Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Yazlık Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben revit eclipse mont alana kadar fiyatı 3200 liradan 3600 liraya çıkmış. Bir hafta daha alamam, sonra ancak müsait olucam umarım daha da zam gelmez.

Fakirlik / zenginlik farkı bu işte, fakir parayı denkleştirene kadar fiyat artar ya da parayı denkleştiremediğimiz için daha ucuzunu alırız o da dandik çıkar daha kısa sürede eskir kullanılmaz hale gelir sonra bir daha lınca toplamda daha çok para vermiş oluruz, zengin bir şey lazım olduğunda parayı basıp alır, daha sonraki zamdan etkilenmez, kaliteli bir şey aldığı için de uzun süre kullanabilir, tekrar tekrar alıp zarara girmemiş olur toplamda daha ucuza gelir.
    xtrafrozen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben revit eclipse mont alana kadar fiyatı 3200 liradan 3600 liraya çıkmış...
    Tüh be. 3200 bile iddialı iken...
    espresso bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ben revit eclipse mont alana kadar fiyatı 3200 liradan 3600 liraya çıkmış. Bir hafta daha alamam, sonra ancak müsait olucam umarım daha da zam gelmez.

Fakirlik / zenginlik farkı bu işte, fakir parayı denkleştirene kadar fiyat artar ya da parayı denkleştiremediğimiz için daha ucuzunu alırız o da dandik çıkar daha kısa sürede eskir kullanılmaz hale gelir sonra bir daha lınca toplamda daha çok para vermiş oluruz, zengin bir şey lazım olduğunda parayı basıp alır, daha sonraki zamdan etkilenmez, kaliteli bir şey aldığı için de uzun süre kullanabilir, tekrar tekrar alıp zarara girmemiş olur toplamda daha ucuza gelir.
    Revit Eclipse de öyle çok matah bir ürün değil 3600 lira şahsen vermezdim neden bu kadar eclipse’e odaklandınız?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit Eclipse de öyle çok matah bir ürün değil 3600 lira şahsen vermezdim neden bu kadar eclipse’e odaklandınız?
    Bende benzer bir ürünü var Revit'in 7. senesinde. (GT-R Air, şimdiki Airwave 3'e benzeyen bir şey...) Sağlam ve kullanışlı ürünler olduğu içindir.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Şeklini beğendim. Şu an kullandığım 4 mevsim revit montun kalitesinden de korumalarından da (kaza yaparak test ettim) memnun kaldım, başka mrka deneyip riske girmek istemedim, denediğim beğendiğim markadan devam edeyim dedim.
    atalayalper bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Anladım memnun kalınan markadan devam etmek mantıklı güle güle kullanın şimdiden o halde.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Anladım memnun kalınan markadan devam etmek mantıklı güle güle kullanın şimdiden o halde.
    Daha henüz alamadım. Aybaşında maaş yatsın diye bekliyorum.

Eskisini alalı 5 buçuk yıl oldu, hala sapasağlam. Sadece biraz kirlendi. 3 yıl önce geçirdiğim kazada sürüklenince yırtılmak bir yana iz bile yok. Yani yeterince kaliteli. Alırken biraz pahalı oluyor ama sonrasında yıllarca kullanınca aslında ucuza geliyor.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Geçmiş olsun.

Ben kaza yaptığımda basit bir köprücük kemiği kırığı yüzünden 1 ay evde yatmıştım da tam iyileşmesi 3-4 ayı bulmuştu. Tekrar motora binmeye başlayana kadar 2 sene geçti. Tam iyileşmeden tekrar binmemeye çalışın.

Sol ayak olduğu için endişeliyim.Umarım bir haftaya normale döner
    espresso bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Revit Eclipse trendyol da şuan 2930 lira peşin fiyatına da belli kartlara 3 taksit var,bütün bedenleri de var bir bakın isterseniz
    espresso bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Hevik nasıl bir monttur, nasıl bir kalıbı var, 3xl olmadı. Revit xl oldu. Fark olurda bu kadar olmaz.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Herhangi bir düşme sırasında hepimizin başına gelebilecek bir durum olan "düşme sırasında gidona takıldığı için paramparça olan yazlık mont" videosundan sonra file-mesh montlarla ilgili dehşete kapılmadım değil valla.

Yıllardır memnuniyetle kullandığım Bering yerine hem terletmeyecek, hem güvenlikten ödün vermeyecek, hem de maaşı da bırakmayacağımız bir ürün varsa ona mı baksam diye düşünür oldum birkaç saattir.

