Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask nedeniyle saça şekil verememek

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen sene sacım uzunken rahattı, topladıgımda normal halini alıyordu. ama her defasında sacı bağlamak çözmek can sıkıcı idi.

3-4 cm'lik sac uzatınca terden sıcaktan saclar ıslanıyordu, garip bi şekil alıyordu.

simdi makınaya vurdum kafayı, oh be dedim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Milletin saçı var ve nasıl daha şekilli durabilir diye tartışıyor. Bizde sabaha kaç tel daha kaybettik diye sayalım. Başka derdiniz olmasın.
    espresso bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Önce fön makinesi ile istediğim şekli verip sonrasında wax/sprey/toz üçlüsünü sürüyorum. Kaskı çıkardığım da elimle fönlediğim şekli verebiliyorum(tabii kaskı takmadan önceki kadar kusursuz olmuyor).

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    3numara dolaştım senelerce, saçlar ne tam kıvırcık ne düz. imkanı yok şekil almıyor. elektriklenmeden bonus kafa gibi dolaşıyodum biraz uzayınca.
    pandemide nasılsa kimseyi görmüyoruz diye uzattım bende, berberlerde kapalı olunca hanıma verdim makineyi kulakların üstünü enseyi düzelttirdim.

şimdi rahatım aylık berber masrafından da kurtuldum
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Eğer 20 'li yaşlarım veya 30 'larımın başında olsaydım deli gibi dert ederdim. O zamanlar markete giderken bile jöle sürerdim.
    Şimdi sallamıyorum ve hatta espresso' nun dediği gibi daha havalı duruyor sanki. Dağınık saç, elde sallanan kask ve üzerimde geniş omuzlu montumla eve gelince eşim bile bunca zaman sonra ne kadar karizmatik göründüğümü söylüyor.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 5-6 senedir berbere bile gitmedim. Ayda bir makinayla 3 numaraya vuruyorum. Miss. yaglandi derdi yok, pislendi derdi yok.

Yakisip yakismamasida cok umrumda degil acikcasi. Ben kendimi gormedigim ici sorun yok.
    Ben kendimi görmediğim için sıkıntı yok hahahahahahahahahah. Reis aynaya da mı bakmıyon şlıajsdluıdlasd

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi görmediğim için sıkıntı yok hahahahahahahahahah. Reis aynaya da mı bakmıyon şlıajsdluıdlasd
    Sabah bi 30 sn bakiyoruz iste. Burdan cirkin oldugum anlami da cikmasin. Brat pitt in kisa sacli halini dusun iste

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buram burak başak kokusu... :D
    tommygun, espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çavuş ve yaverlerine iyi bakmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Tasavvuftan kuantum fiziğine, evrenin sınırlarından bilumum çeşit felsefe muhabbetine girmiş çıkmış bir insan olarak diyorum ki en güzel, en tatlı muhabbet zig-daşhag muhabbeti.

