Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

r25 full sistem egzoz önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB250R
    Önerilerinizi bekliyorum aklımda tiger var varsa güzel bir deneyim elde eden yazarsa sevinirim (sc hariç cırtlak ses )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    cırtlak ve gürültülü ses çıkarttırma vallahi hiç havalı ve güzel durmuyor.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    sc bana göre daha tok ses veriyor. Ama şiddetle tavsiye etmiyorum herhangi bir egzoz takmanı, doğan slx sürücülerinden farkın kalmıyor.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Orjinal akrapovic dışında gerisi yalan.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Egzos'un görevi yanmış gazları dışarı atarken motordan olabilecek en az ses çıksın, motorun içindeki patlamalar dışarıdan az duyulsun diyedir. Bunun için mühendisler uğraşmış tasarlamış, optimum maliyet ile olabilecek en sessiz egzosu motora takmış. Üste para verip bu görevi daha kötü yapan bir parçayı takmak bana göre tamamen delilik.
    Orijinali paslanmış, darbe almış, bozulmuş olabilir o zaman yine orijinali veya uygun fiyata yine bu işi görececek daha sessiz modeli ile değişebilir ama üzerindeki zaten işini yapıyorken daha pahalı parça ile değiştirmene diyebileceğim en hafif şey delilik oluyor.
    DickName bunu beğendi.

Kişiden kişiye değişir ama bence Kulağa en güzel tınıyı akrapovic veriyor. Full sistemi R25’e harcamaya değmeyecek bir paraya satılıyor. En azından orijinal tüp bulabilirsin. Çin malı salyangoz full sistemler 2000 lira civarına satılıyor. İyi bir ses yakalayabilirsin belki.
    AleniDesais bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Hiç biri r25 de güzel durmuyor. mt07 al tak akroyu işte ozaman anlarsın sesin nasıl olduğunu. boşa para verme bence. Vereceksende çin malı ucuz olan çakma akrolardan biraz ses çıkıyor.
    just4techno bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ford D.1210 egzozu tafsiye olunur. Aygaz piknik tüpünden yapılanları makbuldür. İpragazdan aygaz gibi ses çıkmaz nedense.

espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    250cc çift silindir motora ne takarsan tak cırtlak, iğrenç bir ses alırsın. Garip bir şekilde r25 ve mt25 lerde en iyi sesi orjinal egzozu vermesine rağmen farklı egzoz lara para dökmek saçma geliyor bana.
    espresso ve oguz1327 bunu beğendiler.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    "full sistem" egzoz dan beklentin ne? ses mi performans mı? ikisi birden mi? yoksa görüntü mü? 250cc 12 bin devirlerde max 36 beygir gibi nispeten düşük güç üreten bir motora yazılım ve açık hava filtresi ile desteklenmemiş bir egzoz sistemi bir kaç beygirini daha çöpe atacaktır. kulak tırmalayan kötü bir ses alacaksın. orjinal egzoz 7000 devirden sonra cok hoş bir ses veriyor zaten.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Tabii işin bu yönü de var. Yazılım ve muhtemelen hava emişte de iyileştirme ile desteklenmedikçe aslında performans kaybına neden olacak egzoz.
    Yarışmıyoruz, motosiklet sürüyoruz ok. Ama yine de bir supersport motosiklet alıp performansını azaltacak bir şey yapmam ben.

Motosikleti
    CB250R
    Egzoz almaktan vazgeçtim biraz değişiklik olsun diye tüpü söktüm görüntü kötü ama tok bir ses çıkartıyor rahatsız etmiyor en azından çevreyi

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kanka o motorlara egzoz takmayın be, yakışmıyor gerçekten

bak böyle ateş edecekse taktır... 42. saniyeden sonra kırmızı toyota supra var, aynı bruce lee gibi bağırıyor, öyle tiz ve yüksek bağıran motorlar hoşuma gidiyor benim.. sanırım yüksek devir çevirenlerden böyle ses çıkıyor.

birde böyle sokakta anayolda falan formula 1 ile gezenler var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)