Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Selcuk un benden fikir asirmasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Youtube a altın fiyatlari ne olacak bir kac video izliyim diye bir girdim,baktim youtube bana selcuk un son videosunu oneriyor.

ulen basliga bir baktim,benim burda gecen hafta actigim 250 cc den az yakan efsane motor basligimi almis,"skuterden az yakiyor ama gucu fena" olarak degistirip koymus ibibik.

Tesadüf mu ? Tabiki degilll,uckagitci adam.

Not: videoyu izlemedim,siz de izlemezseniz sevinirim.
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Not: videoyu izlemedim,siz de izlemezseniz sevinirim.

2 sn hemen girip dislike atsak olur mu reis?

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Boş adam. Bedavaya reklamını yapmaya bile gerek yok.
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ki..izlenme sayısı artsin istemiyorum,ama dislike da kulaga hos geliyor..

Bilemedim,karar sizin

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Zamanında bi inceleme videosu çekmiştim.
    https://youtu.be/g7l3gILndQI

9:45’te bir laf söyledim. Kendisi benim gibi ufak kanalı nasıl bulduysa gelmiş o lafa cevap vermişti. Hâla yorumu videonun altındadır.

Kendisi doğru bilgi vermeyen, analiz seviyesi düşük, basit motosiklet terimlerinin bile okunuşunu bilmeyen ve “voohoo cok gusel” dışında yorum yapamayan, ayrıca 3 kuruş için dandik motosikletleri övüp, insanların parasını yanlış yere harcatan birisi, bu sebeple motosiklet alma aşamasındaki insanlara büyük kötülük yapıyor farkında değil.
    Ekrem_06, mchi, Green Arrow ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Youtube ve altın fiyatlarını okur okumaz
    "Hah dedim ekonomist Selçuk"

Nerden bileyim reklamcıdan bahsettiğini
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Gene senden fazla yakmış 3.5 litre yakmış sen 3.3 yakmıştın kimse senle yarışamaz o konuda )

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla dislike atmak da like atmak ve yorum yazmak gibi Youtube tarafından etkileşim anlamına gelmektedir. Etkileşim demek daha fazla izleyicinin karşısına çıkmak, daha fazla izlenmek ve daha fazla para kazanmaktır. Bir kanalın sahibini hiç sevmiyorsak en iyisi onun videolarını hiç izlememek, izlemişsek bir kaç saniye izleyip kapatmak ve like, dislike atmayıp yorum yazmamaktır.

Buarada Norden 901 de güzel motormuş.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    İzleyen var mı bu adamı ya, değişik; direkt "amatörlük" göstergesi

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla dislike atmak da like atmak ve yorum yazmak gibi Youtube tarafından etkileşim anlamına gelmektedir. Etkileşim demek daha fazla izleyicinin karşısına çıkmak, daha fazla izlenmek ve daha fazla para kazanmaktır. Bir kanalın sahibini hiç sevmiyorsak en iyisi onun videolarını hiç izlememek, izlemişsek bir kaç saniye izleyip kapatmak ve like, dislike atmayıp yorum yazmamaktır.

Buarada Norden 901 de güzel motormuş.
    Doğru biliyorsun abi
    Dislike ve like butonu yalnızca üreticinin kendisi hakkında bilgi sahibi olması için var

Dislike, like, yorum, kartlara tıklayıp önerilen video yada metne bakmak bile etkileşim sayılıyor

Motopixel'i ilk motosiklet alacağımda iyi izlemiştim bir kaç videoyu izledikten sonra anlamıştım adamın yaptığı tek iş sponsorluk.
    Parayı verirse marka video çekiyor, para iyiyse güzel övüyor para azsa kötü özelliklerini vb söylüyor diye düşünüyorum. Garip bir kişilik

Yanılmıyorsam da uzun süredir 200k abonenin üstüne çıkamadı. Yalnızca belli bir kitleye hitap ediyor ve ilginçtir halen markalar sponsor olabiliyor
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene senden fazla yakmış 3.5 litre yakmış sen 3.3 yakmıştın kimse senle yarışamaz o konuda )
    Hadi biraz da selçük e musallat ol,30 40 kmh ile gitmisin diyerek.

Gerci selçük yorumuna like i basar geçer,ne ugrasacak ;)

Bu arada video yu izlemisin galiba,"190 oldu,191,192 wuhahada 195 oldu haydiii olm 197 haydiii haydiiii 200 olur muuuuuuuaaa" yaptı mi ?

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    @mamba09 Boşver hocam, siz fırsat buldukça video yapmaya devam edin, yeşillikler içinde köy köy gezerek, biz severiz (kendi adıma ben), izleriz sizin videolarınızı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mamba09 Boşver hocam, siz fırsat buldukça video yapmaya devam edin, yeşillikler içinde köy köy gezerek, biz severiz (kendi adıma ben), izleriz sizin videolarınızı.
    Mamba09 un bu isi birakmasi hayirli olmus.

