Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Honda Hornet 750

Motovento
    REKLAM ALANI
    harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı Tesla_Y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Youtube'da izlediğim bir arkadaş Honda Hornet'i liste fiyatından, 319.000₺ aldım, öyle aksesuar dayatması gibi şeyler de yok dedi. Liste fiyatına bakıyorum 266.000₺.
    Honda liste fiyatı mı yanlış yoksa arkadaş mı yanlış söyledi...
    Motordan hiç anlamayıp, Sarı siteden sıfır diye motor aldım sanıyor olabilir arkadaş :D Liste fiyatı şu son günlerdeki kur patlayışından önce 280k idi.. Şimdi tekrar bakayım dedim, Fiyat listesi güncelleniyor diye yazı var.. Sağlam bindirim geliyor sanırım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan hiç anlamayıp, Sarı siteden sıfır diye motor aldım sanıyor olabilir arkadaş :D Liste fiyatı şu son günlerdeki kur patlayışından önce 280k idi.. Şimdi tekrar bakayım dedim, Fiyat listesi güncelleniyor diye yazı var.. Sağlam bindirim geliyor sanırım..
    liste fiyatlanmış %15 kadar bir güncelleme var bazı modellerde yetmez ama evet 1 HAZİRAN itibari ile TÜRKİYE yüzyılı başladı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    fiyatta güncelleme gelmiş yeni fiyat 307.750 TL
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatta güncelleme gelmiş yeni fiyat 307.750 TL
    243'e alınıp 305'lerden ilana konanlarda fiyat ne oldu acaba?
    F54 bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    243'e alınıp 305'lerden ilana konanlarda fiyat ne oldu acaba?
    370-380 civarlarına güncellenmiş durumdalar.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    370-380 civarlarına güncellenmiş durumdalar.
    Hey maşallah. Alan olacak mı bakalım...
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bunlar nasıl fiyatlar yahu? Hadi biz geçmişte dandirikten de olsa orta hacim bir şey aldık ve yürütmeye çalışıyoruz ama cc yükseltme arifesinde olan kardeşlerimin Allah yardımcısı olsun. Çok zor bu fiyatlarla..

Bu durumu görmeyip hala iha,siha muhabbeti yapan, 70'lerdeki petrol krizinden dem vuran toparlakları Allah bildiği gibi yapsın, helak olsun tarikatçi cemaatçi lüleciler.
    espresso, Cyan ve F54 bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    yamaha kendisi mt09sp'ye 448 yazmış; lan ben geçen ay motor alırken ktm'den daha ucuzdu??

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Son fiyatlarla ilgili diyecek birşey bulamıyorum. Motoru 243bine almıştım. “Türkiye Yüzyılı” sağolsun seneye 500-600 bine alırız.

Bu vesileyle motoruma çiçek gibi bakmam gerektiğini düşünerek az önce Honda Güngör’e 6000 km bakımı için randevu almaya gittim. Honda bakım aralıklarını 12000 km’ye yükseltmiş. Bilginize.
    Cyan, F54 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Honda bakım aralıklarını 12000 km’ye yükseltmiş. Bilginize.
    Gözlerim yaşardı. Bu arada Youtube'da 12.000'de bakım mı olur 5.000'de gelin falan diyen sözde uzmanlar/ustalar vardı, onlara ne demek lazım acaba? İşini bilmeyen çavuş diyelim en azından... (12.000'i geçtim bakım aralıkları resmi olarak 15.000 olan markalar da var ülkemizde...)
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son fiyatlarla ilgili diyecek birşey bulamıyorum. Motoru 243bine almıştım. “Türkiye Yüzyılı” sağolsun seneye 500-600 bine alırız.

