Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İzmir içi Virajlı Gazlamalı Rota Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Selamlar herkese,

Cumartesi günü aşağıda linkini bıraktığım rotada gazlamaya gittim. Gerek hava, gerek yol ve gerek rotanın manzarası olsun her şey fevkaladenin fevkinde idi. Bol bol gazladım, güzel apexler yakalayarak kendimi Rossi zannettim. Sürüşümü ve sınırlarımı öğrenme amaçlı bol bol kendimi zorladım. Çok çok keyif aldım. İzmir'de yaşayan ve gitmeyen varsa muhakkak öneriyorum. Yalnız İzmir'de yaşamama rağmen bunun gibi virajlı eğlenceli rotaları pek bilmiyorum. Vikiloc'u indirmeme rağmen benden üyelik istiyor. Bana önerebileceğiniz başka rotalar var mıdır acaba?

Önerilerinizi bekliyorum. Hepimizin tekeri düz bassın.

https://www.google.com/maps/dir/38.7...38.6714063!3e0
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,

Cumartesi günü aşağıda linkini bıraktığım rotada gazlamaya gittim. Gerek hava, gerek yol ve gerek rotanın manzarası olsun her şey fevkaladenin fevkinde idi. Bol bol gazladım, güzel apexler yakalayarak kendimi Rossi zannettim. Sürüşümü ve sınırlarımı öğrenme amaçlı bol bol kendimi zorladım. Çok çok keyif aldım. İzmir'de yaşayan ve gitmeyen varsa muhakkak öneriyorum. Yalnız İzmir'de yaşamama rağmen bunun gibi virajlı eğlenceli rotaları pek bilmiyorum. Vikiloc'u indirmeme rağmen benden üyelik istiyor. Bana önerebileceğiniz başka rotalar var mıdır acaba?

Önerilerinizi bekliyorum. Hepimizin tekeri düz bassın.

https://www.google.com/maps/dir/38.7...38.6714063!3e0
    Wikiloc ucretsiz, uye olabilirsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İzmir'de Mordoğan'dan bahsediliyor. Videolardan da gördüğüm kadarıyla da sportif kullanıma uygun bir bölge.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de Mordoğan'dan bahsediliyor. Videolardan da gördüğüm kadarıyla da sportif kullanıma uygun bir bölge.
    Mordogan civari yollar ne durumda bilmiyorum ama eskiden, yazligi olmayanlar gitmek istemezdi oralara yollari yuzunden. Virajli ve dar. Sportif(!) suruse gelmeyebilir oralar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mordogan civari yollar ne durumda bilmiyorum ama eskiden, yazligi olmayanlar gitmek istemezdi oralara yollari yuzunden. Virajli ve dar. Sportif(!) suruse gelmeyebilir oralar.
    Bir çok ss ve naked sürücüsünün videosu var. Virajlı ve dar olmasından ziyade asfalt kalitesi önemli.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok.
    Mordogan daha doürusu Karaburun yolu eskiden dar bir yoldu. 6 ya da 7 sene önce yolu genisletip bir ust taraflara tasidilar. Virajli güzel bir yoldur. Zift üstüne micir atilmis bir yoldur. Ayrica Ahmetbeyli virajlarida gayet güzeldir. Gaziemir'den Menderes yoluna girilip oradan da Gümüldür yolunu takip ettikten sonra ana yola geldiginizde sola Kusadasi tarafina dönülürse güzel virajlar bulabilirsiniz. Egitim alirken o virajlari cok kullanmistik.

Ya da Manisa kebabi yemek icin Sabuncubelini kullanabilirsiniz. Dönerken de Emrialem'den dönebilirsiniz.
    KROSNO bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Cenk Ayvaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrica Ahmetbeyli virajlarida gayet güzeldir. Gaziemir'den Menderes yoluna girilip oradan da Gümüldür yolunu takip ettikten sonra ana yola geldiginizde sola Kusadasi tarafina dönülürse güzel virajlar bulabilirsiniz. Egitim alirken o virajlari cok kullanmistik.
    Maydonoz ?

Motosikleti
    Yok.
    Maydonoz ?
    Ne ifade etmek istediginizi anlamadim.

Güzergahlari eklemek istedim ama bir sekilde sistem izin vermedi.

Motosikleti
    Honda Forza 250

Ahmetbeyli'den Kusadasi yoluna girince saga donerseniz gelinen koy (köy değil koy) Maydonoz koyu. Siz sola demissiniz sonradan farkettim.

KROSNO bunu beğendi.

