Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Sezonu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc lerin fiyatları arttıkca diğer bütün cclerde ne yazıkki direk tavan yapacaklar ah ahhh
    En başda 50cc ciler 50 likleri ellerinden çıkarır 50cc de satış patlaması olucaktır bence ikinci elde satanlar 125cc ye yönelecektir birde trafik sigortası yüzünden 50cc liklere yanaşmayan kitle yönelecektir bayağı bir piyasadaki durgunluğu hareketlendirir ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence her hafta 5000 TL olarak fiyat artışına gidin. Bir kaybınız olmayacaktır, şu an da satılmıyor o zaman da satılmaz en kötü. Eğer ilanınızı favoriye alıp bekleyen kişi sayısı fazlaysa belki birileri paniğe kapılıp daha fazla fiyat artışı olmadan alım yapma kararı alabilir ya da sizinle pazarlık etmek isteyebilir, o zaman da şu andan daha yükseğe satarsınız.
    Hiç etik değil :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, eskiden sezon bittikten sonra fiyatlarda büyük farklar olurdu. Şimdi neredeyse yazdan daha pahalı araç fiyatları. 40 bin km de R6 ya 250.000₺ fiyat biçiliyor. Bu fiyatlar mantıklı mı?
    hayatta tercihler kişiyi bağlar, neye göre ve kime göre mantık? ben 55 bin liraya 2007 model gsr 600 aldım geçen hafta, 51 binde idi ve benim sürmemle 52 bin km oldu km si... ağır hasarlı ve masraflı... tabi muayenesi yoktu ve yaptırıp ertesi gün satış verdi arkadaş... motor o şekilde muayeneden nasıl geçti bilmiyorum ve çok merak ediyorum gerçekten... muayene esnasında görmek isterdim doğrusu. muayene istasyonu çalışanını tehdit mi etti ne yaptı :D

bir de şu var ki hayatın kendisi ne kadar mantıklı? ben bir şey istiyorsam ve gücüm var ise gider elde ederim... bak şimdi video linki koyacağım; videodaki savaş uçaklarını Türkiye'nin ekonomisi olarak düşün. o kadar hızlı şekilde batıyor ki ve millet battığımızı fark edemiyor çünkü ekonomimizin batma hızı ses hızını geçmiş durumda ve millet anlayamıyor tam olarak... sonik patlamadan sonra şaaak edecek millete, tabi şu anda ufaktan etmeye başlamış durumda, işte o sonik patlama olmadan önce ben motorumu aldım, artık diğer almak isteyenler kararlarını vermek için acele etmeliler, çünkü iyiye gidiş yok dünya genelinde bile.

edit: 300 lira kazancım var günlük, suzukiye bindiğim gün 100 lirası yakıta gidiyor, bende mantık böyle şu aralar, sadece işe suzuki ile gidip gelmek için kazancımın 3 te birini veriyorum iyi mi. benim için mantıklı ve yapıyorum şu anda.

mantık arama kafayı yersin günü kurtarmaya bak

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu saatten sonra dediklerinize dikkat edin yeni sosyal medya yasasına göre sosyal medyada yanlış ve yanıltıcı bilgi yaymak hapis cezası var yani muz cumhuriyetinde %290 enflasyon olabilir ama türkiyede belirtilen %68 enflasyon var
    Uyarı için teşekkürler. Joseph Goebbelz bunları görse tövbe eder, af dilerdi. Darbe zamanında uygulanmayan sansür ve cezalar uygulanıyor ülkenin birinde.
    espresso bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Gerçekten çok güzel bilgi paylaşımları ve ironiler dönmüş. Bakalım yılbaşından sonra fiyatları nasıl göreceğiz

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Pulsar konusuna 04.10.21 de fiyatı 32,410 TL diye şikayet etmişim, baktım bunun sonu gelmiyor 3-4 ay önce 47 bin'e 2016'sını aldım, gözlerim yaşlı o zaman almadığım için o kadar pişmanım ki anlatamam, hayatımda bu kadar koyan bir pişmanlığım hiç olmamıştı...
    espresso bunu beğendi.
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar konusuna 04.10.21 de fiyatı 32,410 TL diye şikayet etmişim, baktım bunun sonu gelmiyor 3-4 ay önce 47 bin'e 2016'sını aldım, gözlerim yaşlı o zaman almadığım için o kadar pişmanım ki anlatamam, hayatımda bu kadar koyan bir pişmanlığım hiç olmamıştı...
    devir böyle artık millete tüdürdüğünü yalatıyolar
    yazın bi kenera benzin 20 tl de dursa iyidi yaa diye söylemeye başlıyacaz yıl başında
    dundanbiri ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)