Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne bu sigorta fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

1 tane motosikletim var. 250cc
    450-500 bandında sigorta yaptırmıştım geçen sene.
    Şuan 1300 tl çıkıyor.
    Ne bu %100 zamdan fazlası çıkıyor, kaza vs de yok bu arada. Herkeste böyle mi?
    3 gün sonra bitiyor yaptırmayı düşünmüyorum çevirmeye girene kadar
    Girersem de çevirmeye telefondan bağlamasınlar diye o an polisin yanında yaptırırım şuan düşüncem o şekilde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kaza yaparsan ne olacak ?
    hadi vurdun bi yaya yı öldürdün veya brabus un ön farını kırdın
    espresso ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yaparsan ne olacak ?
    hadi vurdun bi yaya yı öldürdün veya brabus un ön farını kırdın
    Ağzını hayrı aç dostum :D
    Hız yapan birisi değilim ama far kırmak 30km ile giderken de olur o konuda haklısın
    1 ay sonra askere gidicem ya çok seyrek binicem artık ya da çok dikkatli kullanacağım, o konuda haklısın bu arada ama yapcak bişey yok şuan da fiyatlar çok abzürtleşmiş. 400 500 e yaptırdığım sigorta 1300 olmuş resmen. şurda 1 ay sürücem en fazla sonra 6 ay yokuz zaten astsubaylık çıkarsa da 1 sene yokum ki inşallah çıkar bakalım hayırlısı.

İndirim kodu vs olmuyor mu acaba bu sigorta olaylarında

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Geçen seneye kıyasla %100-%150 artmamış şeylere şaşırmanız gerekiyor. Sigorta da her şey gibi artmış işte.
    Nas var nas.
    DickName bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Geçen hafta bir araç aldım kendi üzerime. 1998 model astra . Sigorta 3200tl en ucuz teklif alabildim. Akıl alır gibi değil.
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Yaptırmamak çözüm diye düşünüyorsan yanılıyorsun.
    Yaptırmadığın zaman geçen her süre cezalı olarak işliyor. 1300 yerine 2500 e yaptırırsın.
    F54 bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yetmez ama EVET....

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptırmamak çözüm diye düşünüyorsan yanılıyorsun.
    Yaptırmadığın zaman geçen her süre cezalı olarak işliyor. 1300 yerine 2500 e yaptırırsın.
    Aynen öyle

Hatta ve hatta ağustosa girmeden yaptırmakta fayda var.
    Yeni güncellemeler gelebilir ay başında

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2 gün önce motorun sigortasını yeniledim. 1 ay geciktirmişim. motor 2020 r25. 7. basamaktan hasarsızlık indirimim var %45
    geçen sene quick sigortadan 200 liraya yaptırmıştım bu sene 530 liraya yaptırdım.
    ne gariptir ki sigortacım ve sbm sitesinden yaptıdığım sorguda quickten 700 lira teklif alırken ben bizzat sitesine girip oradan teklif aldım fiyat böyle çıktı. siz de quick sigortanın sitesine girip direkt oradan teklif almayı deneyin bi.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 gün önce motorun sigortasını yeniledim. 1 ay geciktirmişim. motor 2020 r25. 7. basamaktan hasarsızlık indirimim var %45
    geçen sene quick sigortadan 200 liraya yaptırmıştım bu sene 530 liraya yaptırdım.
    ne gariptir ki sigortacım ve sbm sitesinden yaptıdığım sorguda quickten 700 lira teklif alırken ben bizzat sitesine girip oradan teklif aldım fiyat böyle çıktı. siz de quick sigortanın sitesine girip direkt oradan teklif almayı deneyin bi.
    Demek bize daha az çıkabiliyormuş.
    Benim sigorta yaptırdığım acenteye hep benim baktığımdan daha iyi fiyatlar çıkmıştı, son 2-3 yılda bu yüzden bakmaz olmuştum, hatta eşimin kardeşi sigorta acenteliği de yapıyor, arabanın sigortalarını o yapıyor, abi motorun sigortası bize yüksek çıkar senin sigorta yaptırdığın yer motosiklet sigortası yapan yer olduğu için onlara daha indirimli çıkıyordu oradan yaptırmaya devam et demişti.

Motorun sigortası kasım sonu bitiyor, geçen yıl ekim ayı başı daha zaman varken sigortacı aradı, iyi fiyat bulduk, yine sigortanın bitiş tarihinden başlayacak ama fiyat bu güne özel güzel fiyat dedi 190 küsür liraya hemen yapın o zaman dedim ben de. Bakalım önümüzdeki kasım ayında ne çıkacak.

Bilgi olsun diye yazmış olayım, kasko da bu haziran ayında 3800 küsür çıktı bana.
    -ZERO- bunu beğendi.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Bu ayın 22'sinde Quick'ten 912 liraya yaptırdım 6. basamak. Motor Rx3.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı knuis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağzını hayrı aç dostum :D
    Hız yapan birisi değilim ama far kırmak 30km ile giderken de olur o konuda haklısın
    1 ay sonra askere gidicem ya çok seyrek binicem artık ya da çok dikkatli kullanacağım, o konuda haklısın bu arada ama yapcak bişey yok şuan da fiyatlar çok abzürtleşmiş. 400 500 e yaptırdığım sigorta 1300 olmuş resmen. şurda 1 ay sürücem en fazla sonra 6 ay yokuz zaten astsubaylık çıkarsa da 1 sene yokum ki inşallah çıkar bakalım hayırlısı.

İndirim kodu vs olmuyor mu acaba bu sigorta olaylarında
    hız yapan birisi değilsen yaya gez neden motosiklet aldın
    + kaza nın hız ile bir alakası yok mahalle arası önüne bir çocuk atlar sende görürsün ebenin örekesini
    inş kasko su olan bir audi a8 veya e 63 e çarparsında donuna kadar alırlar hatta onu bile alsınlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Adını hatırlamadığım bir ark. konu açmıştı trafik sigortlarına %260 zam gelmiş diye onu görmediyseniz demekki. Her şeyin fiyatı 2 - 3 kat artmışken sigortaların başı kel mi o da artması normal tabiki.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    1044 liraya anadolu sigortaya yaptırdım dün. Kaza bela yok. geçen sene 330 liraya yaptırmıştım. Büyük zulüm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız yapan birisi değilsen yaya gez neden motosiklet aldın
    + kaza nın hız ile bir alakası yok mahalle arası önüne bir çocuk atlar sende görürsün ebenin örekesini
    inş kasko su olan bir audi a8 veya e 63 e çarparsında donuna kadar alırlar hatta onu bile alsınlar
    F54 iyice delirdin sanirim,ne bicim yorumlar bunlar ?
    Sicaklardan mi acaba ?

Trafik sigortasinin onemini soylemek tamam da ins a8 e carparsin ne demek

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soru ve cevabı.

tommygun, SuleymanE, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hem sigorta hemde kasko fiyatları uçmuş durumda. Benim arkadaş geçen yıl arabasına 1300tl ye kasko yaptırdı. Bu sene indirim beklerken en ucuz teklif 3800 civarı çıktı, şok oldu. Ne bir kazası var ne de başka bir kusuru...

Yalnız bu trafik sigorta fiyatları artışı yüzünden sigortasız gezmeyi sakın düşünmeyin. Ciddi bir kazaya karışırsanız çok feci başınız ağrır, uyarması benden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)