Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Piaggio X-Evo 250 ile İstanbul-Erzurum Yapılır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahuahaha. Koptum ya

Kesinlikle cok haklisin tommy ya, kusura bakma )))
    Gel haftasonu köfteye, mangala
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel haftasonu köfteye, mangala
    Muhtemelen gelirim, kamp bicagimla :D
    tommygun, espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Şimdiye kadar 300km yapmadıysan biraz zorlama bir macera olur diye düşünüyorum.
    Bişey olur değil, belki hiçbişey olmaz. Ama bununla ilgili en ufak bir fikrin bile yok şu an, bu beni gererdi. =)

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    bir günde 300km bir şey değil yaa.
    xmax ile en uzun yaptığım yol günde 150km falandı. Geçen yaz sonu Tommygun mesaj attım gezmeye gidiyoruz gel dedi, Yalova, gemlik falan güzel güzel gezdik forumdan toplam 9 motorduk, evden çıkış ve eve dönüş 500km olmuştu, demek ki bir günde 500km gezebiliyormuşum demiştim.
    tommygun, Angrypower ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Ah eski güzel günler... Dondurma yemeye 500km İğneada'ya gidip geri dönerdim, Çanakkale Boğaz'da tost yiyip geri dönerdim. Şimdi işe git gel 150tl yakıyor alet. Biz de binmiyoruz motora
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Valla ben bir günde 900km de yaptım, yine bişey olmadı. Onu da ben önereyim mi şimdi?
    Söylemek istediğim şey 300km motor sürüşü yapmamış birisinin 1300-1400km yola çıktığında ne yaşayacağı ile ilgili en ufak fikri olmayacak olması.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    50cc ile adam hindistana gidiyor, xevo 250 ile o yol çekirdek gelir mis gibi..yorulursanız sivasta çadır veya motel yaparsınız sonra devam..

tabi bakımlı bir xevo ise.

zaten millet en ince ayrıntısına kadar döktürmüş.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Yola gidilmesine gidilir gidilir de, nasıl gidildiğini önemli. Keyif alarak mantık çerçevesinde mi? Eziyet çekerek ve o yol zehir olarak mı? Bunlar sizin elinizde.Hatta Piaggio'nun 400 lük bi scooter modeliyle en son adv istanbul grubuyla Yunanistan gezisine katılan biri vardı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Benim de size konuyla alakalı farklı bir sorum olacaktı.

Geçtiğimiz haftalarda Silivri 'ye ciğer yeme bahanesiyle geze geze mini bir tur yaptım. Şimdi rotamı biraz daha uzatacağım. Kıyıköy ya da Yalıköy' e gitmeyi düşünüyorum. Bir acemi için yolları nasıldır sizce? Veya farklı bir rota önerisi olan var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçtiğimiz haftalarda Silivri 'ye ciğer yeme bahanesiyle geze geze mini bir tur yaptım. Şimdi rotamı biraz daha uzatacağım. Kıyıköy ya da Yalıköy' e gitmeyi düşünüyorum. Bir acemi için yolları nasıldır sizce? Veya farklı bir rota önerisi olan var mı?

https://i.hizliresim.com/nb427pn.jpg
    Ev - 1.Köprü - Okmaydanı Hasdal üzerinden yeni havalimanı yolu - Çatalca Subaşı - Saray - Vize - Kıyıköy rotasını tavsiye ederim.
    levend84, GoGi ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250

https://i.hizliresim.com/nb427pn.jpg
    Ev Bostanci/Atasehir hattinda mi? yakinmisiz

Rotanizi daha once yaptim/yaptik. Acemiliginizin derecesine bagli biraz.

Maslak-Hasdal-Kemerburgaz yolu saatine bagli olarak bol kamyonludur, hizlidir. Sonrasinda ise Subasi'ndan ayrilarak Saray'a dogru ilerliyorsunuz burada bir sorun yok. Silivri'ye gitmisseniz oradan Cerkezkoy uzerinden Saray'a gidebilirsiniz ama benim gorusum surekli farkli yollari denemek boylece cok farkli deneyimler elde etmek. Gitmeden bilemezsiniz.

Buyukcekmece - Catalca - Subasi'da yapabilirsiniz, ilk olarak orayi deneyin bence.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...-yolculuk.html
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...1-kiyikoy.html
    GoGi bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ev - 1.Köprü - Okmaydanı Hasdal üzerinden yeni havalimanı yolu - Çatalca Subaşı - Saray - Vize - Kıyıköy rotasını tavsiye ederim.
    Abi gunaydin,

Iğneada taraflarina sürmüşlüğun oldu mu?

