Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motomania Abinin Önünü Kesen SERSERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    ooo cokonat yine neler yaptin abisi
    xtrafrozen bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo cokonat yine neler yaptin abisi
    Bu cok iyiydi..
    Mr.wind bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uff erkek ya cıktıgı yere sokarmış geri :D

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzüne karşı da diyebilseydi keşke. Çocuk bunun üzerine gelince sesi kısıldı bir anda. Deseydi ya sanane la ya...m diye.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Ahahahahahaha,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Motomania denen bu değişik tip ile youtube kanalı üzerinden atışmıştık bana ağıza alınmayacak küfürler etmişti sebep de şu; bu kadar çok aboneniz var ama ses kalitesi iyi değil bir tane mikrofon alsanız ne iyi olur demem. Hiç haz etmem. Videoda geri vites nasıl yapılır onun güzel bir örneği olmuş. Çocuk gittikten sonra arkasından çıktığı yere geri sokardım demesi de tam bu tarza uygun bir hareket olmuş

forumda motomania cok seven insan var. Bir izmirli olarak cogu arkadaşım öneriyor.

ancak motomania abi değil elemanları yapıyor diyorlar işleri. Bir de hiçbir videosunda motor kullanmıyor, hep teorik konusuyor. Motor kullanmayı bilmiyor da olabilir.

Ancak daha önce de demiştim kendisi bir esnaf ve esnaflıga yakısır davranmıyor. Üslubu kötü, kendi fikrine katılmayan herkese hakaret ediyor engelliyor. Ve ciddi ego problemi var.

Fakat ilk cümlemde dediğim gibi öneren cok. işçiliği de temiz diyorlar. bu videodan anladıgım kadarıyla yüzyüze normal bir insan ama sanal aleme gecince huyu suyu değişiyor gibi.

o değil de ne erkekler var ya of nasıl adam gidince arkasından aslan kesildi sdflhsdkfs

atalayalper bunu beğendi.

awitrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    forumda motomania cok seven insan var. Bir izmirli olarak cogu arkadaşım öneriyor.

ancak motomania abi değil elemanları yapıyor diyorlar işleri. Bir de hiçbir videosunda motor kullanmıyor, hep teorik konusuyor. Motor kullanmayı bilmiyor da olabilir.

Ancak daha önce de demiştim kendisi bir esnaf ve esnaflıga yakısır davranmıyor. Üslubu kötü, kendi fikrine katılmayan herkese hakaret ediyor engelliyor. Ve ciddi ego problemi var.

Fakat ilk cümlemde dediğim gibi öneren cok. işçiliği de temiz diyorlar. bu videodan anladıgım kadarıyla yüzyüze normal bir insan ama sanal aleme gecince huyu suyu değişiyor gibi.

o değil de ne erkekler var ya of nasıl adam gidince arkasından aslan kesildi sdflhsdkfs

https://www.youtube.com/watch?v=bKUp2bpSAlI

https://www.youtube.com/watch?v=CziqGu_FgM8

Al abi motor sürerken videosu var

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu arkadaşta sıkıntı çok büyük. Sürekli küfür, kafadan uydurma konuşmalar bilgiler tehdit vari üslup vs..ciddi egosal problemleri var. İstediği kadar uygun ve iyi iş yapsın hayatta böyle bir insanla servis konusunda işim olmaz. Gidenlerin kendi takdirleri saygı duyarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Şanssız bir kaza olmuş ve az bile tepki vermiş adamın ayağını ezdi lineacı cidden!

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    İşin komiği galiba bu abi edebiyat öğretmeni :D Nereden baksan falso, bende başlarda severdim bilgi amaçlı sonuçta bilginin peşindeydi, ancak conta yandı bir yerden sonra, tatsız.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben izliyorum aslında özünde iyi biri bence bazen gençleri güzel öğretiler veriyor doğru yönlere sevk ediyor..
    motorsiklet tarafsız eleştiyor o yanı hoşuma gidiyor mesela cfmoto Türkiye de ilk gösterge ekranı 14 bin mi neymiş o demişti .. yahu motor ne kadar ki bir ekrana bu parayı istiyorsunuz demişti o sıra pek çok YouTuber cfmoto yu yere göğe sığdıramıyordu..