İncelemelede komiklikler,sakalar ve taklit yapmaya gerek yok.

Aea bu isi yapiyodu ama adamda dogal bir yetenek vardi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bilemedim. AeA bu isin en iyisiydi ama hayat devam ediyor.

Hicbir kisinin incelemesinde ovdugu motoru sirf ovdu diye almam ancak oturus pozisyonu, teknoloji vs bilgiler icin yararli oluyor bence. Ozellikle street triple ve 1250gs videolarini yararli bulmustum.

Cumartesi gunu r1250r ayirttim ve birkac gun icinde teslim alacagim. En merak ettigim seylerden biri bmw app, TFT ekran ve ozellikleriydi mesela. 20dk boyunca bunu kendi dilimde izleyebilmek gayet guzel bence.

Birde bu adam youtuber degil mi? Surekli yeni konu vs bulmasi lazim.

Not: Pardon yaw hata bende. su 250cc konusuna bakayim dedim motorun modelini bile bulamadim. Su youtuber buradan motoru anlayip uzerine 20dk video cektiyse helal olsun.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi biraz da selçük e musallat ol,30 40 kmh ile gitmisin diyerek.

Gerci selçük yorumuna like i basar geçer,ne ugrasacak ;)

Bu arada video yu izlemisin galiba,"190 oldu,191,192 wuhahada 195 oldu haydiii olm 197 haydiii haydiiii 200 olur muuuuuuuaaa" yaptı mi ?
    Yok izlemedim atlaya atlaya gittim.. 30 dakikalık video ise 2 dakka baktım çıktım.. belli bir dakkada denk geldi dedi o ara duydum ben normalde YouTube da motorsiklet videosu izleyemiyorum sıkılıyorum bayıyor çoğu aynı geliyor ..

Ya erişemeyeceğim motoru tanıtıyorlar erişemiyceksem banane niye izliyim gereksiz .. yada erişebileceğin motoru test ediyorlar onlarda sıfır test ediyorlar her yeri dökülen en kalitesiz motor bile sıfırken sağlamdır .. genelde hep fiks laflar lastikleri değiştire bilirsiniz falan o kadar ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not: Pardon yaw hata bende. su 250cc konusuna bakayim dedim motorun modelini bile bulamadim. Su youtuber buradan motoru anlayip uzerine 20dk video cektiyse helal olsun.

Yaaaa, motorun modelini herkes biliyor

Selçük un durup dururken boyle bir video yapmaai mumkun muu ?

İcerik hırsızin olm selcuk.. burayi okudugunu biliyorum l.istanbul da yaklarsam ustune üstune surecem haberin olsun...

Hocam attığın linke öylesine bi tıklayayım dedim motodivit çıkınca inanamadım

Video çekmeye neden devam etmiyorsun, bence çok başarılı videoların var. Tracer 700 almamın sebeplerinden biri senin videondur mesela. Kısa ve öz anlatımını özellikle çok beğenirdim, bence devam etmelisin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında bi inceleme videosu çekmiştim.
    https://youtu.be/g7l3gILndQI

9:45’te bir laf söyledim. Kendisi benim gibi ufak kanalı nasıl bulduysa gelmiş o lafa cevap vermişti. Hâla yorumu videonun altındadır.

Kendisi doğru bilgi vermeyen, analiz seviyesi düşük, basit motosiklet terimlerinin bile okunuşunu bilmeyen ve “voohoo cok gusel” dışında yorum yapamayan, ayrıca 3 kuruş için dandik motosikletleri övüp, insanların parasını yanlış yere harcatan birisi, bu sebeple motosiklet alma aşamasındaki insanlara büyük kötülük yapıyor farkında değil.

Video çekmeye neden devam etmiyorsun, bence çok başarılı videoların var. Tracer 700 almamın sebeplerinden biri senin videondur mesela. Kısa ve öz anlatımını özellikle çok beğenirdim, bence devam etmelisin.
    Toby bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok teşekkürler, sağ olun.
    Alıntı burak_unsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Çok teşekkürler. İnanın yoğun çalışıyorum ve eskisi gibi vaktim olmuyor. Tekrardan teşekkürler. Güle güle kullanın.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Selçuk bey profesyonel ve kaliteli içerik üretmek için çok çabalıyor ama .. ama ... maalesef "kamera karizması" denilen bir şey vardır ya ... o yok. Bu "karizma" işi de genelde sonradan elde edilemiyor.

Bu sebeple işi gerçekten zor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Motosikletten anlamayan ve genel olarak konuşma veya kompleks cümle kurma yeteneği de olmayan birisi bu fenomen motosiklet içeriği üreticisi olabiliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)