Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ah Şu Cruiser'sızlık.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Normal cruiser alınmaz çoğu turşu oldu klüp motoru secereli geçmişi bilinen motorda zaten ilana çıkmadan elden satılır hemen çıksa bile ilana tuzlu pahalı fiyata gider..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc750x
    Hocam maalesef haklı bir serzeniş ve bu tarz motorlardan yoksun olmamızın üzüntüsünün tarifi yok. Vaktiyle bir gv250 vardı bende. Muhtelif motorlar kullandım ama o motoru hala özlerim ve "Keşke satmasaydım." diye iç geçiririm. Yaklaşık on bin km kullanmıştım ve o dönem içinde parça veya usta sıkıntısı yaşatmamıştı. Satmasam belki söylendiği gibi kronik sorunları ve parça teminiyle uğraşacaktım. Ama işte bilemiyorum çünkü bende değildi artık. Hala daha temizini bulsam alırım diyorum. Keşke japonlardan şöyle orta hacimlerde binilecek aletler gelse ülkemize. Bence o yazdıklarından hyosung diğerlerinden öndedir. V motor - iki silindir, görünüş ile öndedir diye düşünüyorum. Ek olarak şu anekdotu bırakayım. Bende hyosungun bulunduğu süre toplam motor sahibi olduğum sürenin üçte veya dörtte biriydi, ama diğer motorlarımın tümünü yıkadığımdan daha çok o motoru yıkamışımdır. Ona rağmen yine de keyifliydi. Şöyle güzel bir yıkayıp, efendice gezmelerim canlandı gözümde. Ahhh, ahh...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)