Mesela motorları dükkanda gösteriyor arkadaşlar bakın bunun motorunu şu kadar paraya topladık bunun ön düzenek kafa grenajı şu kadar tuttu alıcak insanların bilgisi olsun diye ..
    Motorları tanıtırken gerçekten tarafsız tanıtıyor o yanı güzel eksisi artısı ile..

Onun dışında bazen çok ağır konuşuyor bazen çok çok ağır küfür ediyor mesela geçenlerde misafiri gelmiş galiba alkol almışdı kamera açmıştı 50 dakkalık videonun 30 dakkası çok çok ağır küfürler etti hakaretler etti benim ufak yiğenim yanımdaydı içeri odaya yolladım sonra sabah silmiş video yu ..
    kısaca bazen şalteri attımı bir canlı yayında olduğunu onu 5-10 yaşında çocuklarında kadınlarında yaşlılarında izlediğini unutabiliyor bence tek eksisi bu..

Şahsi fikri. bana göre normal vakitlerinde iyi biri diye düşünüyorum.. gençlere bazen anlattıkları felsefe edebi şeyler yol gösteriyor öğretmen yanını vurguluyor.. müzisyen yanı var esprili bir yanıda var .. işte o asarım keserim döverim moduna geçmese bence genel de iyi biri ..

Ülkedeki fiyat politikasını eleştiren zamları hayat pahalılığını eleştiren tek motorsiklet YouTuber diğerlerinin çoğunun asgari ücret memleketteki hayat pahalılığı enflasyon dan haberi yok hala 600 lük 800 lük motorlar tanıtıyorlar sanki millet kuyruğa girip alıcakmış gibi ..

Alıntı awitrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

al işte, gecmemesi gereken yerden geciyor :D adamın herşeyi sıkıntı.

araba güzel vurmuş :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

Yani bu tip hareketleri hepimiz yapıyoruz, burada yaptığı tek yanlış girdiği tarafta gani gani yer varken arabanın önüne kırmış olması - hiç gerek yokmuş. Yarım şeritlik boşukta duruyor zaten...

Araç sürücüsü mal olduğu için hemen 3-5 sn. önce yanından geçip önüne yerleşen motorcuyu ışığa bakarken hiç görmemiş veya görmüş ama anında unutmuş. (Vitaminsizlik kötü şey vesselam...)

Sözün özü: Etraf mal dolu, ona göre pozisyon almak lazım.
    espresso ve Fatih Selçuk bunu beğendiler.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı awitrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Otomobili kullanan varlık temiz bir dayağı hak etmiş. Yeşil yandı diye adamı ezecek pez.venk. Gökhan ın kendisi usta değil bu arada işletme sahibi. Turan usta o övülen işçiliğin kaynağı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Çok cüsseli motoru olmayan herkes aralardan geçiyor ki adamın altında litrelik kawasaki var ve haziran ayında izmir sıcağında trafikte beklese pişik olur. Ama kaldırıma yanaşıp beklemesi gereken yerde arabanın o kadar yakınında beklemesi acemiliktir olsa olsa.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Şu adamı takip eden , videolarını seyredenlarin ciddi psikolojik sıkıntıları var bence.. Adamın kendisi sıkıntılı zaten.. 15 saniyelik videoda teşhisi koydum. 15 saniye zor dayandım yahu..
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cok iyiydi..
    ahahah cokonat gergin cokonat asabi)

