Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takip cihazi önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250
    Merhaba ,
    Yeni motosikletim yaklaşık 1 ay sonra elimde olacak inşallah, aldığım gibi takip cihazi takmak istiyorum önerdiğiniz en iyi f/p takip cihazi nedir şuan da mts takip cihazına bakmaktayim özellikleri gayet tatmin edici geliyor sorun yaşayan var mıdır onerirmisiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 🙏

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Sıfır alacağınızı sanıyorum, elektrik donanımı garantiden çıkacaktır motosikletin
    Garanti durumlarını önemsiyorsanız göze alacağınız ilk sorun bu olmalı

Takip cihazı olarak motorist'in bir uygulaması var, bir ara indirim kodu kazanmıştım ama kullanmak nasip olmadı verdiği özellikler fiyatına göre iyi durumdaydı ilk çıktığı zamanlar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mts'de 1-2 sene önce sıkıntı yaşayan Ankaralı Xmax sahibi bir bebe vardı, hatta Mts sahibinden küfür ya da nah hareketi yemişti. Sonrasında ortalığı ayağa kaldırmış, tüm motosiklet gruplarını da "mağdurum da mağdurum" diye harekete geçirmişti. O dönem hepimiz Mts'ye giydirmiştik. Ardından bu Ankaralı tüysüz oğlanın sıkıntısı giderildi ve o kadar karaktersiz bir çocukmuş ki hiçbirşey olmamış gibi sildi videoları ve biz de Mts'ye giydirdiğimizle kalıp patates olmuştuk.
    espresso ve izzmarit bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Sıfır motorsa bence takip cihazına para harcayana kadar kasko yaptırmaya öncelik verin. Takip cihazı sadece aha harita üzerind egörüyorum demenize yarar, eğer poliste yükek yerlerden tanıdıklarınız yoksa çalınmaya karşı bir önlem olarak görmüyorum.

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motorsa bence takip cihazına para harcayana kadar kasko yaptırmaya öncelik verin. Takip cihazı sadece aha harita üzerind egörüyorum demenize yarar, eğer poliste yükek yerlerden tanıdıklarınız yoksa çalınmaya karşı bir önlem olarak görmüyorum.
    Aslinda beni cezbeden nokta sarsıntı olduğu zaman telefona bildirim göndermesi ve uzaktan kontağı kapatabilcek alarm de mevcut

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mts'de 1-2 sene önce sıkıntı yaşayan Ankaralı Xmax sahibi bir bebe vardı, hatta Mts sahibinden küfür ya da nah hareketi yemişti. Sonrasında ortalığı ayağa kaldırmış, tüm motosiklet gruplarını da "mağdurum da mağdurum" diye harekete geçirmişti. O dönem hepimiz Mts'ye giydirmiştik. Ardından bu Ankaralı tüysüz oğlanın sıkıntısı giderildi ve o kadar karaktersiz bir çocukmuş ki hiçbirşey olmamış gibi sildi videoları ve biz de Mts'ye giydirdiğimizle kalıp patates olmuştuk.
    Evet hocam başka konu da da anlatmissiniz yorumlarınız benim için değerli teşekkür ederim. genelde yorumları olumlu ama ,o konu yarım bırakıldığı için ben de konu açma ihtiyacı duydum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Bu arada mts takip yetkilisine sordum garantiden çıkmaz şeklinde dönüş yaptılar
    tommygun bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı Azizozkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada mts takip yetkilisine sordum garantiden çıkmaz şeklinde dönüş yaptılar
    Mts ürünü satmak için tabi ki öyle diyecek
    Motosikleti bakıma götüreceğiniz bayi ile görüşün hatta markanın müşteri hizmetleri ile yazılı bir şekilde (mail yada fax) cevap isteyin.

Sırf sis farı takıldı diye elektrik aksamını garantiden çıkaran markalar var

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mts ürünü satmak için tabi ki öyle diyecek
    Motosikleti bakıma götüreceğiniz bayi ile görüşün hatta markanın müşteri hizmetleri ile yazılı bir şekilde (mail yada fax) cevap isteyin.

Sırf sis farı takıldı diye elektrik aksamını garantiden çıkaran markalar var
    Tamamdir teşekkür ederim

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben Teknotakip kullanıyorum, memnunum. Ona da bakabilirsiniz. Yazılım alt-yapısı iyidir.

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı Azizozkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdir teşekkür ederim
    Servis ile görüştüm , zarar vermedikleri sürece sorun yok dedi.

Ben zamanında aliexpressten Sinotrack ST901m almıştım, bu ay montajını yaptım. Sms ile takip yapılıyor, canlı takibini bilmiyorum sormak gerek. Bimcellden 150tl'ye hat çıkarttım, aylık 10tl'ye 1000sms yapıp kullanıyorum. Birçok özelliği var, güvenli alan belirleyip dışına çıkıldıgında bildirim alabiliyorsunuz, kontağı uzaktan kapatabiliyorsunuz vb. vb.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)