Bu vesileyle motoruma çiçek gibi bakmam gerektiğini düşünerek az önce Honda Güngör’e 6000 km bakımı için randevu almaya gittim. Honda bakım aralıklarını 12000 km’ye yükseltmiş. Bilginize.
    Peki bakıma girdiniz mi? Yoksa 12.000'e mi ertelediniz.. Girdiyseniz fiyat sorcaktım. O kadar uzun km de blok içindeki yağ ne hale gelir acaba diye düşündürdü.. Benim de 5 küsürlerde şuan sanırım 12k ya kadar beklemem. Yer yer performanslı kullanıyorum ömründen yemeyelim.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kullanım şekline ve kullanılan yere göre değişir ama 12bin km'de bir yağ bok olmak zorunda değil.
    Ben 3500'de falan değiştireceğim, ama Hornet'im olsa çok zorlamasam 12bine de uzatabilirim. Hangi yağı koyduğuna da bakıyor ama zaten tam sentetik istiyodur Honda artık.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Tam sentetik 7100 serisi ile rahat 10,000 km kullanılabilir heralde.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    1500 kmye geldim. Bayramda Sarıyer-Kumbağ arası git gel yaptım kamp için. Gidiş 3.5 dönüşte 3.8 ortalama ile seyahat ettim. 90-110 km aralıklarında seyir ettim genellikle. Dönüşte bir tık daha hızlı geldim ondan artış gösterdi. NC bloğu gibi yakıt ekonomisi konusunda çok başarılı...

Eskiden bildiğimiz honda ile şimdiki hondalar bana göre aynı kalitede değiller. Ben 12.000 km hayatta güvenemem hele ki İstanbul gibi bir yerde. Ben 6 bin kmyi geçirmem diye düşünüyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1500 kmye geldim. Bayramda Sarıyer-Kumbağ arası git gel yaptım kamp için. Gidiş 3.5 dönüşte 3.8 ortalama ile seyahat ettim. 90-110 km aralıklarında seyir ettim genellikle. Dönüşte bir tık daha hızlı geldim ondan artış gösterdi. NC bloğu gibi yakıt ekonomisi konusunda çok başarılı...

Eskiden bildiğimiz honda ile şimdiki hondalar bana göre aynı kalitede değiller. Ben 12.000 km hayatta güvenemem hele ki İstanbul gibi bir yerde. Ben 6 bin kmyi geçirmem diye düşünüyorum.
    bu kg ye göre gerçekten az yakmış ben bile afrika twin ile full yüklü+yan çantalar 4.3 5.3 arası geziyor güçü aynı sayılır hornetin bu yakıt değerleri süper
    Green Arrow bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bizim tayfanın peşine takılıp köfte turlarına çıktığımda xmax 250 ile bile bu kadar yaktırıyorum. Yaksın helali hoş olsun diyorum zaten çok az fırsat bulunca gezmeye yakıt gözüme batmıyor.
    Green Arrow bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Tesla_Y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Youtube'da izlediğim bir arkadaş Honda Hornet'i liste fiyatından, 319.000₺ aldım, öyle aksesuar dayatması gibi şeyler de yok dedi. Liste fiyatına bakıyorum 266.000₺.
    Honda liste fiyatı mı yanlış yoksa arkadaş mı yanlış söyledi...
    Millet hiç değilse aksesuarlı olarak yüksek fiyattan almış. Adama düz horneti aksesuarlı fiyattan dayamışlar.

Motosikleti
    Scrambler
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet hiç değilse aksesuarlı olarak yüksek fiyattan almış. Adama düz horneti aksesuarlı fiyattan dayamışlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Adam efendi gibi soru sormuş hornet sahibi forum üyesine. Senin niye bu kadar zoruna gitti de saldırıyorsun adama? Ayrıca motor adamın motoru isterse 500 km'de değiştirir yağı sanane? Her motor sahibi olan motorun her şeyini bilmek zorunda da değil. Forum bu yüzden var.
    Haklısın arkadasta kusura bakmasın, gece celallenmisim nedense �� geri aldım sözlerimi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kg ye göre gerçekten az yakmış ben bile afrika twin ile full yüklü+yan çantalar 4.3 5.3 arası geziyor güçü aynı sayılır hornetin bu yakıt değerleri süper
    Hakikaten benide şaşırttı, şehir içinde gazlaya gazlaya gittiğimde dahi 4.5 5 aralığıydı tüketim ve performans eğrisi çok iyi.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar merhaba , 2022 model Triumph Trident 660 kullanıyorum. Rize de yaşıyorum Triumph servisi olmadığı icin motorumu değiştirmek istiyorum , hornet 750 ye geceyim diyorum , iki modeli de kullanip yorum yapabilrcek olan var mi ?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)