Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bugün Başımdan Geçen Olay Zarar İçerir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar merhaba bir zamandır motosiklet arıyorum , bugün bir tane s3 250 buldum ağır hasar kayıtlı idi fiyatı uygundu , alım satım yapmadığım için önemli değil dedim..Aradım şahsı satışta sıkıntı olmadığını söyledi.Bindim arabaya motorun yanına vardım çekişini pek beğenmesem de işimi görür bu fiyata dedim. Adamla satış için notere doğu yola koyulduk.Direk eleman vergi dairesine yöneldi trafik cezası varmış onu ödedi cebinden satışı yapmak için ve oradaki memur satışta sıkıntı olmaz dedi.Çıktık oradan notere giderken polis çevirmesi vardı bu polisleri görünce durdu indi motordan artçı koltuğuna oturmaya benide şoför koltuğuna oturmayı denedi olmayınca kaçmayı denedi, ee hali ile polis gördü bunu tabiki..Çekti bizi kenara buna iki ton kaydı kalayladı meğer mal ehliyetini alkolden kaptırmış. Neyse ki insafa geldi polis hadi gidin dedi çıktık tekrar yola..Bu seferde noterde sıra çok diye başka notere giderken benzini bitti motorun ve benzinlik uzaktı...Karakoldan kağıt alıp bindik minibüse , yakıtı ben aldım cebimden motoru ben alacağım diye , birde bidon birde bu eleman acıkmış fıstık aldık..Geri taksi ile döndük onada 30 tl bayıldım..Sonra motoru çalıştırdık başka notere gittik , ben motorun parasını ödemek için gittim bir miktar altın bozdurdum ve notere geri döndüm..Bu seferde noter satışı yapılır iken motorda iki tane icra çıktı..Artık geri dönerken bende vazgeçtiğimi söyledim satıştan yorgun argın geri döndüm..Dükkana geldiğimde farkettim ruhsatı bende unutmuş..İlanı yeniden açmış motoru satılığa çıkarmış kaldı motorda hala icra var ve ruhsat bende..
    pea, ryangt, natijax ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bir zamandır motosiklet arıyorum , bugün bir tane s3 250 buldum ağır hasar kayıtlı idi fiyatı uygundu , alım satım yapmadığım için önemli değil dedim..Aradım şahsı satışta sıkıntı olmadığını söyledi.Bindim arabaya motorun yanına vardım çekişini pek beğenmesem de işimi görür bu fiyata dedim. Adamla satış için notere doğu yola koyulduk.Direk eleman vergi dairesine yöneldi trafik cezası varmış onu ödedi cebinden satışı yapmak için ve oradaki memur satışta sıkıntı olmaz dedi.Çıktık oradan notere giderken polis çevirmesi vardı bu polisleri görünce durdu indi motordan artçı koltuğuna oturmaya benide şoför koltuğuna oturmayı denedi olmayınca kaçmayı denedi, ee hali ile polis gördü bunu tabiki..Çekti bizi kenara buna iki ton kaydı kalayladı meğer mal ehliyetini alkolden kaptırmış. Neyse ki insafa geldi polis hadi gidin dedi çıktık tekrar yola..Bu seferde noterde sıra çok diye başka notere giderken benzini bitti motorun ve benzinlik uzaktı...Karakoldan kağıt alıp bindik minibüse , yakıtı ben aldım cebimden motoru ben alacağım diye , birde bidon birde bu eleman acıkmış fıstık aldık..Geri taksi ile döndük onada 30 tl bayıldım..Sonra motoru çalıştırdık başka notere gittik , ben motorun parasını ödemek için gittim bir miktar altın bozdurdum ve notere geri döndüm..Bu seferde noter satışı yapılır iken motorda iki tane icra çıktı..Artık geri dönerken bende vazgeçtiğimi söyledim satıştan yorgun argın geri döndüm..Dükkana geldiğimde farkettim ruhsatı bende unutmuş..İlanı yeniden açmış motoru satılığa çıkarmış kaldı motorda hala icra var ve ruhsat bende..
    Allah korumuş diyelim başınıza iş açar o motor. Her şer de bir hayır vardır , ucuz etin yahnisi olmazmış

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ulan resmen Saban filmi ya
    TIGERSHARK bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yüzümde ince bir tebessüm bıraktı bu olay teşekkürler

Böyle belirtilmeyen durumlarda alıcının vakit kaybına, yol kaybını satıcı telafi etmesi lazım. Bir arkadaşımda şehirdışına motor almaya gittiğinde, ilanda yazmayan, telefonda söylenmeyen 30 tane kusur bulmuştu. Motor içine sinmedi ve geri döndü, satıcı yol masraflarını karşıladı.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCX
    Şöyle olaylar da yaşanmasa gülecek birşeyimiz kalmadı gerçekten

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben olsaydım icra dairesinden dosya avuklatını öğrenir avukata durumu anlatırdım. İcralı malı satmanın 30 gün kapalıda hapsi var :D avukat durumu öğenince kesinlikle yakalamalı haciz çıkartır :D sende bir arkadaşını alıcı gibi yollarsın polise yakalatırsın :D sonra ayıklasın pirincin taşını :D

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Geçmiş olsun. Olmayacak iş olmuyor hayırlısı olmuş. Alsan da muhtemelen hayrını görmezdin motorun cenabet mal belli. Sıkma canını.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Fıstıklara yazık olmuş. Toptan geçmiş olsun.

