Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum yolda kaldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    benemha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs (kırmızı)
    geçen hafta 151 rs imle şişliden silivriye gittim. giderken bir problem yoktu. dönüşte otobana girdikten sonra çekiş gücü azaldı ve durdu. kenara çektim bir daha çalışmadı. derken bir kamyon durdu önümde. 60 ytl ye silivriye götürebileceğini söyledi (silivriden 5 km uzaktaydık). neyse çare olmadığı için 40 ytl ye avcılara anlaştık. orda yücel motor var garanti dışı dedi yetkili servistekiler. 1 hafta orda kaldı. yağ bitmiş (daha yeni değiştirmiştim) bi kaç parça yanmış. 1 hafta sonra aradılar beni motorum hazırmış. Almaya gittim , daha yola çıkar çıkmaz 2 metrede bir stop etmeye başladı. Neyse geri götürdüm servise(bu arada 140 ytl ye yakın para aldılar). bikaç yeriyle tekrar ilgilendiler, çalıştırıp verdiler. yola çıktım, şişliye geri döndüm, 2 gün boyunca her duruşumda stop etti motor. durup dururken devri düşüyordu. Daha sonra bi arkadaşın tanıdık bi ustası varmış ona göstermeye gittik. meğersem servistekiler sadece çalıştırıp vermişler o kadar. biraz daha bekleseymişim yine ilk hali gibi olacakmış.Bugüne kadar götürdüğüm servislerin hiçbirisi ilgilenmemiş yağ değiştirip göndermiş geri. Adam gıcır yaptı motoru ilk aldığımdan daha güzel yaptı, parçaları değiştirdi, 50 ytl hesap çıkardı ve gönderdi. Burdan ona teşekkürlerimi sunuyorum mondial servislerinin tümünü de kınıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    geçmiş olsun. Sanırım bazı bisiklet tamircileri motosiklet servisliğini yağ değiştiriip kaşe vurmaktan ibaret olduğunu zannediyorlar.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. Sanırım bazı bisiklet tamircileri motosiklet servisliğini yağ değiştiriip kaşe vurmaktan ibaret olduğunu zannediyorlar.
    Aynen öyle kardeş.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

alikiranbaskesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Arkadaşlar memnun olmadığınız servislerin isimlerini yazın ki başkaları da yanmasın.

Güngören Sancar Motor : 1500YTL hasarı 900YTL (aslında 600 de ben tavır koyunca 900 oldu) sigortaya bildirip 400YTL bana soktukları için. Ayrıca motorun zincirini sıkmayıp zincirimin kopmasına neden oldukları için. Ayrıca motoru 2 ayda zor topladıkları için.

sinirden 400 yazmışım bana giren rakam 600...
    forum.pclabs.gen.tr

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığı okuyunca mondial olduğunu tahmin etmiştim

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    iyide bir siivriye gitmeyle nasıl olmuş o hata yaa alla alla arızayı anlamadım ama denize düşen yılana sarılır bu motomaxın servisleride traş gibi baklım ne olcak yazık o motora verilen paralara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler