Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ybr motoruma 48 bin fiyat biçti yamaha servis. hadi buyrun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Merhabalar, geçen konuşmuştuk motoru servise verdim diyerek. vallah tam sebebini hatırlamıyorum motor bloğu içerisindeki mi ne her şey yanmış vs çöp olmuş dediler. onun için de 2000 vs ödicem tespit için ama motoru tabii ki yaptırmıcam motordan da ciddi soğudum şahsen direkt yeni ybr alsam daha ucuza denk gelir. hurdalık yapıp uzun yıllar da alamam herhalde motor. şu noktadan sonra almam da herhalde.

neyse şimdilik bu hafta içerisinde bir motorcu bulup çektirip orada yaptırmayı düşünüyorum ben kendimi maximum 10 bine vs hazırlamışken bu fiyat bana anormal geldi buyrun görüntüler.

tavsiye verirseniz çok sevinirim aşırı modum düştü, motordan da çok soğudum. direkt hurdalık yapasım var. neyse 10bin tl civarına en azından kapatamaz mıyız? motor bloğu falan mı çöp sinirden telefonda aklımdan çıktı kağıdı istedim attıklarında paylaşırım ama zaten parçalardan anlayabilirsiniz.
    aynı zamanda motorcu tavsiyesi de alırım gerçekten canım dahi gidip bakmak dahi istemiyor. çekiciyle anlaşıp alsınlar motoru götürsünler motorcuya zaten tespit de belli yapabiliyorlarsa yapsınlar. şu motoru kaça yaptırabilirim? sizce ne kadar tutar mekan vs her türlü öneri düşünce alabilirim. mesajlara gece bakıcam şu an zerre motoru düşünmek istemiyorum iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayatımda ilk defa bir motorun herşeyinin çöp olduğunu ve hemen hemen her parçasının değişim gerektirdiğini duyuyorum. Servisiniz acaba sıkıntının tam olarak kaynağını bulamadı da "herşeyi değiştirelim, illa ki sıkıntılı parça da aradan çıkar." gibi bir mantık mı yürüttü?
    espresso, Voltaren, Kuralsiz111 ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Kelle blok alıp taktırmak daha mantıklı
    Green Arrow, Dxsec ve maktama bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t

Bu ne saçmalık vallahi aklım almadı. Sandık motor getirtseler bu kadar tutmaz. Motora ne yaptın da bu hale geldi? Arkadaşların dediği gibi 5 bin liraya falan komple motor bulursun.

Motosikleti
    Dominar 250
    Şuan bu motor ne kadar ki zaten 2. El almak istesen

Motosikleti
    domicik 400 ug
    motora ne yaptım ben de bilmiyorum normal sürerken yolda kaldım. öncesinde 4-5 defa kullanımda sesleri tık tık çıkmaya başlamıştı öyle kullandım motorcuya götürmüştüm. motoru açman gerekiyor vs diyince arada kaynamıştı olduysa o sesle başladı her şey.

dedim zaten komple motoru değişsem daha ucuza gelir bir şeyler dedi de bir bok anlamaıdm. şu kağıdı istedim tespit kağıdını atarsa her şey açıklığa kavuşacak. gerçekten komedi.
    şu an aynı motoru almak istesem daha düşük kmde 35 bin falandır.
    vallah şu kağıdı da attıktan sonra önerdiğiniz güvenilir ve işinden anlayan istanbul içi bir motorcuya götürücem tavsiyelerinizi bekliyorum. kağıdı da gün içinde paylaşıcam

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kelle motor ile direk yaptırabilirsin. yada bu motoru "motor calısmıyor" dıye düşük fiyata ilana koy kurtul.

ancak bu konu cok faydalı olacak. YBR yedek parça fiyatı soran herkes listene bakabilir. bi şase yok listede :D
    natijax ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 250
    Bu listenin senin değişmesi gereken parça listesi olduğuna emin miyiz YBR yedek parça listesi de olabilir , geçmiş olsun 🙏 uygun fiyata satip üstüne biraz koyarak aynı motordan almak daha mantikli gibi
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kelle motor ile direk yaptırabilirsin. yada bu motoru "motor calısmıyor" dıye düşük fiyata ilana koy kurtul.

