Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda'nin Ktm ucubeligini kopyalamasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten de öyle güzel motora o far tasarımını nasıl yapmışlar hayrettir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Er5 de Cbf 500 de Gs 500 de benim şeklini şemalini çok beğendiğim motorlardı. Velhasıl güzel bir dönemmiş, gelmiş ve geçmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Üstat az biraz gazı açtık mı 10-11 litreleri görürüz gibime geliyor, ne dersin?
    Bu öylesine giderken 7-8 yakıyor. Yalnız çok deli bi oğlan. Kafaya geçirmelik. TCS yok, ABS yok. Allah var kul var
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu öylesine giderken 7-8 yakıyor. Yalnız çok deli bi oğlan. Kafaya geçirmelik. TCS yok, ABS yok. Allah var kul var
    Öyle motor sürmek mesele zaten .. teknolojiye asla karşı değilim ama her çıkan yeni bir şey motorsürme yetisini motorcunun elinden alıyor ..
    oialdemir bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    CBF 500 benim ehliyet kursunda kullandığım motor. Sağ ayakla fren yapmaya soldaki elcikte debriyaja alışayım diye ehliyet sınavına kadar kendi xmax motoruma yalnızca bir iki sefer artçı olarak bindim. Kursta mt7 de vardı ama o beni aşar hiç ellemeyeyim cbf500 rahat deyip onunla girmiştim sınava. Güzel motordu ama 2. vitesten sonrasını bilmiyorum, yalnızca 1 ve 2. viteste kullandım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada okuduğum tüm eleştriler lamborghini için de geçerli. Düz çizgiler sivri hatlar aynı dizayn diliyle farklı modeller yapıyolar. O dizaynlar hoşunuza gidiyo mu? Yoksa porsche ferrari güzel lamborghiniler çirkin mi size göre merak ettim.

Countach de ucubeydi bi zamanlar sonra trendsetter oldu.

Bence yüksek depo çizgisi, alçak ön far, kısa kuyruk ve ince sivri hatlar çok minimal ve agresif duruyor ben çok beğeniyorum. 100 tane böyle çizim görsem sıkılmam bende mi gariplik?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Tabi olay minimalizm yoksa agresiflik çok önemli değil. Kiskanın bence en güzel tasarımı 701 vitpilen

https://assets.newatlas.com/dims4/de...-concept-1.jpg
    Yaaa lamborgini dedin ,cok iyi bir noktaya temas ettin gercekten tebruk ederim.

Bir dunya para olup,bu kadar zevksiz bir urun nasil ortaya cikariyolar ve bunu alan nasil aliyor hep hayret ederim.

Bence ergenliktejln cikamamis,zevksiz zenginlere hitap ediyor.

Tipe bak ya,

16 yasindakiler cok begenir bunu..fakirlerde apaci kasa honda civic ile oynuyor..ayni kafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Aslinda kopyalamaktan ziyade trende uymak diyebiliriz...eskiden iki tur motosiklet vardi scrambler ve ya naked karisimi duz dizayn ve sportif ve degisik tasarimli super sportlar.markalar one cikan dizaynlarini super sportlar uzerinde yaparlardi...
    Yani ben duz motora bincem diyenler suzuki sv 650 benzeri motosiklet kullananlardi,aykiri olanlar super sport...
    Daha sonra yili tam bilemiyorum 2005 sonrasi diyebiliriz,otomobillerde yayginlasan futuristik,led tasarimli dizaynlar trend olunca motpsikletlere uygulandi...super sportlarda uygulanmasi zor tabi.daha cok gorece zengin,dizayna oncelik veren ama aykiri olmayan kisiler icin bu dizaynlar naked motosikletlerde uygulandi.naked motosiklete koseli hatlarla agresiflik katildi,led tasarim yapildu,on farlar retro yapildi bazi modellerde.kisacasu sase ciplaj oldugu icin her turlu degisiklik uygulamasi daha kolay...
    Siz hondanin kopyalamasi olarak yazmissiniz ama bence honda cok guzel bise yapmis...duke 890,390 yada 1290 in ustunde ktm yazmiyor dusunun honda yaziyor.honfa sevenler,guvenenler bu motosijletleri satin alir.sahsi fikrim bu

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün ER-5'i nasıl bilirsiniz diye konu açarsam şaşırmayın.

https://scontent.fyei1-1.fna.fbcdn.n...pg&oe=62DDC4FB
    kalın tekerli ybr demişti bir arkadaşım(-)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)