Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara içi usta önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Merhaba öncelikle bu konunun benzerini kütahya için açmıştım ama motoru o çevrede tavsiye edilen yerlere götürecek fırsatım olmadı. Ankaradayım üniversite için. Motorum cbr 500 r özellikle amortisör işinden anlayan dürüst işini hakkıyla yapan bir usta önerilerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ankara da bildiğim kadarıyla Ruhi usta var, izlediğim kadarıyla işinin hakkını yapan biri. Merak ettimde Erol usta ile görüşmeniz nasıldı?

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara da bildiğim kadarıyla Ruhi usta var, izlediğim kadarıyla işinin hakkını yapan biri. Merak ettimde Erol usta ile görüşmeniz nasıldı?
    Hocam hiç vaktim olmadı 3ünden beri ankaradayım bu haftasonu motorumu almak için gittim kütahyaya arayamadım bile erol ustayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhi usta konusunda internette yorumlar kısmında ilgisiz gibi eleştiriler okudum bilemedim açıkçası yarın aramayı düşğnüyorum kendisini.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hiç vaktim olmadı 3ünden beri ankaradayım bu haftasonu motorumu almak için gittim kütahyaya arayamadım bile erol ustayı.
    Sağlık olsun ne diyelim, işinizi rahatlık tamamlamak nasip olsun.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba öncelikle bu konunun benzerini kütahya için açmıştım ama motoru o çevrede tavsiye edilen yerlere götürecek fırsatım olmadı. Ankaradayım üniversite için. Motorum cbr 500 r özellikle amortisör işinden anlayan dürüst işini hakkıyla yapan bir usta önerilerinize açığım.
    Çubuk ilçesindeyim. Benim ustam var. Gsxr600 ün amortisör keçe ve sıvısını değiştirmiştim, çok memnunum. Yolun düşerse tanıştıtabilirim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ya ilgi kısmına birşey diyemem çünkü insanların psikolojileri malesef hergün aynı olamıyor, tabi aramanız ve konuşmasına göre değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Usta bulundu, sorun çözüldü. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.
    Sorunumu Ruhi Usta çözdü arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Pardon, Son mesaj yanlış oldu. Kendi başlığım zannettim de. Özür.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Hocam nasıl memnun kaldınız mı ilgisinden? 2 yorumun birinde adamın ilgisizliğinden bahsetmişler tırstım açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çubuk ilçesindeyim. Benim ustam var. Gsxr600 ün amortisör keçe ve sıvısını değiştirmiştim, çok memnunum. Yolun düşerse tanıştıtabilirim.
    Çok iyi olur aslında numaranızı özelden atabilirsen konuşalım abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)