Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GRENAJ ÇATLAK

Motovento
    REKLAM ALANI
    bora efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nk250
    Merhaba yzf r125 bakıyodum hem yakınımda hemnde uyhun fiyata motor 11 yaşında 60.000 kilometrede ama grenajaında 1-2 çatlak varmış bide çekme belgeliymiş beni biraz korkuttku kilometresi biraz çok geldi yaşıda var ve çatlak var ve çekme belgeli nasıl sizce yorum bkeliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Eğer fiyatı uygunsa tek tük şeylerini yaparım derseniz alınır Cg nin sıfırı olmuş 25.000tl

Motoru iyi durumdaysa, daha önce açılıp kurcalanmamışsa ve fiyatı da uygunsa alınabilir. Burada alınır alınmaz demeyi belirleyecek asıl konu motoru kaça alacağın. Karenaj Parçalarının pahalılığıyla meşhur bir motosiklet kendisi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bazen de bir motora bakarsın, nedenini anlayamadığın bir şekilde o motoru kalben istemezsin. Birşeyler içini rahatsız eder. Bence siz de tam olarak nedenini bilmediğiniz bir şekilde kıllanmışsınız. 6. hislerinize güvenin. Ayrıca çekme belgesi kadar güvenilmez birşey yok. Sigortaydı, muayeneydi vs ödemeyen adam bakım için de para harcamaz bence.
    yamtareroglu bunu beğendi.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Çekme belgeli araç alınmaz, satacak kişi muayeneye soksun, sonra ustaya baktırırsınız, kullanırsınız içinize sinerse alırsınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)