Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliexpress intercom tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Merhaba sayin forum sakinleri. F/p orani yüksek, ses kalitesi ortanin ustu ve yuksekligi tatminkar, diger interkomlarla baglanabilecegim bir interkom tavsiye edebilir misiniz? Ozellikleri yeni olan cihaz olursa iyi olur galiba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben Senay dı galiba ondan aldım bir sıkıntısı yok

Motosikleti
    Sena gibi markalar butcemi asar sanirim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Senay dı galiba ondan aldım bir sıkıntısı yok
    Araba alıcam, ayağımı yerden kessin beni bir yerden bir yere götürsün yeter f/p oranı yüksek olsun diyen adama mercedes al bmw al demiş gibi oldunuz. Sena iyi güzel de pahalı kalıyor biraz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bunları yazınca baktım lexin miş aldığım marka Sena eski kaskımda idi aklım ona gitmiş pahalı yazınca dedim ben o kadar pahalıya almadım çünkü ..

aliexpress te dahil olmak üzere yurtdışından ürün getirmek artık skıntılı değil mi?

Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpress te dahil olmak üzere yurtdışından ürün getirmek artık skıntılı değil mi?
    vergisini ödedikten sonra her şey geliyor

Motosikleti
    Artık Yok...
    Sıkıntı yok alırken zaten otomatik vergisi kesiliyor evine kadar Aras kargo getiriyor ..

Motosikleti
    250r
    Alıntı yd0pozitif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vergisini ödedikten sonra her şey geliyor
    O sistem de değişti. Yanlış hatırlamıyorsam 100 Doları geçince vergisini ödeseniz bile alamıyorsunuz. Ticarete giriyor.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sistem de değişti. Yanlış hatırlamıyorsam 100 Doları geçince vergisini ödeseniz bile alamıyorsunuz. Ticarete giriyor.
    1500 Euro altını alabiliyorsunuz. Ancak 150 Euro üstünde ise beyanname vermek gerekiyor.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Aliexpress sistemi çok değişti, uygun fiyatlı buluyorsunuz kargo ücreti çok çıkıyor. ücretsiz gönderim bulmak zorlaştı.

Geçtiğimiz hafta 120 liralık ücretsiz gönderim bi ürün sipariş verdim, vergisini otomatik hesaplayıp 160 küsür olarak ödeme yaptım. bakalım burda bana ekstra bi ücret çıkartacaklarmı beklemedeyim.

Buralardan bulursan daha kolay olur interkom. Hatta bildiğim güvenilir bi arkadaşımda var sis farı ve interkom satışı yapan. İstersen iletişim bilgilerini verebilirim.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    Dominar D400
    Aliexpressten alacağınız lexin, wyxin, Vnetphone (v4 v6 pro), qplove, v6 Pro vs gibi Markaların 4 ve 6 kişilik modellerinin hepsi aslında benzerdir/aynıdır. Ve birbirleriyle genelde sorunsuz bağlanırlar ve 2'den fazla kişi ile bağlansanız da kişiler arası geçişler sorunsuzdur genelde (bunların %90'ından fazlasında konferans görüşme de yoktur). Ancak freedcone gibi bazılarında diğerleriyle bağlanma sorunu da yaşayabilirsiniz.

Şöyleki; Vnetphone v6 ile freedcone'u eşleştirdiğimizde sorunsuz eşleşiyor ve konuşuluyor ancak vnetphone ile 3. bir kişiye de bağlanıp konuşup tekrar vnetphone-freedcone arası konuşmak için geçiş yapılmak istenildiğinde vnetphone kullanıcısı istek gönderebilip freedcone da o isteği alıp bağlantı sağlanırken freedcone kullanıcısı istek gönderemiyordu(ya da vnetphone o isteği algılamıyor/alamıyordu), bundan dolayı freedcone kullanıcısından istek gelirse diğer (Vnetphone) kullanıcısının haberi olmuyor, tekrar bağlantı sağlanamıyordu, bağlantı (Eşleştirme değil konuşabilmek için tekrar bağlantı) isteğini Vnetphone'un yapması gerekiyordu. Yeni modellerinde bu durum nasıldır bilemiyorum tabii.
    Ha aynı markalar arası bağlantılar genelde sorunsuz.

Türkiye'den 1500-2000tl bandına alabileceğiniz intercom ürünleri Aliexpresste 600-700tl bandında ancak %50 vergi de işin içine girince nihayi fiyat 1000-1100 tl bandına çıkıyor. Nereyi tercih edeceğiniz size kalmış. Türkiye'de düzgün/ürünün arkasında duran, en ufak sorunda mırın kırın etmeyen bir satıcı bulursanız garanti için Türkiye'den alınabilir belki derim ancak ben çok da denk gelemiyorum öylelerine. Ayrıca %50 vergiyle bile fiyat Türkiye'dekinin yarısı oluyor, bunun için Aliexpress'ten almak halen daha mantıklı ve 150Euro sınırına da takılmadığınız için satın alma kısmında vergisini de ödüyorsunuz ve direkt size ulaşıyor.

