Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motomania Abinin Önünü Kesen SERSERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Öğretmen mi? Ana avrat küfür eden öğretmen mi olur?? Neyi öğretiyor küfür etmeyi mi? Müzisyen tarafı varsa bak protest müzik yapabilir veya rap müzik yapabilir bol bol söver içi rahatlar. Arkadaş biz patagonyada yaşamıyoruz ki bu kişi bana 35 bin takipçili YouTube kanalından alenen sin-kaflı bir sürü küfür etti. Sebebi de videolarınız için bir tane mikrofon alsanız kaliteyi yükseltirsiniz daha iyi olabilir demem. Şimdi bu normal mi? Sen de biraz ürktün galiba savunmaya geçtin hemen neyse isteyen istediğini yazar biz kimseye ana avrat küfür etmiyoruz neyse ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:43 ----------

Az önce izledim bir buçuk saat video çekmiş YouTube’a koymuş fakat değişen pek bir şey yok bu kişiyle yaşadığım problemde ben ona sanki dalga geçermişim gibi yorum yazdığımı zannetmiş fakat işin aslı tabi ki öyle değil o şekilde algılayıp anında reaksiyon gösterip küfür edip siktir git kanalımdan izleme beğenmediysen diye cevap yazan ta kendisi ben şunu hatırlıyorum izlediğim videoda ses sanki hamamda konuşur gibi eko yapıyor ve çok az geliyordu mikrofon alırsanız videoların kalitesi artar demeye çalışmıştım hamam gibi benzetmesi de hamamlarda sesin eko yapmasından ötürüydü.

Geçen seneydi galiba bir motosiklet modelini araştırıyorum içime sinerse alacağım YouTube’da arattım motomania’nın o motosiklet modeli ile ilgili çektiği “Bu modeli alacaklar kesin izlesin” videosunu gördüm dikkatimi çekti izledim fakat ses o videoda dediğim gibi çok kötüydü ve tamamen iyi niyetle bir tavsiyede bulundum söyleyiş tarzımdan bir şeyler çıkarttı ve konu ne oldu bitti anlamadan küfürleşmeye kadar gitti bu arada küfür eden ben değilim. Haa bu arada profesyonel video ve fotoğraf çekim işlerinden iyi anlarım 16 yıldır içindeyim o yüzden net yorum yaptım demek ki ona alındı beni tanıyanlar bilirler beni amacımın aşağılamak vs gibi çocukça bir şey olmadığını söylememe bile gerek yok, tavsiye verelim dedik alınganlığı tuttu üstüne yemediğimiz küfür kalmadı.

Çoluk çocuk sahibi kocaman insanlarız buna gerek var mı? Motosiklet benim için Bir çuval Demir yığını diyor evet doğru peki buradan yola çıkıp bu kadar sinir yapıp karşındaki kim aslında sana ne diyor daha anlamadan hemen gemileri yakıp yekten sövmenin anlamı var mı? Yazı dili ile anlaşmak zordur mimikler ve ifadeler yoktur yanlış anlaşılabilir bir insan bunu es geçmemek lazım ben şahsen böyle yapıyorum. Bir sürü video çekmiş koymuş YouTube’a içerik üretiyor ve para da kazanıyor belli ki o mecradan benden kendisine yine tamamen iyi niyetli bir tavsiye biraz eleştiriye açık olsun asmakla kesmekle aynı anda 4 kişiyle kavga ederim vs demekle bu hayat geçmez insanı yıpratır.

Ayrıca bu konuyu açan niye açmış gitsin ona bir sorsun neden böyle bir efor sarf ettin diye açan kişi özellikle ekran kayıt aracı ile videoyu kaydetmiş kendi youtube kanalına yüklemiş. Pireyi deve yapmaya gerek yok bu kişinin canlı yayınlarını da YouTube kanalını da takip etmiyorum, ilgilenmiyorum doblo ile gelen o karşıdaki dallamanın hareketini de tasvip edecek kadar vizyonsuz değiliz. Konu geçti yaşadığım gereksiz olayı aktardım insan muhattap olacağı kişiyi de arkadaşını da ortağını da aracını götüreceği servisi de kendi hür iradesi ile seçer buradan okudukları şeyler benim kendi kişisel düşüncelerimdir arkasındayım sonuna kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Uzun süredir izliyorum kendisini, oldukça yararlı videoları var. Canlı yayınlarınında çoğu yararlı ve ögretici. Fakat 1 hafta önce alkol alıp canlı yayın açması ve devamında olan şeyler kendisine büyük zarar verdi. Motosiklet kanalı adı altında gereksiz ve anlamsız başka konulara değinmesi tamamen yanlış. Altın albiseli adamı rol model aldığını söylüyor fakat hal ve hareketler ofsayt. Egodan sıyrıl ve sakin ol hocam biraz. Seviyoruz seni.

