Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Düşük Hacim Tur Yol adv Makine Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Tracer kasasına R25 bloğu koymayı bu zamana kadar nasıl akıl edemedi acaba. Yazılanlara bakılırsa Deli gibi satardı. Belki Hindistan, Endonezya taraflarında yapılmıştır haberim yok.
    xmax kasasına MT7 bloğu koysa honda Forza 750'nin kimse yüzüne bakmaz. Ama herhalde Tmax'den bile daha pahalı olur o zaman.

xmax 250 artık yıllardır aynı gibi, onun r25 bloğu ile ahanda xmax-sport modeli yaptık diye piyasaya çıkarsalar, normal xmax'den daha çok yakan bir motor olur ama xmax'i satıp onu almak için para biriktirmeye başlardım hemen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Parası olan sürer keyifli keyifli fulle depo yu der 300-500 tl artık her ne kadarsa öder yoluna gider randımanlı bir sürücü ise ayda 3-4 bin benzin parasını atar yoluna bakar .. para gelir meselesi bu işler büyütülecek şeyler değil ..

Benzin motorumu sattığım kasımda 7 tl idi şimdi 25 oldu nerdeyse.. benim gelirim kasımdan bu yana 7 bin lirayken 25 bin lira olmadı … Tam aksine enflasyon market hayat pahallığından dahada eridi …

Motosikleti
    Artık Yok...
    Vstorm 250 bakdım sürdüm güzel konforlu motor gidon açısını çok beğenmedim performans inazuma ile birebir aynı aslında inazuma çok sürdüğüm için sürüş karakteristiğinin inazumadan farkı yok diyebilirim sele çok rahat İstanbul’dan Antalya’ya çık git babamısın demez tabii ara ara molalar vererek ..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vstorm 250 bakdım sürdüm güzel konforlu motor gidon açısını çok beğenmedim performans inazuma ile birebir aynı aslında inazuma çok sürdüğüm için sürüş karakteristiğinin inazumadan farkı yok diyebilirim sele çok rahat İstanbul’dan Antalya’ya çık git babamısın demez tabii ara ara molalar vererek ..
    V-storm 250 kullanıcılarının ilk şikayeti sele konforsuzluğudur.
    Tabi toto ile alakasıda var.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben bir tur attım öyle şehirler arası sürmedim ama sele bana gayet iyi geldi .. ama ikinci elde o paralara değecek bir motor mu bence değil..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Evet araştırmalarım sonucu adam gibi sport touring yok olanda şunlar ilk kasa tek farlı olan cbr250 çünkü o kasa çıktığı yıllarda bazı ülkelerde st olarak tanıtılmış oturma pozisyonu da st ye yatkın biraz düzenleme ile yol makinesi olur zaten o kasa ile Avrupa turu atan Amerika turu atan insanlar da var adamlar st niyetine gezi makinesi yapmışlar ..

İkincisi rs200 gerek oturma pozisyonu gerekse ufak bir kaç düzenleme ile gidon yükseltmek, konfor sele, kaliteli bir çift lastik gibi tam bir st makineye çevrilebilinir

Üçüncü gw250f namıdeğer inazuma o zaten tam sport touring onda sıkıntı yok eksisi yaşı artık yüksek km lere gelmiş olması ..

Ekleme yapıyım listemde olmasada bilgi olarak bulunsun Hero carisma da var sport touring olarak..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Tr ye gelirmi , gelirse fiyatı ne olur tahmin edemiyorum ama yeni kasa Suzuki Vstrom 250 hakkında güzel yorumlar var evropada , silindirin teki uçmuş ama motor biraz daha güçlenmiş , ağırlıkda 30 kg civarı düşmüş , ön teker 19 inç vs daha bi enduromsu olmuş , cazip rakkama satılırsa bu sınıfta Suzuki iş yapar..
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tr ye gelirmi , gelirse fiyatı ne olur tahmin edemiyorum ama yeni kasa Suzuki Vstrom 250 hakkında güzel yorumlar var evropada , silindirin teki uçmuş ama motor biraz daha güçlenmiş , ağırlıkda 30 kg civarı düşmüş , ön teker 19 inç vs daha bi enduromsu olmuş , cazip rakkama satılırsa bu sınıfta Suzuki iş yapar..
    Baktım güzelmiş, V Strom 250 SX diye geçiyor, Hindistan'a özgü bir ürün diye anladım, 30 değil de 21-22kg kaybetmiş, tek çift silindir farkı buna yetmezmiş; motoru su soğutmalıdan yağ soğutmalıya çevirmişler. 188/189kg'dan 167kg'a düşmüş. Gücüne 26hp diyor. Oldukça başarılı görünüyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hayal görmeye gerek yok bence .. Bu saatten sonra hiç bir Japon piyasaya yeni modelle girmez ..
    Artık gelse gelse ya Hintli den gelir ya çinliden ..

Bajajın F250 si falan var dominar tabanlı o gelse güzel olabilir ..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)