Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

E5'in yarısı çakarlı

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakarların geçiş üstünlüğü var mı? Çakarların ışık ihlali, hız limiti hakkı var mı?

Yol verip vermeme gerekliliği bunlara bakar.
    Tabi ki var. Biz reaya tebasına göre onlar üstün kişiler, bizle bir olacak halleri yok ya.
    Haddimizi bilip yol vermekle yükümlüyüz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bunlar yoksul insanlar.

Bin bir sıkıntı ile okuyup üniversiteyi bitiriyorlar sonra KPS ile memur olunca devletin sonsuz imkanlarına kavuşuyorlar.

Artık bu günü nasıl atlatırım dan düzenli ve garanti gelire kavuşuyorlar. Akranları baba harçlığına talim ederken bunlar üreme pardon evlenebilme imkanına kavuşuyor.

Eeeeeeyt yol verin açılın beeeee ben bu günlere dişimle tırnağımla kazıya kazıya geldim. Kim tutar beni modu.

Yokluk, yoksulluk, adam yerine konmama, ezilmişlik ile geçen yılların açısını çıkarıyorlar. Artık yıllardan yollardan intikam alma zamanı

Artık onlarda besin zincirinin bir üst sınıfı üyesi.
    espresso, pea, Italian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bir de kebapçı - restoran patronu tipler var çakarlı audi'lerle geziyorlar artık normal vatandaştan ne farkları varsa? demek ki zengin olmak yetiyor.

Biz reaya takımı çok takmayalım bunları kafaya, sonra anarşük oluruz.
    DickName bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Ben de köprü yolundan gidiyorum sabahları emniyet şeridinden 20yle tın tın geçiyoruz hep, çakarlı araç trafiği o kadar fazla ki 20dklik yolu 30dkye gidiyorum sırf o yüzden yüzde 50 süre uzuyor. Yakıtı da ayrı masraf trafikte çok yakıyoruz.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ambulans, itfaiye, resmi polis arabası için haşa birşey diyemem ama gün gelecek köprü trafiğinde arkasındaki çakarlı sivil arabanın tacizinden bunalan bir delikanlı, cesaret edip aşağı inecek ve o çakarlı arabanın şoförüyle arkada oturan dombiliyi paramparça edecek, içinden geçecek.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ulkenin profili iste. Herkes kolay yoldan kazanmak istiyor, bazen para bazen zaman. Herkes cakal. Arada curuk elmalar cikiyor dimi he? tabii tabii arada.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ambulans, itfaiye, resmi polis arabası için haşa birşey diyemem ama gün gelecek köprü trafiğinde arkasındaki çakarlı sivil arabanın tacizinden bunalan bir delikanlı, cesaret edip aşağı inecek ve o çakarlı arabanın şoförüyle arkada oturan dombiliyi paramparça edecek, içinden geçecek.
    silahı çekerler yazık olur malesef ��
    Angrypower ve espresso bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bunlar daha ne ki. Yahu elin İranlı rüşvetçisi Reza Zarrab çocuğuna çakarlı araba, yanında bir de özel eğitimli koruma polisini köle gibi tahsis etmiş milletiz. Rezilliğin daniskası.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar daha ne ki. Yahu elin İranlı rüşvetçisi Reza Zarrab çocuğuna çakarlı araba, yanında bir de özel eğitimli koruma polisini köle gibi tahsis etmiş milletiz. Rezilliğin daniskası.
    Dünyanın her yerinde belirli bir serveti olan insanlara polis tahsis edilir.

Çünkü yaşatmazlar. Reklam yapmak isteyen örgütten sokak serserisine kadar hepsi peşinde.

Örnek: sırf örgüt propagandası için Jak Kamhi ve Erol Sabancı'ya suikast yapıldı. O kadar korunduğu halde Erol Sabancı'yı katlettiler sırf örgüt reklamı olsun diye. Bir de bunların tek başına elini kolunu sallayarak dolaştığını düşün.

awitrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    bu sabah bi tane çakarlı arabaya denk geldim. arkasında tüplü ve öfkeli yazıyordu
    yaşlıveacemi ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çünkü yaşatmazlar. Reklam yapmak isteyen örgütten sokak serserisine kadar hepsi peşinde.

Örnek: sırf örgüt propagandası için Jak Kamhi ve Erol Sabancı'ya suikast yapıldı. O kadar korunduğu halde Erol Sabancı'yı katlettiler sırf örgüt reklamı olsun diye. Bir de bunların tek başına elini kolunu sallayarak dolaştığını düşün.
    Kendileri para verip koruma tutuyor olmasın?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'da yok böyle bir şey. Uydurmayın. Parası olan gider özel koruma kiralar. Bir sürü şirket var bunu yapan.

Yirmi küsür yıldır Amerika'da yaşıyorum. Ambulans, itfaye ve polis dışında bir tane bile çakarlı araca rastlamış değilim daha.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika'da yok böyle bir şey. Uydurmayın. Parası olan gider özel koruma kiralar. Bir sürü şirket var bunu yapan.

Yirmi küsür yıldır Amerika'da yaşıyorum. Ambulans, itfaye ve polis dışında bir tane bile çakarlı araca rastlamış değilim daha.
    Siz biraz karıştırıyorsunuz galiba?

Çakar konusu ayrı, polis tahsis edilmesi ayrı.

Motosikleti
    SD 1290R
    Siz biraz karıştırıyorsunuz galiba?

Çakar konusu ayrı, polis tahsis edilmesi ayrı.
    Karıştırmadım. İki ayrı konuda yazdım. O yüzden iki ayrı paragraf kullandım.

Hangi batı ülkelerinde sırf zengin diye insanlara polis tahsis ediliyormuş?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)