Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Yazlık Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250r
    Alacak olanlar paylaşırsa sevinirim. Benim 3 mevsimin astarını çıkarsam da hava ceplerini açsam da çok bir etki etmiyor artık.
    Yazlık bir mont şart oldu. Hevik i alıp geçeceğim de bilemiyorum. Çok inceleme yorum falan göremedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Eclipse gerçekten güzel görünüyor, ben de uzun süre kesmiştim.
    Ama 5-6 yıldır da Revit mont kullanan biri olarak, misal bir Alpinestars parasına Revit almam artık. Hiç de sevmediğim şeydir "o paraya bu bu paraya çu varken" konuşmaları ama.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eclipse gerçekten güzel görünüyor, ben de uzun süre kesmiştim.
    Ama 5-6 yıldır da Revit mont kullanan biri olarak, misal bir Alpinestars parasına Revit almam artık. Hiç de sevmediğim şeydir "o paraya bu bu paraya çu varken" konuşmaları ama.
    Çok doğru demissiniz. 3 kere eclipse aldim sattim, 500 e aldim 700 e sattim falan 1000 lira ustu para vermedim. 1500 ustunu hak eden bi mont degil maalesef.

Motosikleti
    Mz 251 ETZ, Mondial 150 MH Drift BAJAJ DOMİNAR 40
    Ben geçen hafta aldım bu pazar günü deneme şansım oldu montu, bundan önce venom d1 deri mont kullanıyordum file monta geçince dünya varmış dedim hem montun içinde hareket etmek rahat hemde korumalar felan yerli yerinde rahatsız etmiyor insanı sadece sırt koruması yok oraya da diğer montun koruması takınca gayet iyi oldu almayı düşünenlere bence bu fiyata bu ayarda başka alternatif yok gibi bence..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı süleyman5808 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen hafta aldım bu pazar günü deneme şansım oldu montu, bundan önce venom d1 deri mont kullanıyordum file monta geçince dünya varmış dedim hem montun içinde hareket etmek rahat hemde korumalar felan yerli yerinde rahatsız etmiyor insanı sadece sırt koruması yok oraya da diğer montun koruması takınca gayet iyi oldu almayı düşünenlere bence bu fiyata bu ayarda başka alternatif yok gibi bence..
    Hevik mi aldınız hocam? Daha fazla kullandıkça kayda değer gördüklerinizi paylaşır mısınız?

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    https://www.motoventooutlet.com/item/t-sp-1-waterproof-jacket/25998#
    https://www.motoventooutlet.com/item/t-faster-air-jacket/23644#

ceketlerin linkleri burda düşüncelerinizi merak ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı pH5.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hevik mi aldınız hocam? Daha fazla kullandıkça kayda değer gördüklerinizi paylaşır mısınız?
    Evet hevık aldım daha yeni kullandıkça artısını eksisini yazarım şuan gayet iyi ama, deri mont dan geçince daha erken almadığıma pişman oldum desem yeridir iç astarı felan da var geçen hafta astarı çıkarmadan kullandım hafif terletti bu hafta sonu onu da çıkarıp kullanıcam bence bu fiyatta alınabilir bir mont..
    atalayalper ve espresso bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Venom monta bakıyordum ben de 150 lira zam gelmiş :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Alıntı süleyman5808 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hevık aldım daha yeni kullandıkça artısını eksisini yazarım şuan gayet iyi ama, deri mont dan geçince daha erken almadığıma pişman oldum desem yeridir iç astarı felan da var geçen hafta astarı çıkarmadan kullandım hafif terletti bu hafta sonu onu da çıkarıp kullanıcam bence bu fiyatta alınabilir bir mont..
    Hayırlı olsun bu arada

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Malzemelere daha bakarken zam geliyor. :(
    Bu hafta motorun bakımlarını yaptırıcam. kredi kartında limit kalırsa mont alıcam kalmazsa sıcakta terlemeye devam.
    GoGi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malzemelere daha bakarken zam geliyor. :(
    Bu hafta motorun bakımlarını yaptırıcam. kredi kartında limit kalırsa mont alıcam kalmazsa sıcakta terlemeye devam.

