Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NS200 alacağım neye dikkat etmeliyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Merhabalar sonunda 150 driftimi sattım NS 200 alacağım fiyatlar yüksek aynı oranda km lerde yüksek ve model düşük muhtemelen alacağım araç 2015-2016 arası ve 35-55 bin km arasında olacak bu aracı alırken "özellikle şuna Dikkat et" Dediğiniz bir şey var mı acaba ?
    Birde düşük bir ihtimal benelli bn 251 alma durumumda var oda aşşağı yukarı 35-50 bin km arası olacak.

Not bütçem 35bin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şimdiden hayırlı olsun ama bütçeye zincir dişli set + lastik takımı + tüm sıvılar + tüm filtreler + akü + fren balatalarını da eklememiz ve bütçeyi revize etmemiz sağlıklı olur.
    espresso ve satoyama bunu beğendiler.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Sağol abim. ekstra granit zincir + takip cihazı + sigorta + satış bedeli için 5bin ayriyeten ayırdım. Zaten araç ev - iş arası kullanılacak şehir içi küçük geziler yapacağım alırken lastik durumuna da bakacağım.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun ama bütçeye zincir dişli set + lastik takımı + tüm sıvılar + tüm filtreler + akü + fren balatalarını da eklememiz ve bütçeyi revize etmemiz sağlıklı olur.
    Kesinlikle katılıyorum,tenere almadan önce ekstra bütçe ayırmıştım nitekim işçilik tamamen kendime ait olduğu halde dört bin civarı harcamam oldu. Ne kadar temiz bakımlıda olsa muhakkak ikinci elin masrafı olur.En azından ben her yerini elden geçirmeden kullanamıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    2015 ve üzeri al yanlış hatırlamıyorsam yanında nakedsport yazısı olanlar güncellenen versiyonlardı.şuna değil herşeyine dikkat ediceksin 6. 7. el motor alma 2. 3. max olursa öncesinide bilebilirsin.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Motorda terleme var mı? Motorun çekişi nasıl?
    genelde redline çok girenlerde motor kucağa gelebiliyor o yüzden satıcıda önemli benim gözümde
    Motor çalışırken rolantide dalgalanma oluyor mu
    Kadranları hepsinin 2022 dahil arızalıdır. Basit bir modül ile düzeliyor. Saat gidip geliyor. Modül var mı sor
    Eğer çanta takılı ise arka kuyruk demiri yani artçı koltuğunun altından kaynak yerleri kırılabiliyor.
    Birde son olarak 2015 falan bakacaksan ön amortisör keçelerine bakın geri tepmesinde bir sıkışma var mı diye aklıma şimdilik bunlar geldi. Hayırlısı olsun.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Kesinlikle Ptt üzerinden şase ile km sorgusu yapın tüm geçmiş kmlere bakın, yine şase ile kaza sorgulaması yapın. Bu ara motosiklette km düşürme olayları çok oluyor. Eğer imkanınız varsa bir Bajaj servisine de motosikleti gösterin.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Eskiden YBR al vardı şimdi ben onu Dio al olarak değiştiriyorum. ne alaka abi ya scooter falan diyeceksin de.. gel beni dinle. şu an en masrafsız, zincirsiz falansız mis gibi az yakan binilecek scooter diyorum :D ben de alıcam :D

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bence dorado corvus al

Motosikleti
    Dominar D400
    2015 ilk yarısında gelenlerle 2. yarısından sonra gelenler farklıdır. Mümkün mertebe 2. yarısından sonra geleninden al. En büyük farklılıklardan 2'si; akü dik pozisyona geçirildi ve hava filtresi şekli/yapısı değişti.
    Geçmişini/kullanıcısını bildiğin motor al, yoksa motorun iyi-kötü olması tamamen şans işine dönüyor.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 ilk yarısında gelenlerle 2. yarısından sonra gelenler farklıdır. Mümkün mertebe 2. yarısından sonra geleninden al. En büyük farklılıklardan 2'si; akü dik pozisyona geçirildi ve hava filtresi şekli/yapısı değişti.
    Geçmişini/kullanıcısını bildiğin motor al, yoksa motorun iyi-kötü olması tamamen şans işine dönüyor.
    Bak bunları bilmiyordum fotoğraf ya da incelenebilecek bir yer var mı merak ettim.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)