Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sport Force+ vs rosso 2 vs pilot street

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorum mt25 bu üç lastikten hangisini önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    pilot street kışın soğuk havalarda ve yağmurda yol tutuşu gayet yeterli. Cam gibi olan asfaltta tutuşu yazın bile sorunlu salmalar yapıyor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    MT-25 için alacağın Rosso II'nin Almanya değil Brezilya üretimi olduğunu düşünüyorum - daha orijinal R2 görmedim o ölçüde.
    Mitas o lastikten ciddi anlamda iyi tutuyor. Fiyatı da uygundur sanırım? Sadece pek uzun ömürlü bir lastik değil.

Pilot Street üretim yılı nedir baya eski değil mi artık o lastik? ÜRetiyorlar mı yenisini?

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-25 için alacağın Rosso II'nin Almanya değil Brezilya üretimi olduğunu düşünüyorum - daha orijinal R2 görmedim o ölçüde.
    Mitas o lastikten ciddi anlamda iyi tutuyor. Fiyatı da uygundur sanırım? Sadece pek uzun ömürlü bir lastik değil.

Pilot Street üretim yılı nedir baya eski değil mi artık o lastik? ÜRetiyorlar mı yenisini?
    Pilot street var soru cevaplarına baktığımda 2021 üretim gördüm fakat 2022 vardır diye düşünüyorum mitas çok önerdiler hatta kendimde başkasının mt25 inde bindim çok güzeldi tutuşu rosso hakkında bilgim yok

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Pilot street çöp oğlu çöpp çöpün çöpü bir lastik.

Rosso2 devri kapandı. Rosso 4 çıktı saten. Piyasada arka lastik rossolar hep brezilya ele.

Mitas sportfoce+ garibanın kurtarıcısısııı. Kral. Bu fiyata piyasadaki en iyi lastik. F/p king. R25imde 4 bin kmdir kullaniyorum. Çok seviyorum çok iyi. Tavsiyem bu olur.

Motosikleti
    MT-07
    Benim verebileceğim tek öneri 120/160 Pilot Road 4 takma. Sonra motor viraja yatmıyor. Tecrübe ile sabit

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Giriş ve orta sınıf lastiklerde michelin i yok sayın. Pilot street denen naylon kuruda da ıslakta da kayan garip bir lastik. Pilot power aldım övülüyor diye yağmurda kaza yaptırıyordu. Allah Michelin in belasını versin. Mitas sport force un yeni versiyonu çıktı evolution diye onu da listeye ekle. Rosso 4 çıkalı bir sene oldu neredeyse rosso 2 eski tarihlidir. Yeni ise de brezilya üretimidir onu da ele. Mitas al bence ilk 5 bin km peg sürte sürte gez bana mısın demez. Sonrasında kademeli olarak düşüyor performansı.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Mitas sport force un yeni versiyonu çıktı evolution diye onu da listeye ekle..
    Sport Force EV o lastiğin yenisi değil yalnız. Tıpkı Rosso II/I - Rosso Corsa gibi pistte de gider diye çıkardıkları bir lastik. Ben bir set Mitas aldım, henüz takmadım, arka normal SF ön ise EV. Nasıl bir sentez olacak çok merak ediyorum.

Benim eski motorda Mitas SF kullanırken en sevmediğim yanı fazla yumuşak huylu ve karkas desteği düşük bir lastik olmasıydı. Freni ezdikçe lastik de bayağı can çekişiyor kıvama geliyor, Mitas bitip M7RR aldığımda çok daha belirgin şekilde farklı gelmişti. Acaba biraz daha sert bir karkasa mı geçtiler, doğru düzgün bilgi de bulamadım internette. Göreceğiz bakalım.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metzeler roadtec 01'e baktın mı? çok göz önünde olmayan bir lastik ama ıslak tutuşta çok iyi sonuçlar veriyor testlerde.
    pilot street'i hem 125 likte hem pulsar 200 de kullandım.
    125'likte nispeten ilk sene iyi sonuç verirken sonraki seneler kötüydü hep. yol tutuş yoktu.
    pulsara ise ilk taktırmamdan itibaren hep kaya kaya gezdim. asla önermeyeceğim bir lastiktir pilot street.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)