Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yakıt mevzusu ne kadar önemli

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha ben de merak ettim. 18 kişiden aşağı olmamanız lazım.
    24 kişiydik. Allah Allah hesap herkese normal gelmiş, bir benim ruhum fakir sanırım
    espresso ve ufoz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 kişiydik. Allah Allah hesap herkese normal gelmiş, bir benim ruhum fakir sanırım
    Çanakkale şartlarına göre yüksek. İstanbul şartlarına göre normaldir heralde. Hoş, bir şişe bira 30 lira olmuş.
    espresso bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Vay sefiller hala bira, rakı mı içiyorsunuz siz. Yarın zam gelsin bir daha alabiliyor musunuz göreceğiz. Oğlum zam yapın bunlara.... hala içiyorlar.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay sefiller hala bira, rakı mı içiyorsunuz siz. Yarın zam gelsin bir daha alabiliyor musunuz göreceğiz. Oğlum zam yapın bunlara.... hala içiyorlar.
    Viski iciyoruz artik hocam, onlar zam yaptikca biz yukseltiyoruz, eskiden blend iciyordum artik sadece single malt.
    sallami ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    İstanbul şartlarına göre 24 kişiye 18 bin tl bedava bizim arkadaş 2 erkek 4 kız 6 kişi eğlenmeye bu yeni nesil meyhane deniyorya onlara gitmişler 14 bin tl hesap gelmiş ..

Valla orta halli yerlerde tabelalarda görüyorum Beşiktaş’ta falan Happy hour var indirimli saatler o saatlerde içersen 30 - 35 arası ama happy hour biterse 40-50 -60 mekanına göre değişiyor bazı lüks yerlerde 80-100 liraymış ..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul şartlarına göre 24 kişiye 18 bin tl bedava bizim arkadaş 2 erkek 4 kız 6 kişi eğlenmeye bu yeni nesil meyhane deniyorya onlara gitmişler 14 bin tl hesap gelmiş ..

Valla orta halli yerlerde tabelalarda görüyorum Beşiktaş’ta falan Happy hour var indirimli saatler o saatlerde içersen 30 - 35 arası ama happy hour biterse 40-50 -60 mekanına göre değişiyor bazı lüks yerlerde 80-100 liraymış ..
    O happy hourda verilenler tuborg ya da efes, eger spesifik tadi daha farkli bira isteyince o fiyatlar ucuyor, normal bir barda Guinness 70TL olmus, lagavulin duble istiyorsun 220TL

Tommygun'in hesapta kisi basi 750TL ediyor, 3 viski ile dolar zaten.
    espresso bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Benzin alıp gezin o paralara,içmek nedir ya boşa giden para.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar eski usül çapkınlık yapmak da artık zorlaştı. Her Cumartesi gecesi bir mekana gitsen, valesiydi, otoparkıydı, içkisiydi, Pazar sabahı da son sevişme sonrası brunch vs derken masraflar felaket. Böyle hayat mı geçer?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah taş eder, öyle söylenmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

Arkadaşlar eski usül çapkınlık yapmak da artık zorlaştı. Her Cumartesi gecesi bir mekana gitsen, valesiydi, otoparkıydı, içkisiydi, Pazar sabahı da son sevişme sonrası brunch vs derken masraflar felaket. Böyle hayat mı geçer?
    Her cumartesi mekana gidip pazar sabahı sevişebiliyorsan , sen erdin demektir hocam . Masrafları dert etme , dünyevi onlar
    yec, gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Artık Yok...
    O işe girersek çıkamayız boş ver daha geçenlerde arkadaşım 15 bin tl ye rc car aldı .. Bir arkadaşda aynen senin muhabbeti etti yazık günah dedi oyuncağa o para verilirmi onada dedim bizi ne ilgilendirir adamın parası adamın keyfi adamın tercihi ..

15-16 yaşındaydım o zaman bir abimizin yanında okul çıkışı tamamen keyiflik çalışıyordum işte uydu çanak o zamanlar bu güvenlik kamera sistemleri yeni yeni çıkmış onları montajlıyorduk bir villa ya gittik güvenlik kamera sistemi takmaya neyse iş bitti adam bizi içeri çağırdı içeri bir girdik adam bir bar yapmış değme barlara taş çıkarır arkada bir ton çeşit çeşit içki yerde bacağım kadar bir şişe tuhaf bir şekli var adam anlatıyor bu whisky İskoçya’da yılda iki kez çıkar fıçının şurasından alınır falan filan. Kısaca rahat şu günün güncel fiyatlarında çok rahat 60-70 bin tl lik içki vardı .. belki dahada fazladır o zaman montajı yaptığımız arkadaşa demişdim benim 5 senede kazanıcağım parayı adam içkiye yatırmış diye tabii esprili bir dille gülerek gözümüz yok hiç bir zamanda olmadı ..

Yani renk zevk keyif olayı bazıları bana bile diyor kaç yaşına geldin araban var bırak şu motoru artık gereksiz bir şey tehlikeli göz göre göre niye canını tehlikeye atıyorsun bin arabana git diyorlar..

Motosikleti
    250r
    Bekar ve kendisi dışında bakmakla yükümlü olduğu kişiler olmayan birisi için para biriktirmek çok mantıklı değil bence. Zor zaman akçesi bir miktar bulundurulmalı tabiki. Öteki türlü iki m2 yere gideceğiz. Varken yemek lazım.
    xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Benzini motosikletim iciyor, ickiyi ben. Sadece ikisini birlikte yapmiyoruz. Para da benim olduguna gore bosa gidip gitmedigini ben anlayabilirim sadece
    xtrafrozen, tommygun, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekar ve kendisi dışında bakmakla yükümlü olduğu kişiler olmayan birisi için para biriktirmek çok mantıklı değil bence. Zor zaman akçesi bir miktar bulundurulmalı tabiki. Öteki türlü iki m2 yere gideceğiz. Varken yemek lazım.
    "Ayağın yürüyorken gezicen, dişin kesiyorken yiyicen" diye bir atasözü var.
    tommygun bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eski usül çapkınlık bile artık lüsk olmuş bunları kredi kartıyla yaparsın ay sonu banka dan ararlar sen üzerine rahat birşeyler giy biz geliyoruz
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin 30-40tl olursa 250cc üzeri kullanıcı grubunun en az %60 lık kısmını eskisi gibi yollarda göremeyiz.
    250cc mi

inan 100km de 4-5lt yakan 200-250cc scooterlar var onlar bile otomobil gibi yakacak
    joshua bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski usül çapkınlık bile artık lüsk olmuş bunları kredi kartıyla yaparsın ay sonu banka dan ararlar sen üzerine rahat birşeyler giy biz geliyoruz
    Sanırım banka bizden daha çapkın.
    espresso ve F54 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)