ancak bu konu cok faydalı olacak. YBR yedek parça fiyatı soran herkes listene bakabilir. bi şase yok listede :D
    çok güzel yere değinmişsin amme hizmeti olsun herkese. vallah herkese çok teşekkür ederim kelle motor aşırı rahatlattı ya. ya da direkt motoru böyle satıcam kelle 5 bin civarına bulunabiliyorsa uygun halde de motorsuz satabilirim diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı Azizozkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu listenin senin değişmesi gereken parça listesi olduğuna emin miyiz YBR yedek parça listesi de olabilir , geçmiş olsun �� uygun fiyata satip üstüne biraz koyarak aynı motordan almak daha mantikli gibi
    ybr daha almam zaten 125cc yetmiyor. şimdi ben bunu motorsuz satsam kaça satabilirim? bilemedim direkt hiç uğraşmasam mı acaba ayriyetten birkaç motorcuya sormuştum ben 2. el almıyorum falan demişlerdi. motorsuz şekilde satabileceğim birileri var mı? yoksa sahibindene motorsuz şekilde şu fiyata satıyorum diye mi koysam onu da bilemedim.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    yeni motor kaç tl ? servis az da misyoner deneyeyim dedi gibi :D
    tommygun, espresso, Dxsec ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ben mi bir şey kaçırıyorum diye aradım sordum motorun içinde yani problem. direkt motoru değişmek yetiyor. resmen misyoner, doggy ne varsa denemişler. bir de güvendiğim yerdi önceden de buraya götürmüştüm. ciddi soğudum servisten
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    komple motor alınca değişse ne tutardı ki? Oha dedim.
    Bu motora ne oldu da bu kadar parça birden zarar gördü ki?

Motosikleti
    domicik 400 ug
    kararımı verdim motoru alıp yaptırtıcam 2. el bir motorla. sonra motoru şeffaf şekilde satıcam. bir motorcu önerinisi verirseniz alırım arayayım, konuşayım. yok ise bakayım kendim bulurum bakalım. 5-10 bine en aızndan kaparsak iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple motor alınca değişse ne tutardı ki? Oha dedim.
    Bu motora ne oldu da bu kadar parça birden zarar gördü ki?
    sebebi bilemem ama yanmış parçalar dedi. neden ki dedim yağına vs bakıyorum dedim bilemiyorum çok zorladığınız için olabilir vs dedi birkaç sebep daha saydı da unuttum.
    dediğim gibi 3-4 gün tık tık sesiyle kullandım. motorcuya götürmüştüm o da motoru bırakman lazım deyince işim vardı bırakmadım ardından arada kaynadı öyle kullandım 3-4 gün belki o ara baştan aşağı mahvettim bilemiyorum.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Hangi sehirdesin? Ona gore yonlendiririz seni.o listedeki parcalar motor blogunun icindeki tum oarcalar,sanziman dislileri dahil o sekilde zarar hormesi imkansiZ

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi sehirdesin? Ona gore yonlendiririz seni.o listedeki parcalar motor blogunun icindeki tum oarcalar,sanziman dislileri dahil o sekilde zarar hormesi imkansiZ
    istanbuldayım belirtmedim galiba. vallah garip gerçekten ne desem bilemiyorum. birkaç motorcu aradım ama klasiktir hiçbir motorcu genelde telefona bakmıyor. vallah bir yer söylerseniz arayayım götüreyim. güvenmiyorum da ustalara

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Maltepeye gidebilirsen yahya usta var. 45 senelik ustadır.
    Giderim dersen telefonu vereyim derdini anlatırsın. Kabul ederse toplayamayacağı makine yoktur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Bu arada kelle motor al .. daha ucuza gelir. Ama istersen motor numarasi olan kapak diğeriyle değişir derdin de olmaz. Çalıntı olmadığina emin olursan işin rast gider.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepeye gidebilirsen yahya usta var. 45 senelik ustadır.
    Giderim dersen telefonu vereyim derdini anlatırsın. Kabul ederse toplayamayacağı makine yoktur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Bu arada kelle motor al .. daha ucuza gelir. Ama istersen motor numarasi olan kapak diğeriyle değişir derdin de olmaz. Çalıntı olmadığina emin olursan işin rast gider.
    uzakmış. şimdi motoru oraya götürmek de mesele. şöyle olsun bulamazsam güvenilir biri size özelden yazarım. evet kelle motor almak daha mantıklı öyle yapıcam. daha doğrusu kendim mi almalıyım ustaya mı bırakmalıyım bilemedim. kendim alsam sıkıntılı alabilirim ustaya bıraksam dandik alıp çok para da alabilir ama o yüzden güvenilir sordum olmadı sizin bahsettiğinize götürtürüm çekici ile. düşünceniz için teşekkürler

neyse yazarken kararsız kaldım sizden numarayı özelden isteyeyim yarın duruma göre bulamazsam arayayım zaman kaybetmeye gerek yok

Alacağın kelle motora anlayan biri bakması lazım. İçi ne durumda usta da tam olarak bilemez ama senin motor gibi haşat motor alırsan sinir stres sahibi olursun. En iyisi motosikletini güvenilir bir ustaya götür. 10 Bin bandında orijinal motoru adam eder diye düşünüyorum.
    natijax bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12 bin verip alttaki sıfır 180cc. 6 vites(Loncin) motoru şasene taktır.(Ölçüleri şasene uyarsa) Sıfır motorun olsun artan 36 bini de benzin parası yaparsın. Diğer YBR sürücülerine "alırım anahtarını" dersin.
    https://urun.n11.com/yedek-parca/alt...tes-P495928864

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)