Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

100 bin tl civarına motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cb 250 R
    100 bin tl civarına motor arıyorum ama kafam karıştı. Dominar var aklımda fakat başka önerilere açığım. Abs olması frenlerinin güzel olması şart. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kullanım alışkanlığınızı, alacağınız motosiklet hakkındaki beklentilerinizi, sıfır mı 2. el mi olmasını, hangi motorlar arasında kaldığınızı sanırım biz tahmin etmeliyiz.

Neden Dominar düşündüğünüz ve Abs harici sizin için önemli diğer detayları anlatmanızla beraber elbet tecrübeli üyeler size fikirlerini beyan edecektir.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Sıfır alıcak 100 bin parası var sanırım o fiyatlara en ideal d250 görmüş mantıklı zaten ya dominar ya cf moto alınır o fiyata elle tutulur .. mt25 falanda bulunmaz sanırım sıfır ..

Motosikleti
    Cb 250 R
    Genellikle şehir içi arada sırada uzun yol. Mümkünse sıfır veya sıfıra yakın olursa iyi olur.Piyasa kafamı karıştırdı. 250 nk bakıyorum liste fiyatı 65 fakat adamın elinde var ve 85 istiyor.85 ona vereceğime 2020-21 sıfır dominar400 alırım aradaki farkı verip diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıcağın ug 400 ise düşünme bile al .. ben d250 sandım ..

Bu paraya alınacak en mantıklı motor dominar 400. MT-25 ve R25 tamamen yatırım aracına dönüştü. Aşırı saçma hakkı olmayan fiyatlara alınıp satılıyor. Zaten en başta freni iyi olsun kriterini karşılamıyor. Motor 250ccye göre güzel gidiyor ama durmuyor fren yok

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25-mt25 al. on numara yatırım aracı. bajaj kullandım. yamahanın rakibi olamaz. hele o kırılan şasinin kalitesiyle ki şasiyi geçtim önceki pulsarımın motoru 3 defa inmişti 10 bin ile 25 bin km aralığında. yani 15 bin km içinde 3 defa indi o lanet motor... ikisi servisteki kasap ustaların hatası biri de malzeme kalitesizliğinden ötürü.

al sat kolaylığı, servis ve ikinci el olayında japonun rakibi yok.
    naked düşünüyorsan cb250r da güzel alternatif olabilir. paranı güvenli limana yatır. çine, hintliye v.s bulaşma.
    ucuzsa vardır sebebi, pahalıysa vardır hikmeti emin ol.
    xtrafrozen bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ug400 ün sağlam piyasası var olmasa önermezdim zaten..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ug400 ün sağlam piyasası var olmasa önermezdim zaten..
    sadece piyasadan dolayı demedim yav parça vs olayı da var. mesela yzf R125 de ilk çıktığında iyi motordu ama kol gibi parça fiyatı vardı mesela ki hala öyle. e almaya kalkınca da zaten gerçekten çok pahalıydı.
    250 lik japonlar her şeyin en optimumda birleştiği hali gibi. servis, yedek parça, ikinci el, sağlamlık v.s

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Motor seçiminde çok gizli bir bilgi vereceğim.
    Alacağın motorun üstünde aşağıdaki 4 kelimeden biri yazmalı.
    Honda - Suzuki - Kawasaki - Yamaha
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor seçiminde çok gizli bir bilgi vereceğim.
    Alacağın motorun üstünde aşağıdaki 4 kelimeden biri yazmalı.
    Honda - Suzuki - Kawasaki - Yamaha
    O yazının altında da şu yazıyor

150-200-250-300 bin tl )
    kenangul bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    O yazının altında da şu yazıyor

150-200-250-300 bin tl )
    Fırında yeni çıktı. Motor üstünde dört kelimeden biri yazıyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35094506/detay

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırında yeni çıktı. Motor üstünde dört kelimeden biri yazıyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35094506/detay
    Ben sıfır motor demek istemiştim artık japonda 250cc de 150 binin altı yok .. liste fiyatında olsada bayilerde yok mecbur piyasadan sıfır almaya kalksan kimse sıfır japonu 150 binin altında vermiyor..

Motosikleti
    Cb 250 R
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim dominar alacaktım ama internette bakındım biraz vazgeçtim.Varsın az daha güçsüz olsun dedim ama japon olsun diyerek çok düşük km de cb 250 r aldım kmsi de düşük.Sizce iyi yapmış mıyım?
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, Cb 250 r güzel motordur.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Beni frenleri ve amortisörleri cezbetti. R25 im vardı fakat hiç kafam rahat kullanamadım. Gittiği kadar durmuyordu. Abs de yoktu. Yürütmek için 8 9 bin deviri geçmek gerekiyordu. Bu motor çok kıvrak ve yetenekli tur camı takıp uzun yola da gelir heralde?

Birde dominar iyi hoş ama şikayervar gibi sitelerden vs bakınca soğudum biraz. Hem o kadar para ver hemde kronik sorunlarıyla uğraşmak mantıksız geldi.

Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni frenleri ve amortisörleri cezbetti. R25 im vardı fakat hiç kafam rahat kullanamadım. Gittiği kadar durmuyordu. Abs de yoktu. Yürütmek için 8 9 bin deviri geçmek gerekiyordu. Bu motor çok kıvrak ve yetenekli tur camı takıp uzun yola da gelir heralde?

Birde dominar iyi hoş ama şikayervar gibi sitelerden vs bakınca soğudum biraz. Hem o kadar para ver hemde kronik sorunlarıyla uğraşmak mantıksız geldi.
    şikayetvarda r25 ve dominarı arattım daha sonra düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu anladım valla. bajaj, pulsardan sonra çıkardığı modellerde de kalitesizliğinden hiç ödün vermemiş. benim pulsarda yaşadığım lanet problemlerin farklı şekilleri aynen dominarda da devam ediyor.

r25 yazıp şikayetvarda arattığımda insanlar stoktan, motorun olmamasından şikayetçi. çok az teknik arıza şikayeti var.
    dominar yazıp arattığımda ise tam aksine teknik arıza ve yedek parça şikayetleri dışında neredeyse hiç şikayet bulamadım. 1-2 yaşındaki dominarların motoru inmeye başlamış şimdiden.

cb250r alarak çok iyi yapmışsınız güzel günlerde kullanın.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hayırlı olsun güzel tercih..

Arkadaşlar marka tutar gibi fanatizm yapmayın gereksiz hareketler… dominar 400 de sorunsuz bir sürü kişi 120 bin 140 bin 160-170 binleri devirmiş insanlar var .. çok satan motorun şikayeti fazla olur çok doğal.. Biz nedersek diyelim adamlarda sıra var şu an ellerinde stoklarında kalmamış durumda..

Hayırlı olsun güzel tercih..

Arkadaşlar marka tutar gibi fanatizm yapmayın gereksiz hareketler… dominar 400 de sorunsuz bir sürü kişi 120 bin 140 bin 160-170 binleri devirmiş insanlar var .. çok satan motorun şikayeti fazla olur çok doğal.. Biz nedersek diyelim adamlarda sıra var şu an ellerinde stoklarında kalmamış durumda..
    dostum r25 ve mt25'in toplam satış adetlerini hiç konuşmayalım istersen. çünkü satış adetine göre sorun çıksaydı büyük ihtimal honda-yamaha bayilerini yakarlardı şu an.
    fanatizmden ziyade benim yaşadığım sorunları başkası yaşamasın diye yazıyorum. forumun amacı budur yani fanatizm değil yanlış anlama. hiç kullanmadığım motora b.k atsam o zaman fanatizm olurdu bak.
    muğlada sanayide 40 derece yaz sıcağında o lanet pulsardan ne çektiğimi ben bilirim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim dominar alacaktım ama internette bakındım biraz vazgeçtim.Varsın az daha güçsüz olsun dedim ama japon olsun diyerek çok düşük km de cb 250 r aldım kmsi de düşük.Sizce iyi yapmış mıyım?
    Hayırlı olsun. Keyifle gezin.
    Ekipmanlarınızı tam giymeyi ihmal etmeyin. Özellikla sıcak yaz günü hem size hem okuyan diğer arkadaşlara hatırlatmış olayım. 100m ötedeki bakkala da gidiyor olsanız 1000km öteye uzun yola da gidiyor olsanız her zaman bütün ekipmanlarınızı giyin.
    erensel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)