Ek bilgi: Intercom diye sadece bluetooth bağlantısına izin veren ucuz, intercomVARİ şeylere aldanmayın/almayın.

Motosikleti
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress sistemi çok değişti, uygun fiyatlı buluyorsunuz kargo ücreti çok çıkıyor. ücretsiz gönderim bulmak zorlaştı.

Geçtiğimiz hafta 120 liralık ücretsiz gönderim bi ürün sipariş verdim, vergisini otomatik hesaplayıp 160 küsür olarak ödeme yaptım. bakalım burda bana ekstra bi ücret çıkartacaklarmı beklemedeyim.

Buralardan bulursan daha kolay olur interkom. Hatta bildiğim güvenilir bi arkadaşımda var sis farı ve interkom satışı yapan. İstersen iletişim bilgilerini verebilirim.
    Ozelden yollayabilirseniz sevinirim hocam. Ne model satisi yapıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpressten alacağınız lexin, wyxin, Vnetphone (v4 v6 pro), qplove, v6 Pro vs gibi Markaların 4 ve 6 kişilik modellerinin hepsi aslında benzerdir/aynıdır. Ve birbirleriyle genelde sorunsuz bağlanırlar ve 2'den fazla kişi ile bağlansanız da kişiler arası geçişler sorunsuzdur genelde (bunların %90'ından fazlasında konferans görüşme de yoktur). Ancak freedcone gibi bazılarında diğerleriyle bağlanma sorunu da yaşayabilirsiniz.

Şöyleki; Vnetphone v6 ile freedcone'u eşleştirdiğimizde sorunsuz eşleşiyor ve konuşuluyor ancak vnetphone ile 3. bir kişiye de bağlanıp konuşup tekrar vnetphone-freedcone arası konuşmak için geçiş yapılmak istenildiğinde vnetphone kullanıcısı istek gönderebilip freedcone da o isteği alıp bağlantı sağlanırken freedcone kullanıcısı istek gönderemiyordu(ya da vnetphone o isteği algılamıyor/alamıyordu), bundan dolayı freedcone kullanıcısından istek gelirse diğer (Vnetphone) kullanıcısının haberi olmuyor, tekrar bağlantı sağlanamıyordu, bağlantı (Eşleştirme değil konuşabilmek için tekrar bağlantı) isteğini Vnetphone'un yapması gerekiyordu. Yeni modellerinde bu durum nasıldır bilemiyorum tabii.
    Ha aynı markalar arası bağlantılar genelde sorunsuz.

Türkiye'den 1500-2000tl bandına alabileceğiniz intercom ürünleri Aliexpresste 600-700tl bandında ancak %50 vergi de işin içine girince nihayi fiyat 1000-1100 tl bandına çıkıyor. Nereyi tercih edeceğiniz size kalmış. Türkiye'de düzgün/ürünün arkasında duran, en ufak sorunda mırın kırın etmeyen bir satıcı bulursanız garanti için Türkiye'den alınabilir belki derim ancak ben çok da denk gelemiyorum öylelerine. Ayrıca %50 vergiyle bile fiyat Türkiye'dekinin yarısı oluyor, bunun için Aliexpress'ten almak halen daha mantıklı ve 150Euro sınırına da takılmadığınız için satın alma kısmında vergisini de ödüyorsunuz ve direkt size ulaşıyor.

Ek bilgi: Intercom diye sadece bluetooth bağlantısına izin veren ucuz, intercomVARİ şeylere aldanmayın/almayın.
    Bilgiler icin tesekkur ederim hocam. Sadece bt olan cihazi 150 liraya almistim. Eski kaskimda baya kullandim ama tuslari bozuldu ve bt kulakliktan farki yok. O yuzden duzgun bi intercom bakiyorum.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    özelden bilgileri yazdım

dediğim gibi size nasıl bir model lazım, birbirine bağlananmı yoksa sadece telefona bağlansın yetermi. kesin bilgiyi arayıp öğrenebilirsiniz. dün yanına uğradım ama hiç bakmak aklıma gelmedi açıkçası.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Freedconn vb aldım gayet memnunum 2 kişi kullanıyoruz
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Artık Yok...
    AliExpress de sistem değişmedi kargo transport ücretleri devasal boyutlarda arttı misal 2019 pandemi öncesi konteynır maliyeti 1500 dolar ise şu anda pandemi corona üstüne savaş falan 15 bin dolarları buldu ..

Buda yüksek kargo fiyatları olarak bizlere yansıyor…

Bu arada bende lexin den memnunum genel olarak iyi dış renkleri değişebiliyor kutusunda rengarenk dış plastik kaplamalar yolluyorlar kaskının rengi neyse yada hangi renkle kombine etmek istiyorsan o renk kaplamayı takıyorsun güzel basit ama ince düşünülmüş bir şey..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)