Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Grup sürüşü kazası (çatalca)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT25 2016
    herkes önündeki motora bakarak gittiği için sol virajı (viraj da değil aslında da) fark eden olmamış :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağda bekleyen beyaz bir araba var Allah'tan vuran olmadı ona zira kimse yola bakmıyor herkes kendi şovunun peşinde.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    hep tek başıma surerım max 3 kişiyle ne kadar doğru davrandığımı bir kez daha anladım.umarım ölen olmaz.
    maktama bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Doğal seleksiyon orada yapmasa başka bir gün başka bir yerde yine aynı kazayı yapacaktı. Kendi etmiş kendi bulmuş. Başarılarının devamını diliyorum. Motor kullanabilirse tabi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok acil değilse grup sürüşü falan yapılmamalı zaten, kafayı mı yediniz olm.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    MT-07
    Walla 2 motor yan yana sürmekten bile pek haz etmiyorum. Arabada da grup olarak bir yere gitmeyi pek sevmiyorum. Gidilecek adres alınır, ona göre gidilir kanısındayım. Kendini başka insanlara göre senkronize etmek yerine, istediğin dinginlik ve zevkle sürmek bana daha mantıklı geliyor.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Grup sürüsü zannedilen sey cogu zaman , "Yolda karsılastık, gazlıyoruz" dan öteye gecemiyor, MC grupları ve dalga gectigimiz sarı yelekli Endurocular dısında.. Grupta 2 tane bile motosiklet abazası adam varsa bir süre sonra düzen bozuluyor. Herkes kendi masturbasyonuna düşüyor.

Şahsen grup surusu yapacagım kişilerde aradıgım en önemli özellik ; bir yerde oturup mola verdigimizde "motosiklet dısında" ne kadar konu konusabiliyoruz oluyor.
    levend84 bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende bir kaç yıl önce bir grup sürüşüne katılmıştım.Yola çıkmadan önce brifing yaptılar max hızımız şu olacak sollama yapmayalım gerekmedikçe.Kurallara uyalım diye.

Neyse yola çıktık.İlk ışıklarda kırmızıda bekliyoruz.Herkes kesiciye sokuyor motoru.Amk dedim noluyoruz.Yeşille birlikte millet bir yardırıyor aklım gitti.Ben en arkadan grubu 30 metreden takip ediyorum.İkinci ışıklarda yine millet kesicide yeşil yandı bizim grup yine yardırcan gibi gidiyor.

Üçüncü işıklara geldiğimde grubu kaybettim zaten. Yarım saat sonra arıyorlar Okan abi neredesin diye başına bişeymi geldi diye.

Dedim siz kendinize dikkat edin bana bişey olduğu yok bastınız gittiniz.Ordan tek dönüp eve gelmiştim.
    levend84, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup sürüsü zannedilen sey cogu zaman , "Yolda karsılastık, gazlıyoruz" dan öteye gecemiyor, MC grupları ve dalga gectigimiz sarı yelekli Endurocular dısında.. Grupta 2 tane bile motosiklet abazası adam varsa bir süre sonra düzen bozuluyor. Herkes kendi masturbasyonuna düşüyor.

Şahsen grup surusu yapacagım kişilerde aradıgım en önemli özellik ; bir yerde oturup mola verdigimizde "motosiklet dısında" ne kadar konu konusabiliyoruz oluyor.
    Yillar once izmir de grup buluşmasina cagrilmiştim,mola için dikili tarafin da durduk,masada oturanlardan birisi albay,digeri uzman doktormuş,birisinde mts digerinde gs vardi,30dk lik moladaki muhabbet bu abilerin motorlari üzerine gelişti,hee arada bu kisilere gaz veren yancilari saymiyorum bile.

Abi şaftli makinada bir başka beee minvalinde

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaft önemli. Makinadaki şaft, ağbideki şaftın nişanesidir.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yillar once izmir de grup buluşmasina cagrilmiştim,mola için dikili tarafin da durduk,masada oturanlardan birisi albay,digeri uzman doktormuş,birisinde mts digerinde gs vardi,30dk lik moladaki muhabbet bu abilerin motorlari üzerine gelişti,hee arada bu kisilere gaz veren yancilari saymiyorum bile.

