Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pcx karaborsa durumu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    Merhaba arkadaşlar,

Yıllar sonra motosiklet camiasına geri dönmek istedim, sıfır pcx almayı düşünüyorum. Honda79.600 fiyat listesi vermiş arıyorum stokta yok...

Sarı sitede 900 küsür adet sıfır pcx ilanı var en ucuzu 88 bin TL den başlıyor, biz neden böyle bir milletiz her yerde karaborsa stok kolay yoldan para kazanma...

Bildiğiniz stoğu bulunan bayii biliyor musunuz arkadaşlar, herkese hayırlı sürüşler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yamaha ve Honda’nın bu stok olaylarından g.tu başı çok oynadı. Bayiler kafasına göre fiyat çekiyor. Bayide motor olsa bile liste fiyatından alamazsın. Aksesuarlı falan diye en az 10 bin fazla istiyorlar. Bu olayın en kolay çözümü almamak. Nmax, pcx, xmax ve forza kara borsa. Bu scooterler yerine Kymco ve Sym markalarına yönelmek daha mantıklı. Hatta ikinci elde Vespa ve piaggio modelleri pcx nmax den daha ucuz.
    Motoseverrr bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ben tanıdık bir bayiden 6 ay önce x max için sıraya girdim.
    Sıra Geçen hafta geldi ve motosikleti aldım.
    21 bin TL’de mecburi aksesuar aldım.
    Durum bundan ibaret.
    Honda gelecek de demiyor, yok çekiyor.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    0 KM scooter için degerk arkadaşımızın alternatif olarak önerdiği Kymco ve Sym markaları fikrini destekliyorum.

furkantrojka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Sıfır km Tracer 700, DL650, KLE 650, NC750, Ducati V2, Triumph Tiger 660 ve bunlara muadil herhangi bir motor arıyorum son iki haftadır. Yamahacı arkadaşlar kendilerinden 50 bin liralık aksesuar almazsan motoru satmıyor kesinlikle. Honda'dakiler yalvarsan da getirmiyor. Ducati ve Triumph için kapora yatırıp, sıra bekliyoruz. Sıra geldiğinde fiyat neyse onu ödüyoruz.

Ülke ülke değil, sirk resmen. Adam para kazanmak için işletme açmış, amacı motosiklet satmak. Normalde onun satmak için uğraması gerekirken biz almak için yalvarıyoruz.
    matrax33 ve Dxsec bunu beğendiler.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    esengül aksesuarlı satıyor gidip görüş istersen

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    ben 3 arkadaşımı honda ve yamahadan vazgeçirip sym aldırdım. oldukça memnunlar. mecbur değilsiniz bu köylü kurnazlarına.
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250
    Simsarlara 1TL yedirmem dedim pcx yerine tam muadili olmasa da Kymco Agility aldım, 60 bin vade farksız 12 taksit. Motor teknoloji olarak geride ama şimdilik sorun yok.
    CRF bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)