Motosikleti
    kısmetse cfmoto 150nk
    bir çok kişi adamın küfür etmesine söylenmiş fakat arkadaşlar adamın dili sert kötü olabilir ki yeri geldiğinde gayet güzel konuşuyor sanki burda hepimiz sütten çıkmış ak kaşığız başkasını eleştirirken biraz da kendinize bakın.
    pinkcrow7 bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video uçmuş

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Eski bir forum tabiriyle;

Dostum link ölmüş
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tövbe estağfurullah 14. dakikadan itibaren Zealsun ve Bajaj kullanıcıları için yaptığı yorumlar beni kopardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Gofret oğlan sen şimdi 1 ay banlanınca benden kurtulduğunu sanıyorsun değil mi?

Bu işler öyle Motomania Gökhan Hoca'dan korkundan video linkini silmene benzemeyecek. Ölmüş anneme laf ettin ya seni yalvartmadan sana zarar vermeyeceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tövbe estağfurullah 14. dakikadan itibaren Zealsun ve Bajaj kullanıcıları için yaptığı yorumlar beni kopardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Gofret oğlan sen şimdi 1 ay banlanınca benden kurtulduğunu sanıyorsun değil mi?

https://i.hizliresim.com/2idyjmt.JPG

Bu işler öyle Motomania Gökhan Hoca'dan korkundan video linkini silmene benzemeyecek. Ölmüş anneme laf ettin ya seni yalvartmadan sana zarar vermeyeceğim.
    aman Tommy azicik bile keyfini bozmasin sakin..14 17 yasinda ust duzey manyak bir cocuk belli..,tesaduf sana denk geldi iste

Ben bunu salih klonu saniyodum,olayi farkliymis meger.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman Tommy azicik bile keyfini bozmasin sakin..14 17 yasinda ust duzey manyak bir cocuk belli..,tesaduf sana denk geldi iste

Ben bunu salih klonu saniyodum,olayi farkliymis meger.
    Yok, onu öyle bırakmam.
    4strings, espresso ve GoGi bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Yok, onu öyle bırakmam.
    Can sıkıcı bir durum olmuş cocuk oldugu belli.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Birisi de şu videoyu göndersin yahu.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    video da ne olmuş tam olarak

Motosikleti
    Artık Yok...
    Abartılacak bir şey yok Gökhan kardeşim yolda yürürken canlı yayın yapıyor genç bir kardeşimde onu çektiğini sanıp arabadan inip benimi çekiyorsun abi diyor oda hayır canlı yayındayım diyor çocukta tamam abi deyip arabasına binip gidiyor bu kadar ..

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok, onu öyle bırakmam.
    Bu vatandaş senin verdiğin o cevaba karşılık neden böyle ağır küfürlü bir cvp yazmış ? Daha öncesinde laflaşma var mı ?
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu vatandaş senin verdiğin o cevaba karşılık neden böyle ağır küfürlü bir cvp yazmış ? Daha öncesinde laflaşma var mı ?
    Bu çocuk bir konu açtı dün akşam, hiç özenmemişti ve neredeyse her kelimesinde dilbilgisi hatası vardı. Ben de "Bu nasıl Türkçe?" yazdım. Ardından bu küfürlü mesajı 3-4 farklı yerde bana kopyala-yapıştır cevap olarak yazdı. Adminler konuyu sildi, mesajları sildi, adamı banladılar. Ben ekran görüntüsü aldığım için mesaj ekran görüntüsü bende kaldı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Bu çocuk bir konu açtı dün akşam, hiç özenmemişti ve neredeyse her kelimesinde dilbilgisi hatası vardı. Ben de "Bu nasıl Türkçe?" yazdım. Ardından bu küfürlü mesajı 3-4 farklı yerde bana kopyala-yapıştır cevap olarak yazdı. Adminler konuyu sildi, mesajları sildi, adamı banladılar. Ben ekran görüntüsü aldığım için mesaj ekran görüntüsü bende kaldı.
    Bu cokonatmidir gofretmidir ne mikimdir hiyarinin ilk seferi degil. her seferinde ayni bok. Boyle sanaldan millete kufur edip tatmin oluyor sanirim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobili kullanan varlık temiz bir dayağı hak etmiş. Yeşil yandı diye adamı ezecek pez.venk. Gökhan ın kendisi usta değil bu arada işletme sahibi. Turan usta o övülen işçiliğin kaynağı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Çok cüsseli motoru olmayan herkes aralardan geçiyor ki adamın altında litrelik kawasaki var ve haziran ayında izmir sıcağında trafikte beklese pişik olur. Ama kaldırıma yanaşıp beklemesi gereken yerde arabanın o kadar yakınında beklemesi acemiliktir olsa olsa.
    Şoför sağ tarafta ya da yukarıda yer alan trafik ışığına bakıp hareket edemez mi? Bu sivri zekalı zart diye geldi durdu adamın önünde. Ders çıkardığını hiç sanmıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Adam gibi Türkçe yazmayana cevap dahi vermemek en güzel çözüm... ;)
    tommygun bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Adminler silsede veri tabanından silinmez.. Talep edildiğinde sevgili adminlerimiz yardımcı olacaklardır..
    tommygun bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu cok karışmış buralar, herkes bir sakin olsun.