Elbette, birbirini tanımayan insanlar arasında muhabbetin full motosiklet olması kacınılmaz. Egitim seviyesinden, yaştan bagımsız.

Benim kastettigim eleye eleye gidiyorum ben de bircokları gibi. . Virajda 2.80 ile polise selam verenlerin hikayelerini duydu bu kulaklar :D

++
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaft önemli. Makinadaki şaft, ağbideki şaftın nişanesidir.
    Muhtemelen spoletin de şaft sembolu vardir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Elbette, birbirini tanımayan insanlar arasında muhabbetin full motosiklet olması kacınılmaz. Egitim seviyesinden, yaştan bagımsız.

Benim kastettigim eleye eleye gidiyorum ben de bircokları gibi. . Virajda 2.80 ile polise selam verenlerin hikayelerini duydu bu kulaklar :D

++
    Bu mevzu helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmeye benziyor.

Bunlarin hepsi fazla redbull içmekten oluyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu haftasonu arabayla Büyükçekmece'ye giderken Şirinevler'den Beylikdüzü'ne kadar 8-10 Harley'den oluşan Türk Choppers ekibine denk geldim. Adamlar E5'te kuğu gibi çok sistemli ve düzgün sürüyorlardı.
    xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu arabayla Büyükçekmece'ye giderken Şirinevler'den Beylikdüzü'ne kadar 8-10 Harley'den oluşan Türk Choppers ekibine denk geldim. Adamlar E5'te kuğu gibi çok sistemli ve düzgün sürüyorlardı.
    MC lerdeki hiyerarşik duzenden kaynaklı sanırım. Herkes buna eyvallah demiş durumda.. Supporttu, Memberdı, Yönetimdi

Bazen komik geliyor evet ama imrenmiyor da degil insan sürüs disiplinine. ..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    MC lerdeki hiyerarşik duzenden kaynaklı sanırım. Herkes buna eyvallah demiş durumda.. Supporttu, Memberdı, Yönetimdi

Bazen komik geliyor evet ama imrenmiyor da degil insan sürüs disiplinine. ..
    Adamlarla dalga geçiyoruz ama bazı şeyleri doğru yapıyorlar bence. Grup sürüşü çok hassas bir konu. Biz 6-7 motor gezi yaptığımız zaman güzergahı iyi bilen kişi olarak en önde sürdüm ve yaşadığım stresi bir ben bilirim, bir Allah. Her ne kadar gruptakiler belli bir yaşı almış sakin sürücüler olsa da yine de sıkıntılı işti.
    espresso bunu beğendi.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Ben bir kere girdim bu tarz gruba girmez olaydım sürüşe felan katılmadım ama whatsapp grubunda dönen muhabbetleri bir görseniz 50 tane dick 1 tane vajinayı etkilemeye çalışıyor seviyesiz topluluklar.

Bununla beraber belki bilenler vardır Ataşehir de hare güre diye bir motosiklet yıkama yeri var orada takılan GS ci tayfası var 30- 60 yaş aralığında insanlar dostluğunu ortamını o kadar iyi kurmuş ki bir özenmedim değil.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya düzgün gitmeyip ne yapacaklar, eksantrik bişey yapma şansları mı var =)

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Digerleri ne yapabiliyor fazladan egzantrik ? Tek teker ? Stoppie ?

Egzantrik seyler yapabilen motosiklet var altimizda diye yapmak zorunda miyiz?

Yolunda duzgun giden insanlara da laf ediyorsunuz, ilginc.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Digerleri ne yapabiliyor fazladan egzantrik ? Tek teker ? Stoppie ?
    Egzantrik seyler yapabilen motosiklet var altimizda diye yapmak zorunda miyiz?
    Yolunda duzgun giden insanlara da laf ediyorsunuz, ilginc.
    Şaka yapmıştım yahu
    gurcanozturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size de hiç yaranılmıyor. Teker yapsalar "auwwww tekerci" , düzgün sürseler "auwwww ya düzgün gitmeyip ne yapacaklar"
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)