Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2009 model 34binde x city alinir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Kmsi orjinalmis. Birkac kez yana yatmis ama grenajlarini degistirmisler. Sizce alinabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Kaç bin tl alıyorsun? hasar kaydı var mı ? bakımları yetkili mi değil mi ?

Şasede işlem yoksa makinası da açılmamışsa bir miktarda uyguna veriyosa her türlü alırdım. Ama parça fiyatları pek uygun değil haberin olsun.

Biliyorsun bizim insanımız bagaj seviyor bu yüzden pek tutmadı türkiye de ama lastik jant çaplarından dolayı bence gayet uygun bozuk asfaltımıza.

Mümkünse expertiz yaptır tabiki masraflar cıkacak bu yaşta bir motorda ama muhım olan satışa engel bir kusuru olup olmadığını ögrenmek.

Alır almazda ilk işin yag varsa yag filtresi , hava filtresini değiştirmek olsun. bütçe varsa sıvı bakımlarınıda yaptır.

Aldıktan sonra da buraya yaz bakalım ne çıkacak merak ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    35 40 bin lira bandinda. Bakalim duruma gore

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    35-40 fena değil. Ancak yukarıda dendiği gibi, bakımları kayıtlı mı? Sorabiliyor musun. Var mı kayıt-kuyut?
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Artık Yok...
    Scooter vitesli gibi değil çok farklı Şase temiz ise , grenajlar tırnaklar kısaca hatları düzgün ise her şekil alırdım ..

Scooter toplamak vitesliye oranla çok basit …o yüzden her yerde diyorum vitesli lerde eski makineye girilmez heleki 4 silindir ama istersen git 20 yaşında scooter al .. bir piston bir kayış bir baga bitti gitti ..

Motosikleti
    250r
    Ben de 2011 ve sonrası xmax takip ediyorum 50bin km ve üstü. 40-45 e satılıyor. Tabi son sahibi olma ihtimali olan makinalar bunlar. Düşünülebilir.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    2009 model motorda yetkili servis bakımlı bulabilme ihtimali bile göremiyorum,bu modelde bu kriteri aramanıza gerek yok.İşin ehli kimselere göstererek alabilirsiniz tabikide.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alt makinasi,yürüyeni,ve elektrik sisteminde sorun yoksa alinir.

Blok
    Şasi
    Süspansiyon
    Aktarma
    Fren
    Elektrik

Bunlar önemli.

Yil ve yaştan kaynakli kozmetik sorunlar illaki olacaktir,bunlar çözülmeyecek şeyler değil.

Alinan motorun iş gorebilmesi esas.

Bazi kişiler ciddi takintilidir,boyle motorlar onlara gitmez,ya sifir ayarinda ya da sifir motor tercih edilir.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Motorda sıkıntı yoksa elbette alınır.
    Ancak model eski olduğu için tekrar satmak istediğinizde süreç uzun olabilir.
    Daha önce açtığınız konulardan anladığım kadarıyla çok sık model değiştirebiliyorsunuz.
    Tekrar değişiklik yapmak istediğinizde sorun olabilir.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model motorda yetkili servis bakımlı bulabilme ihtimali bile göremiyorum,bu modelde bu kriteri aramanıza gerek yok.İşin ehli kimselere göstererek alabilirsiniz tabikide.
    Hacim bazi özel motorlar vardir,2008-2009 farketmez

Avrupali litrelik SS makinalar
    Goldwing/K1600/ducati Mts/triumph vb.motorlarda servis gecmisine bakilir.

Hee,kalkipta 13-15 yaş araliginda 35-40 bin tl bandinda 250cc bir motorda,yağ bakimi duzenli olsunda servis kaydina gerek yok.

Bazen 15 yaşinda olup 5 bin km olmayan,samanlik mali motorlar denk geliyor,onunda ilanlari sifir motora yakin.

Geçenlerde denk gelmiştim,2008 model 3.000km de piaggio beverly adam eşek yukuyle para istiyordu
    tommygun ve CRF bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Scooter da en önemli şey şase grenaj tırnak olayları gerisi her şekil hallolur tek silindir 250cc makine xmas ile aynı blok markete gitse bulur parçasını .. grenaj tırnak kırık çıkık varsa ayar tutmaz esas o adamı üzer ..

Onun dışında xcity her şekil satılır elden çıkar aslında xmas den daha iyi bir makinedir ama tipinden ötürü tutmadı millet çirkin falan dedi almadı yoksa jant lastik boyu on numara şehir kullanımına uygun ..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacim bazi özel motorlar vardir,2008-2009 farketmez

Avrupali litrelik SS makinalar
    Goldwing/K1600/ducati Mts/triumph vb.motorlarda servis gecmisine bakilir.

Hee,kalkipta 13-15 yaş araliginda 35-40 bin tl bandinda 250cc bir motorda,yağ bakimi duzenli olsunda servis kaydina gerek yok.

Bazen 15 yaşinda olup 5 bin km olmayan,samanlik mali motorlar denk geliyor,onunda ilanlari sifir motora yakin.

Geçenlerde denk gelmiştim,2008 model 3.000km de piaggio beverly adam eşek yukuyle para istiyordu
    Doğru haklısınız ama be xcity'de böyle bişey olabileceği ihtimalini çok düşük gördüm.Çoğu insan garanti biter bitmez servisi bırakıyor.Garantiyi beklemeyenlerde var.Çünkü servislerdeki işçilikte kaliteli değil ve haddinden fazla fiyatlar.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)