Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

niye motorculara zibidi veya serseri gözüyle bakılır.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bunun tek sebebi amerkan filmlerindeki motorcu tipleri şu filmleri bi gözünüzün önüne getirin bana hak verirsiniz mesela mad max

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    toplumda iki kendini bilmez binmesini bilmediği motora zibidi gibi binerse bu bütün motor tutkunu insanlara faturası patlar daha motor türkiyede son iki senedir çin pazarı sayesinde patlama yapdı buda motor kullanıcılarının çoğalmasına neden olurken böle bir iki kişi çıkar ve vukaat yapar buda insanların daha motora alışamadıklarından bütün motor tutkunu insanalara yansıyor

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    evet motorcu serseridir çünki öyle olmak zorundadır eve pizza ısmarlarsın motorcu getirir soğuksa kızarsın yolda acil hastan vardır ambulansın önüne polis motoru istersin yol açsın diye izmit depreminde bölgeye ilk ulaşanlar ATV lerle motorculardı acil kan ihtiyacında dosya iletiminde kurye hizmetinde aracınız yolda benzinsiz kaldığında geçen SERSERİ motorcudan yardım beklenir ve hiç bir SERSERİ motorcu bir diğer motorcuyu yolda arızalı yada kazalı gördüğünde durmadan geçmez SERSERİYİZ çünkü 8 silindirli bir cipin 100 km de yaktığı yakıtı biz 500 km de yakıyoruz SERSERİYİZ çünkü MT gibi bu işe GÖNÜL VERMİŞ insanların olduğu eğitimin saygının paylaşımın beşiğine üyeyiz
    BEN MT ÜYESİ OLMAKTAN VE SERSERİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motorcu serseridir çünki öyle olmak zorundadır eve pizza ısmarlarsın motorcu getirir soğuksa kızarsın yolda acil hastan vardır ambulansın önüne polis motoru istersin yol açsın diye izmit depreminde bölgeye ilk ulaşanlar ATV lerle motorculardı acil kan ihtiyacında dosya iletiminde kurye hizmetinde aracınız yolda benzinsiz kaldığında geçen SERSERİ motorcudan yardım beklenir ve hiç bir SERSERİ motorcu bir diğer motorcuyu yolda arızalı yada kazalı gördüğünde durmadan geçmez SERSERİYİZ çünkü 8 silindirli bir cipin 100 km de yaktığı yakıtı biz 500 km de yakıyoruz SERSERİYİZ çünkü MT gibi bu işe GÖNÜL VERMİŞ insanların olduğu eğitimin saygının paylaşımın beşiğine üyeyiz
    hay azına sağlık ne güzel yazmışsın

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 .
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Valla gerçekten de öyle.Arkadaşlarıma motoruma biniyoruz ve onları evlerine götürüyorum ama onların aileleri bizi motorda görünce bi değişik bakıyolar.Sanki ben oradan uzaklaşınca çocuklarına "onun motoru var bida onla görüşme" diyolarmış gibi geliyor.

Tamam. Araba sürücüleri olsun, polisi olsun, medyası olsun, yayası olsun, belediyesi olsun, devleti olsun herkes bize gıcık ama neden hiç çuvaldızı kendimize batırmıyoruz?

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım; motorculara zibidi veya serseri gözüyle bakılıyor çünkü motorcuların çoğu zibidi veya serseri! Bu kadar basit!

Özellikle bu siteyi kastetmiyorum ama kaç kişi kuralları biliyor? Kaç kişi kurallara uyuyor? Motora gani gani milyarlar bayılıp iş korumaya, eğitime, tekniğe gelince burun kıvıranlara ne demeli? Hadi pratik eğitimler bir tarafa; elimizin altında koskoca İnternet var, kitaplar deseniz 3-5 milyon, kaç kişi bir şeyler öğrenip bilinçlenmek için zahmet ediyor? Bütün derdimiz yok bu motor kaç basıyor, yok egzozun susturucusunu nasıl çıkartırım, yok trafik polisinden nasıl kaçarız, yok bilmemne, yok şu, yok bu...

Yalansa yalan diyin şimdi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler