Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda bakım km sini gecersem garantiden düser mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Beyler iyi aksamlar. Benim motosiklet 8 bin bakımını 20 kmcik gecti. 150 km dir bakım icin randevu almaya calisiyorum ama islerimden dolayı istedigim gune alamiyorum randevuyu. Garanti disi kalmasin diye de baska servise de goturmuyorum.

bu böyle bi 100 km daha uzucak gibi. Soru şu 100 150 km periyodik bakım km sini gecsem garantiden düser mi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hayır kalmaz

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler iyi aksamlar. Benim motosiklet 8 bin bakımını 20 kmcik gecti. 150 km dir bakım icin randevu almaya calisiyorum ama islerimden dolayı istedigim gune alamiyorum randevuyu. Garanti disi kalmasin diye de baska servise de goturmuyorum.

bu böyle bi 100 km daha uzucak gibi. Soru şu 100 150 km periyodik bakım km sini gecsem garantiden düser mi.
    Arayıp randevu alırken bilgi verin yeter, buraya yazdığınız gibi, 150-200 km geçmiş olur derseniz anlayışla karşılarlar.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Buras garantisi bozulmasın diye yetkili servise gitmek "zorunda olduğumuzu zannettiğimiz" bir ülke. pislik çıkaracaklarsa da çıkarırlar aslında da.

ben de hiç sanmıyorum bakım 150-200km sonradan yapıldı diye garanti gereksiniminde sorun çıkartacaklarını.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bozmak senden çok onların işine gelmiyor, bozsalar 100 liralık yağı kime 200'e, 20 liralık işçiliği kime 100'e sokacaklar. Yiyorsa bozsunlar özetle. 5000'de bir bakıma 1300km geç gidip de bozulmayanı gördü bu gözler. Hiçbir şeye bozmazlar rahat ol, söyle yeter önceden.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Km geçse de garantiden düşmüyor kendim bizzat aradım sordum yağını değiştirttim.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Düşsede düşmesede pek bişey değişmiyor,bu konuda şikayet dolu,sıkıntı yaşadığınızda çoğu şeyi garanti kapsamında saymıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)