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gunaydin,

Ezio41, Cyan, GurcanOzturk ve TommyGun " ile İğneada'ya Yolculuk

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gunaydin,

Çok sürdüm kardeşim
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ezio41, Cyan, GurcanOzturk ve TommyGun " ile İğneada'ya Yolculuk
    Abi guzel gezi olmuşkazasiz belasiz nice surusler..
    tommygun, GoGi, gurcanozturk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çok teşekkür ederim, mutlaka dikkate alacağım. Birinci köprüden geçmemi tavsiye etmenizin bir sebebi var mı? Benim favorim hep FSM olur da ondan soruyorum.

Ev Bostanci/Atasehir hattinda mi? yakinmisiz

Rotanizi daha once yaptim/yaptik. Acemiliginizin derecesine bagli biraz.

Maslak-Hasdal-Kemerburgaz yolu saatine bagli olarak bol kamyonludur, hizlidir. Sonrasinda ise Subasi'ndan ayrilarak Saray'a dogru ilerliyorsunuz burada bir sorun yok. Silivri'ye gitmisseniz oradan Cerkezkoy uzerinden Saray'a gidebilirsiniz ama benim gorusum surekli farkli yollari denemek boylece cok farkli deneyimler elde etmek. Gitmeden bilemezsiniz.

Buyukcekmece - Catalca - Subasi'da yapabilirsiniz, ilk olarak orayi deneyin bence.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...1-kiyikoy.html

Evet hocam Kozyatağı' nda oturuyorum Sizin de Bostancı' ydı sanırım. İllaki bir yerlerde denk gelmişizdir

Şu ana kadar tecrübem 4.000 KM' yi geçti. Bunun da hemen hemen tamamı TEM' den Gebze' ye git gel ile oldu. Kamyonu, otobüsü bol yollardan gittiğim için alışkın olduğum bir durum olacak açıkçası. Büyük ihtimalle Tommy' nin dediği gibi 1. köprüden gideceğim. Hem daha 1. köprüyü motorum hiç görmedi, değişiklik olur. Beni tedirgin eden asıl nokta köy yolları, dar yollar, asfalt kalitesi vs..

Yolculuklarınız harika geçmiş. Kaybolma maceranızı da çok güldüm Aradan bir yıl geçmiş olmasına rağmen hem size güzel anılar kalmış hem de biz gibilere yol gösterici olmuş.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çok teşekkür ederim, mutlaka dikkate alacağım. Birinci köprüden geçmemi tavsiye etmenizin bir sebebi var mı? Benim favorim hep FSM olur da ondan soruyorum.

Evet hocam Kozyatağı' nda oturuyorum Sizin de Bostancı' ydı sanırım. İllaki bir yerlerde denk gelmişizdir

Şu ana kadar tecrübem 4.000 KM' yi geçti. Bunun da hemen hemen tamamı TEM' den Gebze' ye git gel ile oldu. Kamyonu, otobüsü bol yollardan gittiğim için alışkın olduğum bir durum olacak açıkçası. Büyük ihtimalle Tommy' nin dediği gibi 1. köprüden gideceğim. Hem daha 1. köprüyü motorum hiç görmedi, değişiklik olur. Beni tedirgin eden asıl nokta köy yolları, dar yollar, asfalt kalitesi vs..

Yolculuklarınız harika geçmiş. Kaybolma maceranızı da çok güldüm Aradan bir yıl geçmiş olmasına rağmen hem size güzel anılar kalmış hem de biz gibilere yol gösterici olmuş.

Kucukyali, isyeri Bostanci ama isyerine gitmiyorum artik pek, evden calisiyoruz.

Koy yollari genelde daha kolaydir ama daha cok dikkat ister. Yandan traktor aniden cikar, kopek atlar, yol birden bozulur, tezegiydi tozuydu topragiydi. Ama iti kopugu, driftcisi, sahincisi, doblocusu daha az olur. Ben ilce yollarini daha cok severim mesela.

Asfalt kalitesi konusunda herkes farkli dusunebilir ama benim cok umrumda degil, ustunde gittigim sey bir mal, benim hayatimi degistirecek bir sey degil bozulsa kirilsa da, o yuzden onem vermiyorum mala mulke. Elbette ekonomik olarak her insani ayni sekilde etkilemiyor. Yol bozuldukca daha yavaslarsiniz daha cok dikkat edersiniz, yola da etrafa da. Ben boyle dusunuyorum.

Motosiklet kullanmaya yeni baslarken yaptiklarimi yazmistim, okumanizi oneririm.

https://www.motosiklet.net/forum/mot...ml#post4341312
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Monster 821
    Keyifle çok da güzel yaparsın
    Enjoy the ride

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)