Motosikleti
    KUBA
    Yıllardır Gökhan Abiyi takip ederim.. Bu güne kadar hiç bir motosiklet hakkında taraflı yorum yaptığını görmedim.. Adam sattığı, bayiliğini yaptığı motoru bile zamanında artı eksi yönleri ile anlattı kronik sorunlarını dile getirdi.. Bu güne kadar hangi kanal bunu yaptı..
    Herkes aldı firmadan parayı inceleme adı altında övdü geçti..
    Gökhan abinin tek kabahati canlı yayın esnasında bazen sinirlerine hakim olmayışı.. Ki insanlık halidir abi azcık böyle düşünün..
    He şu "geri vites" olaylarına hiç girmeye gerek bile duymuyorum.. Çünkü aşırı çocukça ve aptalca bir muabbet bu..
    Biraz olaylara içeriği ile alakalı bakın arkadaşlar..
    Şu motor camiasına Barkın abiden bu yana kim ne yaptı ne kattı ona bakın bunlara odaklanın..
    Adamın 95 bölüm "soru-cevap" formatında içeriği var.. Açın bir izleyin.. Ansiklopedi gibi bilgi.. Ayıp ediyorsunuz yani..
    Fatih Selçuk ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Şimdi Gökhan kardeşimin yayını izledim bu konuda kötü amaçlı yazan arkadaşları tazminat davası açıcakmış bilginize ..

Beni vericeğini düşünmüyorum çünkü hakkında kötü küfür hakaret yada ticaretini zedeliycek itibarını zedeliycek bir şey yazmadım her zaman yazılarıma çok dikkat ederim .. zaten yazımda da dedim yukardaki kendisini de severim ..

tam aksine gençlere güzel öğretiler veriyor doğru yola sevk ediyor motorsikleti tarafsız eleştiriyor o cfmoto olayında ne kadar ahlaklı bir ticaret anlayışı olduğunu anlattım.. ne kadar tarafsız olduğunu yazdım iyi biri gençlere felsefi açıdan edebi açıdan yol gösteriyor demişim Buda öğretmen yanını vurguluyor demişim müzisyen yanıda var esprili yanlarında var demişim YouTuberlar içinde hayat pahallığını anlatan tek motorsiklet YouTuber demişim .. sadece şu sinirli döverim moduna geçmese güzel biri demişim .. Ona örnekde geçen açdığı bir canlı yayını anlattım…

Burdan bir hakaret bir küfür küfür vari yada hakaret vari yada ticaretine itibarını zedeliycek bir şey dememişim dememde zaten .. o yüzden beni vericeğini düşünmüyorum verirse de gideriz ifademizi veririz hakime savcıya .
    pinkcrow7 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla gökhan beyi 5 yıldır izliyorum ilk videolar harikaydı kusur yoktu. fakat son 2 yıldır kısa videoları gene çok güzel onun dışında canlı yayınlar berbat sürekli ego yok döverim seni bulurum yok motoruna laf söylemişim ondan böyle yapıyolar beyenmeyen izlemesin filan. Bak şimdi motorum r25 benim motoruma laf etmedin bu1. 2.cisi sana olumsuz yorum yapanlara katlanamıyorsan sende video çekme o zaman. bence her geçen gün itibarını kaybeden ciddi anlamda pisikolojik ve öfke problemi yaşayan bir insan. löseve bagış yaptirdin guzel videolarda var fakat bak bi kaç gün önce sarhoş canlı yayında ettiğin küfürler ne olucak? sürekli videolarında küfür lü yorumlar engelleniyo efenim bayanlarda bu videoları izliyo bilmem ne diyerek duyar kasan sendin. kuyruğun sıkışınca löseve yaptığın bağışın arkasına sığınma. şimdide ben böyleyim diyorsun. daha öncede küfüre karşıyım yorumlar direk engelleniyo otomatiğe aldım bayanda var beni izleyen diyorsun. kardeşim sen öyle azbuz ağızdan kaçan küfürde etmedin yani 1 saat youtubede duymadığım küfürleri ettin. o zaman nerdeydi senin anadolu çocuğu halkın adamı hak yemeyen,dürüst,lösevci, bayisi olduğu motoru bile kötüleyen adam gibi adam kimliğin ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)