Bugün bir yerde okudum. Ekonomi öyle bir hal aldı ki en iyi tasarrufu harcama yaparak yaparsınız diyordu. Vakit geçirmeden ek limit, borç harç almanız sanki daha iyi olur gibi.
    espresso bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bir yerde okudum. Ekonomi öyle bir hal aldı ki en iyi tasarrufu harcama yaparak yaparsınız diyordu. Vakit geçirmeden ek limit, borç harç almanız sanki daha iyi olur gibi.
    Enflasyonun tarifini ve en büyük sebebini yazdın hocam farkında mısın? Maalesef memlekette şu anda bu düşünce hakim. Bugün alayım da yarın bu fiyattan bulamayabilirim. Allah bin belasını versin ekonomiyi bu hale getirenlerin. Resmen 3-4 yılda göz göre göre eridik bittik züğürtleştik. Motor için veya araba için bir şey alırken acaba elzem mi almasam mı ya da bunu mu alsam şunu mu diye 5 kere düşünürken buluyorum kendimi.
    espresso ve okanius bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Dün akşamüzeri Kadıköy'den dönüş için yola çıkınca yolumun üzerindeki Hasanpaşa'daki motosiklet mağazalarının olduğu mahalleye girdim.
    Revit Eclipse mont hangi mağazada var diye tek tek dolaşmayayım deyip telefondan baktım motospartan sitesinde de çıkıyormuş, hemen mağazaya girdim. akşamüzeri, kapanmak üzereydi.
    MOnta baktım güzel, görevli üzerime uyacak modeli verdi, giyip denedim. gayet rahat geldi. rengi de açık renk, akşam sürüşlerinde rahat görünür.
    3400 lira fiyatı vardı. sırtına takılan ekstra sırt koruması da 750 liraydı. sırt korumasını da taktırdım, etiketlerini söküp giyilecek hale gelsin, üzerimdeki montu torbaya koyalım ben bunu giyip gideyim dedim. toplam 4150 lira kredi kartına (world kard) 6 taksitle ödedim çıktım. Eski montu xmax'ın sele altı bagajına koydum, bagajda yer kalmayınca laptop çantamı sırtıma taktım, yola çıktım büyükçekmece'ye kadar sürdüm. Ne rahatlıkmış yazlık mont, püfür püfür. Sırtımda çanta olduğu ve ayrıca sırt koruması olduğu için kesin sırtım terlemiştir biraz diye düşündüm ama eve varınca baktım sırtımda çanta olmasına rağmen sırtım da terlememiş. Eski montla ter içinde kalıyordum.

Eve gelince eski revit montumu askıya asıp dolaba kaldırdım. Bu eski montu nasıl temizlerim, çamaşır makinasına atsam kesin su keçirmez katmanları zarar görür, böyle de üzerinde beyaz yerleri griye dönmüş, ne yapsam ki? kuru temizlemeciler bozmadan temizleyebilir mi?
    tommygun ve GoGi bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dün akşamüzeri Kadıköy'den dönüş için yola çıkınca yolumun üzerindeki Hasanpaşa'daki motosiklet mağazalarının olduğu mahalleye girdim.
    Revit Eclipse mont hangi mağazada var diye tek tek dolaşmayayım deyip telefondan baktım motospartan sitesinde de çıkıyormuş, hemen mağazaya girdim. akşamüzeri, kapanmak üzereydi.
    MOnta baktım güzel, görevli üzerime uyacak modeli verdi, giyip denedim. gayet rahat geldi. rengi de açık renk, akşam sürüşlerinde rahat görünür.
    3400 lira fiyatı vardı. sırtına takılan ekstra sırt koruması da 750 liraydı. sırt korumasını da taktırdım, etiketlerini söküp giyilecek hale gelsin, üzerimdeki montu torbaya koyalım ben bunu giyip gideyim dedim. toplam 4150 lira kredi kartına (world kard) 6 taksitle ödedim çıktım. Eski montu xmax'ın sele altı bagajına koydum, bagajda yer kalmayınca laptop çantamı sırtıma taktım, yola çıktım büyükçekmece'ye kadar sürdüm. Ne rahatlıkmış yazlık mont, püfür püfür. Sırtımda çanta olduğu ve ayrıca sırt koruması olduğu için kesin sırtım terlemiştir biraz diye düşündüm ama eve varınca baktım sırtımda çanta olmasına rağmen sırtım da terlememiş. Eski montla ter içinde kalıyordum.