Zig-daşhag muhabbetinden aldığım tadı başka hiçbir şeyden alamadım.
    Mahalle kahvesinde iyi gidebilir tabii bu muhabbet.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin kim sevişmişse çıksın gitsin ortamdan internet kasıyor.
    M.balibey ve DickName bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin kim sevişmişse çıksın gitsin ortamdan internet kasıyor.
    Bu işler bana biraz psikolojik rahatsızlık yani "akıl hastalığı" kavramını çağrıştırıyor üstat. işte hayali şeyler, metafizik öğeler, bir şeylerin kokusunu almak, şunu yapmayınca böyle olacak, bunu yapmazsak böyle olacak, şöyle yapmazsak birileri bizi cezalandıracak tarzı obsesif davranış bozuklukları, paranoyak tavırlar. Yaşamı ve hayatı zindana çeviriyor.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bu işler bana biraz psikolojik rahatsızlık yani "akıl hastalığı" kavramını çağrıştırıyor üstat. işte hayali şeyler, metafizik öğeler, bir şeylerin kokusunu almak, şunu yapmayınca böyle olacak, bunu yapmazsak böyle olacak, şöyle yapmazsak birileri bizi cezalandıracak tarzı obsesif davranış bozuklukları, paranoyak tavırlar. Yaşamı ve hayatı zindana çeviriyor.
    Tarlada domates yetistirir gibi birey yetistiriliyor da ondan. Karni tok mu, yatacak yeri var mi, okuluna gidiyor mu tamam. Biraz arastirilinca altindaki esas sebep bulunuyor bu davranislarin. Gerci ben bile sebebini bilmeme ragmen(baya psikolog ile calistim bunun uzerine) bazi davranislarimi duzeltmekte zorlaniyorum (topluluk onunde konusma veya yardim isteyememe mesela). Mental saglik cok ihmal ediliyor cok.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarlada domates yetistirir gibi birey yetistiriliyor da ondan. Karni tok mu, yatacak yeri var mi, okuluna gidiyor mu tamam. Biraz arastirilinca altindaki esas sebep bulunuyor bu davranislarin. Gerci ben bile sebebini bilmeme ragmen(baya psikolog ile calistim bunun uzerine) bazi davranislarimi duzeltmekte zorlaniyorum (topluluk onunde konusma veya yardim isteyememe mesela). Mental saglik cok ihmal ediliyor cok.
    Evet ülkemiz çocuk yetiştirme konusunda maalesef sınıfta kalmış durumda. Çocuğunu düzgün yetiştiren bir kesim var ama azınlık durumundalar. Büyük çoğunluk çocuk yetiştirme konusunda bilgisiz durumda. Ebeveynler çocukları ile ilgilenmiyorlar. Çocuklar ilgisiz ve sevgisiz halde büyüyorlar. İlgisiz ve sevgisiz büyüyen çocuklar bunu toplumda diğer insanlardan talep ediyorlar. Mesela yüksek sesle müzik dinlemek, abarth eksoz ile gürültü yapmak, bağıra çağıra konuşmak hep ilgi ve sevgi eksikliği yüzünden meydana gelen davranış bozuklukları. Çocuk "ben burdayım benimle ilgilenin beni sevin" mesajı veriyor bu hareketlerle.
    F54, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet ülkemiz çocuk yetiştirme konusunda maalesef sınıfta kalmış durumda. Çocuğunu düzgün yetiştiren bir kesim var ama azınlık durumundalar. Büyük çoğunluk çocuk yetiştirme konusunda bilgisiz durumda. Ebeveynler çocukları ile ilgilenmiyorlar. Çocuklar ilgisiz ve sevgisiz halde büyüyorlar. İlgisiz ve sevgisiz büyüyen çocuklar bunu toplumda diğer insanlardan talep ediyorlar. Mesela yüksek sesle müzik dinlemek, abarth eksoz ile gürültü yapmak, bağıra çağıra konuşmak hep ilgi ve sevgi eksikliği yüzünden meydana gelen davranış bozuklukları. Çocuk "ben burdayım benimle ilgilenin beni sevin" mesajı veriyor bu hareketlerle.
    O ebeveynler evde bile eğitim veremedikleri çocukları kreş ve gündüz bakım evlerine gönderince iyi bakım olduğunu sanıyorlar zaten. Benim bitişiğimde kreş ve gündüz bakım evi var emin olun o kadar kötü bakılıyorlar ki ve kameranın olmadığı yerden çocuklar dövülüyor. Sahipleri ve öğretmenlerde anneleri babaları bir güzel yağlıyorlar.

Bu yüzden diğer kreşleride izlemeye başladığım çocuğum olmasa bile ama durum &60-70leder bu şekilde ne yazık ki.

Şimdi bu şekilde yetişen nesilden ne beklersin

Kaskın saç döktüğü doğru mu bilmem ama benim saçları eşit şekilde döktüğü doğru

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)