espresso, bdrhngvnc ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yılın bu ayı Durt Ravi Dark modelini aldım fileli 580 TL idi, yanında da eldiven hediye ettiler. Şimdi baktım mont 1400 TL eldiveni ayrıca 500 TL'ye satıyorlar. Memnun musun derseniz memnunum ama fiyatlar gerçekten üzücü.
    Hatırlıyorum sizi. 17 günlük kapanmada almıştım bende aynı paraya hediyesiyle birlikte. Hatta muhabbetinide yapmıştık. Bende o montu övecektim ama fiyatlar uçmuş gitmiş. Ayrıca açık renk demiş konuyu açan arkadaş, durt ravi modelinde açık renk var ona bakabilir.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Şeklini beğendim. Şu an kullandığım 4 mevsim revit montun kalitesinden de korumalarından da (kaza yaparak test ettim) memnun kaldım, başka mrka deneyip riske girmek istemedim, denediğim beğendiğim markadan devam edeyim dedim.
    Cok tarz mont bence, özellikle kahverengi olanı ..Vertex Air modeli var bende fileli yazlık olanından. genel manada markadan cok memnunum, elidvenleri olsun montları olsun..
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tarz mont bence, özellikle kahverengi olanı ..Vertex Air modeli var bende fileli yazlık olanından. genel manada markadan cok memnunum, elidvenleri olsun montları olsun..
    Ben açık gri olanını düşünüyorum. Parlak sarı renkli olanı olaymış görünürlük olarak da iyi olurmuş, civciv gibi dolanırdım ortalıkta. ama açık renk olanı alıcam artık bir iki aya o griler koyulaşır kirlenir ama elden gelen bir şey yok mecbur kirlenecek.

Kışlık montumu da temizletsem mi diye düşünüyorum ama üzerindeki su geçirmez tabaka gider diye de çekiniyorum. Beyaz yerleri kolları falan grileşti artık çok kirli görünüyor ama eskimesin diye yıkamadım, yalnızca bir kere (o da 2 yıl önce) askıya asıp duşta bebe şampuanı ile üstten biraz yıkamıştım o da tozu çamuru gitsin diyeydi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Ben açık gri olanını düşünüyorum. Parlak sarı renkli olanı olaymış görünürlük olarak da iyi olurmuş, civciv gibi dolanırdım ortalıkta. ama açık renk olanı alıcam artık bir iki aya o griler koyulaşır kirlenir ama elden gelen bir şey yok mecbur kirlenecek.

Kışlık montumu da temizletsem mi diye düşünüyorum ama üzerindeki su geçirmez tabaka gider diye de çekiniyorum. Beyaz yerleri kolları falan grileşti artık çok kirli görünüyor ama eskimesin diye yıkamadım, yalnızca bir kere (o da 2 yıl önce) askıya asıp duşta bebe şampuanı ile üstten biraz yıkamıştım o da tozu çamuru gitsin diyeydi.
    Açık gri olanı da guzel hocam, evet. Normal bedenden bir kucugunu alırsanız cok hos duruyor o kesim, Blazer ceket gibi..

Ben montu makinede soguk suyla elde yıkama programına atıyorum. Beyaz yerleri de lif + pril ile siliyorum.

Ben Mersin'de oldugumdan cok umrumda degil suydu,yagmurdu camurdu
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Alıntı haluk23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir düşme sırasında hepimizin başına gelebilecek bir durum olan "düşme sırasında gidona takıldığı için paramparça olan yazlık mont" videosundan sonra file-mesh montlarla ilgili dehşete kapılmadım değil valla.

Yıllardır memnuniyetle kullandığım Bering yerine hem terletmeyecek, hem güvenlikten ödün vermeyecek, hem de maaşı da bırakmayacağımız bir ürün varsa ona mı baksam diye düşünür oldum birkaç saattir.

https://www.youtube.com/watch?v=_-PylOp2EB8
    kesinlikle katılıyorum. Yazın fileden başka çare yok gibi duruyor :/ en azından göğüs korumalık cebi olan montlar tercih edilebilir. Söylediğiniz kriterlerde bir mont varsa/bulabilirseniz buraya da yazın lütfen. İlaç gibi olur

Motosikleti
    Alıntı haluk23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=_-PylOp2EB8
    Belli bir mukavemetten sonra en sağlam mont veya ppantalonda yırtılacaktır. bu arkadaşın kullanımı da biraz garip geldibana açıkçası .Ön kötü koruma bile hiç olmamasından iyidir . 2 kez kaza yaptım motosikletle birinde 50-55 km hızla yerde taklalar attım ve çok şükür yumuşak doku zedelenmesiyle kalktım impatech level 1 korumalar ve riderdenim pantalon ve çizme vardı.İkincisinde yazlık bot pantalon ve mont vardı .30 km hızla ayağımı kırdım üstten darbe aldığı için botun üstünde koruma olsa belki o da olmayacaktı.Korumalar olmadan 50-55 km hızla takla atıp sürüklensem ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Revitinde fiyatı da trendyolda yükselmiş maalesef,o yüzden ben motovento da alpinestars marka bir ceket buldum 3055tl ye şuan önceliği ona kaydirdim sanırım ama dediğim gibi fileli mont alırsam kışın nasıl giyilir hiç bir fikrim yok o yüzden iclikli bir mont mu tercih etsem kararsızım hâlâ
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revitinde fiyatı da trendyolda yükselmiş maalesef,o yüzden ben motovento da alpinestars marka bir ceket buldum 3055tl ye şuan önceliği ona kaydirdim sanırım ama dediğim gibi fileli mont alırsam kışın nasıl giyilir hiç bir fikrim yok o yüzden iclikli bir mont mu tercih etsem kararsızım hâlâ
    Trendyolda sepette indirim vardı sona ermiş bir de kur farkı eklenmiş :

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz için fileli bir mont alırsanız kışa ayrı mont almanız gerekir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)