S3 fena bir motosiklet değil bu arada. Bazıları sabah çalışırken zorlanıyor, onlara denk gelmedikçe gayet iş görür.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Dominar D400
    Ruhsat size hediye olsun. Sizde olduğunu söylemeyin. Ruhsat çıkartmak için tüm o sorunları gidermek zorunda kalsın :D (iyi niyetli bir tavsiye değil biliyorum ama...)
    Satılamayacak motoru tekrar satışa koyması satıcının kötü niyetli olduğunu gösteriyor bana.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    verilmiş sadakanız varmış, geçmiş olsun.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Detayları da yazarsam.. Anahtarsız çalıştırma aktifti sürekli elemana bu hep böylemi dedim ..Düz kontak yapmışlar vs saçmaladı uyuz oldum..
    Aldığım bidondaki yakıtın bir bölümünü yere döktü , niye döküyorsun yahu yere dediğimde ise " ya bidon boş sandım sende amma cimrisin yahu " dedi sonra tekrar bidonda kalan benzini yere döktü..
    Sürekli yolda aralardan girip yayaları sıkıştırdı ve yayalara gereksiz korna çalarak yayalarda gereksiz paniğe yol açtı ve bazılarına gülerek " amca geberecekti korkudan hahaha" diyerek güldü..
    Yalan yok yolda bir çukura düştü bağırsağım malum yerden çıkacaktı Allah'ın sopası yok ya..Yolda sürüş esnasında sürekli elinde telefon avukatları aradı ve bayağı bir kaç kaza atlattık..
    Yol boyu hiç susmadı atlattığı kazaları yaptığı kazaları anlattı..
    Motorun en son 5 bin km önce yağını değiştirmiş öve öve anlatıyordu.. Sürekli işim var acil satışı yapalım yola çıkacağım diyordu burası çok mide bulandırdı..
    Ruhsatı bende aramadı ilanı kaldırmışlar, şikayet etmiştim telefonla arayıp sahibindeni muhtemelen kaldırıldı çünkü icra borcu vardı ve ruhsat bende idi..

@ seyfi0 Ya adam ishal ağız hiç susmayan birisi idi hocam bırak tükürmeyi pislesen yarabbi şükür diyordu..

@ Azizozkk Yalan yok tam öyle oldu zaten yolda bu motor başıma iş açar diye düşünüyordum :D

@ gurcanozturk Tokatçı filmi :D

@ F54 Umarım faydası olur şu yaşadığım kötü deneyimin size..

@canerz35 satıştan ben vazgeçtim diye istemedim hocam içime iyice sinmedi motor zararın neresinden dönersem kardır dedim..

@ pspfreak Yalan yok iyi kötü çevreme anlatıyorum gülüyoruz..

@oldcockroach bu bilgiyi ilk defa sizden öğrendim çok işime yarayacak..Ama eleman avukatları arayıp satış yapamadım dedi..

@Beto87 Bunu elemana da dedim alış satış hemen olmaz ise hayır gelmez dedim bana yarın gel deme dedim vazgeçtim..

@Gökhan_Aygün Ya gitti birde bpden markalı birşey aldı uyuz oldum yalan yok hayır börek var açsan al diyorum..Kilo yapar diyor.. Zehir zıkkım olsun..

@maktama Bende kaldı zaten vermeyeceğim ruhsatı kısasa kısas..

@satoyama Bende öyle düşünüyorum..

Bu ilanla beraber başıma gelenler silsilesi..

Tuzla'da bir xcity 250 vardı eleman bir iki damla yağ akıtması var dedi..Gittik artık bakmaya gitmiyor grenajın heryeri cırt cırt ile tutturulmuş..Bıraktım bana gelmez dedim..Arkamdan bağrıyordu ya gel fiyatı düşürelim diye..

Ümraniye'de honda silverwing 400 bakmaya gittim..Elemanın anlattığına göre grenajda ufak tefek sıkıntıları vardı.Fotoğraflar süper, yanına gittik motorun torpido iki parça sola çekiyor motor ön grenaj vidalanmış..Eleman sakallı hacı takımı işyerine İslam sizi korur pankartları asılmış..Gelmez bana dedim..Gevşek gevşek " biz o torpidoyu silikonla doldurduk uhuladık baktık olmadı vidaladık" diye gülerek anlattı..Allah'tan başka işim vardı hallettim onu..İlana o torpidonun halini koysan tenezzül etmem..Yine orada iken pendikte bir piaggio x7 250 ilanı için görüştüm motora bakmaya geleceğimi söyledim..İlanda sadece grenaj sıkıntıları yazıyordu..Bu sefer ilan sahibi conta yaktığını anlatmaya başladı..Yahu ilana yazsanız bunu hiç aramam..

Bugün kymco xciting 500 ilanı vardı aradım detaylı fotoğraf atmasını istedim ciddi alıcı olduğumu anlattım..İşte olduğunu akşama atacağını söyledi..Aradım açmadı fotoğraflar gelmedi..

Ye ne kadar kötü insanlarız biz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ulan herkes kolpacı olmuş :D Vay efendim sonra neden memleket bu halde
    Thesinner83 bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Polisdeki davranışlarından dolayı motoru bırakırdım almaktan vaz geçerdim. Antin kuntin kişi olduğu belli. Siz iyi dayanmışsınız yine. Ne yaparsa yapsın tek kuruş harcamazdım o kişiye.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evren sana "alma ulan su motoru" diye defalarca uyarı vermiş hala notere gitmek için cabalamışsın.

ucuz yırttın hadi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Eleman baya sıkıntılıymış. her işte bir hayır vardır.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadıncağız geçmişte milyonlarca sperm arasından nasıl 1. gelmiş hayrettir.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadıncağız geçmişte milyonlarca sperm arasından nasıl 1. gelmiş hayrettir.
    Aslında cin gibi bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)