Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İstanbulda ehliyetsiz motor sürmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 / Yzf r25
    Yaşım 15 12 imden beri sürüyorum 3 tane motorum oldu simdi ise 125 cc lik bir kuba tk 03 üm var ama bu sefer köyde degil istanbul silivride sürmek zorundayım sizce ne yapmalıyım (1 sene bekleyemem 2023 ağustosta ehliyet alıcam okula onla gitmem lazım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zorunda değilsin, toplu taşıma kullan.
    espresso, pea, Kerykeion ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Batuhancım : Bizden ne dememizi bekliyorsun ? Kanuna aykırı aksiyon listesi mi cıkaralım sana ?

Efendi efendi zamanını bekle, ehliyetini al .

Merak etme çok kız tanıyacaksın ilerki ömründe, acele etme Hem bak kızlar aklı basında cocuklardan hoşlanıyormus diyorlar , ben öyle duydum.
    M.balibey ve birbilent bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Delikanlı ne dememizi bekliyorsun?

1- Ehliyetsiz kullanma. Ceza yersin.
    2- Ehliyetsiz kullanırken sakın bana ve sevdiklerime çarpma "sopa" yersin. :D

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Hırsızlar kol gibi disarda geziyorlar. Hicbir sey olmaz. Yatirim tavsiyesi degildir.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kullan ve sonucuna katlan.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delikanlı ne dememizi bekliyorsun?

1- Ehliyetsiz kullanma. Ceza yersin.
    2- Ehliyetsiz kullanırken sakın bana ve sevdiklerime çarpma "sopa" yersin. :D
    Yok yediği dayağın yanında birde mahkemeyle uğraşır :D

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyetsiz trafikde kazaya karışırsan, işte burda pandora açılır.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah yakalanirsin, birinin canına kast edersin basın beladan kurtulmaz inşallah. Hapislerde curursun..

Ne gerizekalı bir millet olduk?! Biri yok 10 promil yüzünden araba ehliyetine el konuldu gibisinden başlık açar biri başka başka saçmalar.

Yakında... Halama sulansam çocuğum olsa ne ceza alırım falan gibi başlıklar bekliyorum. Ha gayret.
    tommygun, espresso, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah yakalanirsin, birinin canına kast edersin basın beladan kurtulmaz inşallah. Hapislerde curursun..

Ne gerizekalı bir millet olduk?! Biri yok 10 promil yüzünden araba ehliyetine el konuldu gibisinden başlık açar biri başka başka saçmalar.

Yakında... Halama sulansam çocuğum olsa ne ceza alırım falan gibi başlıklar bekliyorum. Ha gayret.
    Yaş 15
    sizce ne yapmalıyım
    geyet düzgün sormuş.
    AleniDesais bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 / Yzf r25
    Toplu taşıma benim okuluma gitmiyor dag başında

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Abi dedimki ne yapmalıyım sen beddua etmişsin one

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batuhancım : Bizden ne dememizi bekliyorsun ? Kanuna aykırı aksiyon listesi mi cıkaralım sana ?

Efendi efendi zamanını bekle, ehliyetini al .

Merak etme çok kız tanıyacaksın ilerki ömründe, acele etme Hem bak kızlar aklı basında cocuklardan hoşlanıyormus diyorlar , ben öyle duydum.
    Abi amacım kız olsa motor sürmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 15
    sizce ne yapmalıyım
    geyet düzgün sormuş.
    Bende onu anlamadım adam beddua etmiş resmen

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Bide sanırsam siz yeni başladığımı düşünüyorsunuz instagramdan bakabilirsiniz
    :yzfbatux

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Batuhan Avcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım 15 12 imden beri sürüyorum 3 tane motorum oldu simdi ise 125 cc lik bir kuba tk 03 üm var ama bu sefer köyde degil istanbul silivride sürmek zorundayım sizce ne yapmalıyım (1 sene bekleyemem 2023 ağustosta ehliyet alıcam okula onla gitmem lazım )

Eğer anne ve baba hayattalarsa onlara acı yaşatmaman, onlara sorun yaşatmaman için şimdilik bu sevdadan uzak durmanda fayda var. Bisiklet ile gidip gel, olmadı toplu taşıma için bir yerlerle görüş, olmadı sana yakın yerde yaşayan başka öğrenciler varsa beraber hareket et, olmadı belediyeye yaz, olmadı konu komşu birilerini bul bıraksınlar seni, olmadı okul yönetimiyle görüş. Eğer amacın gerçekten okumaksa bunu hakkıyla yapmanı öneririm.

