Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30.000 TL Bütçe İçin Motosiklet Tavsiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS RK-125R
    Merhaba, iyi günler. Konu başlığında da belirttiğim gibi 30.000 TL bütçem var ve tavsiye istiyorum. Chopper/Cruiser motosikletlere bayılıyorum. Fakat bu bütçe ile alacağım chopper/cruiser biraz başımı ağrıtır diye duydum. Siz neler tavsiye edersiniz? Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Maalesef chopper piyasasının uçtuğunu görebilmek için chopper kullanmak gerekmiyor. Fiyatlar tavan yapmış.

Sizin bütçe aralığında biraz eski model de olsa Virago 250'nin Çinli klonları alınabilir. Bunlar da benim duyduğum kadarıyla basit, birçok parçasını bulması kolay makineler. Biraz araştırma yaptım çok güzel custom yapılmış Bisan Roadstar 250, Keeway Supershadow 250'ler var. Tabi ki bunlara bir bakım gerekecektir, o bakımı da bütçeye eklemek gerek. Alternatif olarak şanzıman sıkıntılarını bir zamanlar çok duyduğumuz Regal Raptor'un nispeten daha az problemli DD 150E-2 diye de bir modeli var, ben bu modeli 2015'te bir ara ilk motor olarak düşünmüştüm. Piyasa motoru olarak Kuba Superlight için de bu fiyat aralığında motor bulmak mümkün.

Konu hakkında daha derin bilgi sahibi arkadaşlar daha sağlıklı yorum yapacaktır ama ben chopper cahili olarak sanırım Bisan'ın bobber haline getirilmiş ve ape hanger gidonlu bir Roadstar 250 modelini seçerdim. (Şu anki kullanım alışkanlığım ile ape hanger takılı halde ilk virajda kaza yapma olasılığım %100 ama sizin alışkanlığınız elbet daha farklıdır.)

Sana forumda Bajaj Pulsar al, Cf moto 250 Nk al, Tvs al, Hero al diyenler olacaktır. Chopper istiyorsan o üyeleri sallama, "he" de geç ama tarz konusunda kararsızsan ve her tarz motosiklet senin için uygunsa o zaman o üye kardeşleri dinle.
    espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS RK-125R
    Yorum için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi piyasası fena uçtu ve açıkçası bu sevdadan vazgeçmek üzereyim . Farklı tip motosiklet önerilerinize de açığım.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    2006 yılında 5.5 aylık asgari ücret karşılığı Keeway SL 150 almıştım.
    Şimdi Kuba SL 125 için 11 ay çalışmak gerekiyor.

Motosikleti
    RKS RK-125R
    Maalesef..

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bu paralara ne kaldı bilmiyorum ama benim düşük bütçe ile önerebileceğim tek motor ybr 125 esd.

Motosikleti
    RKS RK-125R
    Evet dediğiniz gibi sağlam ekonomik bir motosiklet. Hiçbir şey bulamazsam ybr alacağım.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Bu fiyata sağlam ybr cbf bulunmuyor yani ben bulamadım kısa zamanda satma planın yoksa haojue da135s bakmanı tavsiye ederim yakında bulursan git kullan piyasası fazla yok o yüzden ucuz japonlara göre kalite olarak ybr ile aynıdır bence suzikinin motorlarını yapan firma yapmış Türkiye de tutulmadı ama çok sağlam motor.

Motosikleti
    RKS RK-125R
    İlk defa duydum. Biraz araştıracağım, teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)