Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100 bin tl civarına motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2021 PCX
    Hayırlı uğurlu olsun en iyi seçimi yapmışsınız.Cb250r aşağı yukarı aynı gider zaten dominar ile bunu görüceksiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Genellikle şehir içi arada sırada uzun yol, mümkünse sıfır ya da sıfıra yakın deyince beni tarif ediyorsun zannettim. Fazladan artçı için de rahat olmalı düşüncesi de vardı bende. Epey bir bakındım. 250 lik Inazuma F' in uzun yolda biraz zayıf kaldığını hatırladım. 2016 model 16.000 km de Çok temiz bir Xmax 400 ABS aldım. 2 hafta ancak oldu. Mantıklı gelirse 2. el sitelerinde bakılabilir....
    ...Yazmıştım ki meğer motosiklet alınmış. Hayırlı olsun. Kazasız sıkıntısız binersin inşallah.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genellikle şehir içi arada sırada uzun yol, mümkünse sıfır ya da sıfıra yakın deyince beni tarif ediyorsun zannettim. Fazladan artçı için de rahat olmalı düşüncesi de vardı bende. Epey bir bakındım. 250 lik Inazuma F' in uzun yolda biraz zayıf kaldığını hatırladım. 2016 model 16.000 km de Çok temiz bir Xmax 400 ABS aldım. 2 hafta ancak oldu. Mantıklı gelirse 2. el sitelerinde bakılabilir....
    ...Yazmıştım ki meğer motosiklet alınmış. Hayırlı olsun. Kazasız sıkıntısız binersin inşallah.
    Konya sehirici trafigi nasildir bilmiyorum (2 haftaya onu da test etmis olurum) ama X-Max 400 agir kalmiyor mu sehir ici icin? Uzun yolda cok oturakli, guclu denilebilir ama sehir ici icin bilemedim. Hayirli olsun size de.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya sehirici trafigi nasildir bilmiyorum (2 haftaya onu da test etmis olurum) ama X-Max 400 agir kalmiyor mu sehir ici icin? Uzun yolda cok oturakli, guclu denilebilir ama sehir ici icin bilemedim. Hayirli olsun size de.
    xmax 400 boyut olarak xmax 250'den çok farklı değil. hatta dikkatli bakmayınca aynı motor gibi görünüyor.
    Ama şehir içinde daha çok yakar, motoru büyük olduğu için sele altı bagajı da bizimkilere göre biraz küçük kalıyor. xmax 250'den sonra 400 almak istemezdim, 250 ile devam edip para olunca tmax alırdım, tam benim gibi düz yol gazlamacısı motoru.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben geçen Temmuz Konya Meram tarafına gitmiş ve şok olmuştum. İnsan Konya'yı düz alabildiğine ova olarak zannediyor ama trafik İstanbul kadar berbattı, çok fazla dönel kavşak vardı. Hatta dönel kavşağa ihtiyaç olmayan yere bile dönel kavşak yapmışlar. Konya'ya kalmalı gidiyorsan üstat motoru otele bırakıp gece Club Inferno'ya bir uğra derim.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax 400 boyut olarak xmax 250'den çok farklı değil. hatta dikkatli bakmayınca aynı motor gibi görünüyor.
    Ama şehir içinde daha çok yakar, motoru büyük olduğu için sele altı bagajı da bizimkilere göre biraz küçük kalıyor. xmax 250'den sonra 400 almak istemezdim, 250 ile devam edip para olunca tmax alırdım, tam benim gibi düz yol gazlamacısı motoru.
    Buyuk demedim zaten, agir demistim. Aralarinda 7HP, 8Nm, 30kg fark var.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Buyuk demedim zaten, agir demistim. Aralarinda 7HP, 8Nm, 30kg fark var.
    30kg fark fazla farketmez sanırım. Yani 80 kiloluk biriyle 110 kiloluk biri de sürebildiğine göre 30kg çok fark olmasa gerek. Ama 7hp için yakıt tüketiminin çok armasına değer mi bilemedim. Şehir içi için 250cc ideal bence de. Daha fazlası lükse giriyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)