Eve gelince eski revit montumu askıya asıp dolaba kaldırdım. Bu eski montu nasıl temizlerim, çamaşır makinasına atsam kesin su keçirmez katmanları zarar görür, böyle de üzerinde beyaz yerleri griye dönmüş, ne yapsam ki? kuru temizlemeciler bozmadan temizleyebilir mi?
    Abi bence eski montunun korumalarını çıkar ve çamaşır makinesinde yıka. su geçirmezlik konusunda da Kural(Z)'nin çok süper bir videosu var, o videoyu izlemeni tavsiye ederim.

https://youtu.be/QcvV__LDExI
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom monta bakıyordum ben de 150 lira zam gelmiş :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Hayırlı olsun bu arada
    teşekkür ediyorum mont tavsiyesi hakikaten on numaraydı yani gayet içime sindi diyebilirim, eldiven güzel fakat onu yanlış bedenini almışım sanırım parmak kısmında açıp kapattıkça hafif sıkıyor ama hava alma konusunda çok iyi içeri rüzgar girmiyor ama elleride terletmiyor hiç bir zaman..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Umraniye Tantavi'de sadece motosiklet malzemeleri temizleyen bir kuru temizlemeci var, Rider's Cleaner ismi. Suryapi Exen'in zemin katinda. 2-3 kez temizlettirdim ben. Bu yil hem yazlik hem kislik temizletmem lazim ama useniyorum gitmeye, bir de fiyatlar ucuz degildir, 200 civaridir su an tahminen.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umraniye Tantavi'de sadece motosiklet malzemeleri temizleyen bir kuru temizlemeci var, Rider's Cleaner ismi. Suryapi Exen'in zemin katinda. 2-3 kez temizlettirdim ben. Bu yil hem yazlik hem kislik temizletmem lazim ama useniyorum gitmeye, bir de fiyatlar ucuz degildir, 200 civaridir su an tahminen.
    200 lira civarındaysa pis pis gezmeyi tercih ederim.

Motosikleti
    Gözümü karartıp held filan mı alsam diye düşünüyorum birkaç gündür onda da sırtlık yokmuş ayrıca satılıyor impatech veya 4riders uyar mı acaba
    CRF bunu beğendi.

BUGR4H4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 Cf Moto 250 Nk
    İmpactech almalısın sırtılığın boyunu enini ölç uygun sırtlık bulursun

Bide yazlık ben öneriyim Forte GT Hattuşa bi bakmanı tavsiye ederim ben aldım şuan kargoda gelmesini bekliyorum

Motosikleti
    Alıntı BUGR4H4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmpactech almalısın sırtılığın boyunu enini ölç uygun sırtlık bulursun

Bide yazlık ben öneriyim Forte GT Hattuşa bi bakmanı tavsiye ederim ben aldım şuan kargoda gelmesini bekliyorum
    İmpatech ve sas tec korumalar ben de zaten mevcut uyup uymayacağı konusunda emin olamadım motomax fiyatlarına zam gelene kadar düşünüyorum

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözümü karartıp held filan mı alsam diye düşünüyorum birkaç gündür onda da sırtlık yokmuş ayrıca satılıyor impatech veya 4riders uyar mı acaba
    Uyar, ben kullaniyorum Held Tropic, hatta Motomax'tan almistim, sirtligi da oradan aldim, impactec level2. Istiyorsaniz fotograf/olcu gondereyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

200 lira civarındaysa pis pis gezmeyi tercih ederim.
    Tercih meselesi, ben de yikamakla, kurutmakla, ugrasamam
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)