Ayrıca soru ciddi ciddi mi soruluyor, yoksa geyik mi emin olamamakla birlikte ola ki gerçek bir soruysa genç arkadaşa en azından belki yararı olur düşüncesiyle cevap verilmesi en doğrusu sanırım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 / Yzf r25
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer anne ve baba hayattalarsa onlara acı yaşatmaman, onlara sorun yaşatmaman için şimdilik bu sevdadan uzak durmanda fayda var. Bisiklet ile gidip gel, olmadı toplu taşıma için bir yerlerle görüş, olmadı sana yakın yerde yaşayan başka öğrenciler varsa beraber hareket et, olmadı belediyeye yaz, olmadı konu komşu birilerini bul bıraksınlar seni, olmadı okul yönetimiyle görüş. Eğer amacın gerçekten okumaksa bunu hakkıyla yapmanı öneririm.

Ayrıca soru ciddi ciddi mi soruluyor, yoksa geyik mi emin olamamakla birlikte ola ki gerçek bir soruysa genç arkadaşa en azından belki yararı olur düşüncesiyle cevap verilmesi en doğrusu sanırım.
    Geyik yapmıyorum ciddi soruyorum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli kardeşim, fikrimizi sormuşsun da bu platformda "ehliyet yaşını bekle, ehliyetini al ve okuluna rahat rahat git" ya da "toplu taşıma, okulun servisini kullan" harici her türlü cevap seni suça teşvik etmemiz anlamına gelmektedir.

Silivri dediğin yerin göbeğinde trafik kontrol noktası vardır, Silivri dediğin yerde dana gibi cezaevi vardır. Silivri'nin her bölgesi emniyet güçlerinin var olduğu bir bölgedir. Şimdi sana "kardeşim tenhalardan , şuralardan şu saatler arasında okuluna git" desek, öyle bir dünya yok, 1 sene içinde en az 10 kere polise yakalanacaksın, reşit değilsin, motosikletin de ailenin adınaysa sana değil, olan onlara olacak. Sen bence 1 seneliğine başka bir çözüm bul.
    espresso, levend84, M.balibey ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    kuba tk 03 50 cc motordur normalde ya 16 yı bekle ehliyet al ya da bisiklet .Ehliyetsiz araç kullanmanın cezası 3000 lira hem sana hem araç sahibine haberin olsun.

BUGR4H4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 Cf Moto 250 Nk
    elektrikli bisiklet al kesin çözüm

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorunda değilsin, toplu taşıma kullan.
    +1. Toplu taşıma gitmeyen okul hangi okulmuş öyle? Bisiklet kullanabilirsiniz, muhtardan yardım isteyebilirsiniz. Olmadı mı? Ibb'ye yazın. Bir giden sizi yakın yere bırakır arkadaşlarınıza dahil olursunuz. Ehli olmadığınız birşeyi bilmeniz o işi yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yolda bir insana çarpsanız kaza yapsanız, bu defa da kalkıp "ne olur beni bırakın öğrenciyim" dersiniz. Peki aynısı sana olsa, sizin ailenize? Canlıların hepsi için var bu. Tepkiniz, şu yazdıklarınıza yanıt veriyor mu?

Motosiklet.net'te olmaması gereken bir başlık.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Motosikletimi satıp yeni motosiklet aldım. Ehliyetim A2. A ehliyetim olmadığı için koydum garaja bıraktım.
    Kaza yapmadın, kimseye zarar vermedin diyelim. 3 kez çevirmeden kaçsan 4.ye yakalanırsın. Bazı günler sadece motosiklet kovalıyorlar sigortasız, ehliyetsiz yakalamak için. Ufak tefek kanunsuz yapılacak işler vardır ama ehliyetsiz araç kullanmak onlardan biri değil.
    espresso bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Elektrikli bisiklet en uygun çözüm olur.
    (Scooter tarzı değil, bisiklet olanlardan)

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okulun adını sanını yaz sana yardım etmek adına her yola başvuracağım, ama eğer her hangi bir toplu taşıma gidiyorsa?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)