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Mordogan daha doürusu Karaburun yolu eskiden dar bir yoldu. 6 ya da 7 sene önce yolu genisletip bir ust taraflara tasidilar. Virajli güzel bir yoldur. Zift üstüne micir atilmis bir yoldur. Ayrica Ahmetbeyli virajlarida gayet güzeldir. Gaziemir'den Menderes yoluna girilip oradan da Gümüldür yolunu takip ettikten sonra ana yola geldiginizde sola Kusadasi tarafina dönülürse güzel virajlar bulabilirsiniz. Egitim alirken o virajlari cok kullanmistik.

Ya da Manisa kebabi yemek icin Sabuncubelini kullanabilirsiniz. Dönerken de Emrialem'den dönebilirsiniz.
    Ben de Aybars hocadan paket eğitimi aldığımda Pazar günü yol eğitimini orada yapmıştık. Güzel yol evet. teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Sanırım Karaburun yolundan bahsediyorsunuz evet oraya' da gittim. Güzel bir rota orası da teşekkür ederim öneriniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Wikiloc ucretsiz, uye olabilirsiniz.
    Üye oldum zaten oraya fakat yolu göster dediğimde beni paralı sürüme gönderiyor. APK'sını buldum fakat çalışmıyor. Hala paralı sürüme yönlendiriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Gürcan Bey sanırım "MAYDONOZ KOYU"nu belirtmek istedi yanlış anlamadıysam

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Mordogan yollari guzel anayoldan ayrilmazsan dag yollari dar ama oda cok cok kotu degil.
    KROSNO bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Maydonoz ?
    Bölgenin yabancısı olduğumdan "Maydonoz?" lafını "Sen her moka ne maydonoz oluyorsun arslan parçası?" gibi algıladım. Ruhum fesatmış.
    espresso, GoGi ve Motoseverrr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok.
    Ahmetbeyli'den Kusadasi yoluna girince saga donerseniz gelinen koy (köy değil koy) Maydonoz koyu. Siz sola demissiniz sonradan farkettim.

her ne kadar Izmir'li olsam da genelde o koylarin tam olarak isimlerini bilmiyorum. O yüzden ilk okudugum zaman ben de tommygun gibi dusundum. Ama icimiz fesatmis. Her seyi yanlis anlamaya haziriz.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tire - İncirliova yolundan geçmiştim bir zamanlar. Arabayla geçmiştim ama çok güzel bir yoldu. Asfalt biraz kötüydü ben gittiğimde, şimdi nasıldır bilemiyorum.
    Ayrıca Tire gastronomi konusunda çok iyidir. Köftesi, keşkeği, ege mezeleri, kömürde ateşinde sandviç, kahvaltıları, nokut mayalı köy ekmeği vs vs.
    espresso ve KROSNO bunu beğendiler.

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Geçen hafta Eski Foça - Yeni Foça rotasını hallettik.

Bu hafta da Seferihisar - Ürkmez - Ahmetbeyli Kuşadası istikametine gidecem bakalım.

Haftaya da Çeşme - Deliklikoy - Alaçatı Planım var.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tire - İncirliova yolundan geçmiştim bir zamanlar. Arabayla geçmiştim ama çok güzel bir yoldu. Asfalt biraz kötüydü ben gittiğimde, şimdi nasıldır bilemiyorum.
    Ayrıca Tire gastronomi konusunda çok iyidir. Köftesi, keşkeği, ege mezeleri, kömürde ateşinde sandviç, kahvaltıları, nokut mayalı köy ekmeği vs vs.

Demet Akalın Türkçe' si ile yazmışım, kusura bakmayın.
    *Kömür ateşinde
    *Nohut mayalı ekmek
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Demet Akalın Türkçe' si ile yazmışım, kusura bakmayın.
    *Kömür ateşinde
    *Nohut mayalı ekmek
    Kömür ateşinde sandviç dediğiniz kumru mu oluyor farklı bir şey mi?
    GoGi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tamamiyle farklı. Bana kalırsa daha lezzetli.

https://www.youtube.com/watch?v=i-rOfhcychM
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tamamiyle farklı. Bana kalırsa daha lezzetli.

https://www.youtube.com/watch?v=i-rOfhcychM
    Çok açık konuşayım; bu sandviçten 2-3 tane gömmek için bir Cumartesi Tire'ye gidip dönebilirim. Tavsiye ettiğiniz mekan varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Kumru iki çeşit biri peynir domates biberli diğeri de yine aynı susamlı sandviçte sosis kaşar salamlı oluyor.Nout mayalı ekmekse normal sofra ekmeği mayası nout mayası doğal mayalı içi sarı oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)