Daha önce benle kavga edenlere de söyledim, burası sanal ortam. Burada olan burada kalır. Küfür edecekseniz de bu forum çerçevesinde edin.

Cocuk cocuk hareketlere gerek yok.

Yukarda yazılanı anlamadım, motomania abimiz kimi neden dava edecekmiş? R yapan arkadaşlar gördüm bizi mi edecekmiş?

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu cok karışmış buralar, herkes bir sakin olsun.

Daha önce benle kavga edenlere de söyledim, burası sanal ortam. Burada olan burada kalır. Küfür edecekseniz de bu forum çerçevesinde edin.

Cocuk cocuk hareketlere gerek yok.

Yukarda yazılanı anlamadım, motomania abimiz kimi neden dava edecekmiş? R yapan arkadaşlar gördüm bizi mi edecekmiş?
    R yapandan kastın bensem benim ilk mesajımı okursan zaten gayet Gökhan kardeşim hakkında gayet pozitif olumlu şeyler yazdığımı görürsün.. benim Gökhan kardeşimle bir sıkıntım yok ilk mesajım da da yazdım severimde kendisini zaten videosun da benden bahsetmiş orda bir arkadaş var yiğeni ile izlemiş yeğenini içeriye yollamış orda benim de öz eleştiri yapmam lazım bazen bende çok kızıyorum beni herkesin izlediğini unutuyorum öyle eleştiri başımın üstünde demiş .. yani bana hak vermiş ..

Kısaca benlik bir durum yok olaki hakimin karşısına çıksam benim yazdığımı okusa hakim sen bu adama bir sürü güzel şeyler yazmışsın burda hakaret yok küfür yok bir şey yok niye seni dava etmiş der.. Bu senin için R ise tamam R olsun benim için sıkıntı yok ..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R yapandan kastın bensem benim ilk mesajımı okursan zaten gayet Gökhan kardeşim hakkında gayet pozitif olumlu şeyler yazdığımı görürsün.. benim Gökhan kardeşimle bir sıkıntım yok ilk mesajım da da yazdım severimde kendisini zaten videosun da benden bahsetmiş orda bir arkadaş var yiğeni ile izlemiş yeğenini içeriye yollamış orda benim de öz eleştiri yapmam lazım bazen bende çok kızıyorum beni herkesin izlediğini unutuyorum öyle eleştiri başımın üstünde demiş .. yani bana hak vermiş ..

Kısaca benlik bir durum yok olaki hakimin karşısına çıksam benim yazdığımı okusa hakim sen bu adama bir sürü güzel şeyler yazmışsın burda hakaret yok küfür yok bir şey yok niye seni dava etmiş der.. Bu senin için R ise tamam R olsun benim için sıkıntı yok ..
    Bizim yazdıklarımızda mahkemeye verilebilecek hiçbir şey yok. Hakaret eden varsa o ayrı ancak bir birey youtube'da video çekiyorsa ve bunu yayınlıyorsa, bu konuda beğeni ve eleştirilere de maalesef katlanmak zorunda. Mesela ben edebiyat öğretmeni bu kişi yazdım öyle olduğunu düşünerek, bana göre yanlış bu kadar argo konuşması, benim onun hayatına müdahale etme hakkım yok, ancak ben rahatsız olduğumu belirtebilirim, eğitimci kimliğine dayanarak. Her insanın başına bir sürü olay geliyor ancak keşke yayınlamasa bunları, kötüyse eleştireceğiz illa ki iyiye iyi diyorsak kötüye niye iyi demeyelim. Bu adam 10 soru 10 cevap gibi konseptlerle ne bilgiler kazandırdı, bunları herkes takdir ediyor.

Bu arada bu başlığı kastederek çektiği video'da kastettiği kişilerle alakalı yaptığı konuşmalar daha büyük suç ve hakaret barındırıyor, buraya atfettiğine dayanarak. Bende videoyu kayıt altına aldım ve bana karşı bir mahkeme celbi gelirse bende kendisinden misliyle şikayetçi olurum, zira buradaki yazan herkese hakaret etti, üstelik biz kendisine hakaret etmiyoruz, bir insanın düzgün insan olmadığını düşünmek veya akıllı dengeli düşünemiyor demek hakaret değildir, burada görüş beyan ediyoruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)