Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir kisinin de galiba kotu makina aldim dememesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    XJ6m varken Facebook grubunda küfür yememek için zor duruyordum.
    Yok sesi müthişmiş, yol yol tutuşu da "yeterli"ymiş, frenleri "yeterli"ymiş, ne demekse yeterli :D

Ben genel olarak bir ürünle ilgili bilgi almak istiyorsam Türklerin yazdığı şeylere bakmıyorum, üzgünüm ama böyle. Bizde review yapma, değerlendirme falan kapasitesi yok. Adama soruyorlar iPhone 3GS ile Samsung GS3 arasında kaldım diye konu açıyor; "bende N95 var çok memnunum tavsiye ederim" diye cevap yazıyor.

İngiliz forumları iyidir.
    tommygun, levend84 ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6m varken Facebook grubunda küfür yememek için zor duruyordum.
    Yok sesi müthişmiş, yol yol tutuşu da "yeterli"ymiş, frenleri "yeterli"ymiş, ne demekse yeterli :D

Ben genel olarak bir ürünle ilgili bilgi almak istiyorsam Türklerin yazdığı şeylere bakmıyorum, üzgünüm ama böyle. Bizde review yapma, değerlendirme falan kapasitesi yok. Adama soruyorlar iPhone 3GS ile Samsung GS3 arasında kaldım diye konu açıyor; "bende N95 var çok memnunum tavsiye ederim" diye cevap yazıyor.

İngiliz forumları iyidir.
    Xj6 millet yüzüne bakmıyordu yok çirkin diyordu yok bajaja benziyor diyordu fiyatlar bir tırmanmaya başladı gariban öldü badem gözlü oldu..
    piyasada çok tutmadığı çok talep görmediği için fiyatları piyasalar artarken nispeten uygun hatta ucuz kaldı öyle olunca birden talep görmeye başladı cilalandı parlatıldı kötü motorda değil Allah için şimdi ama piyasalar böyle artmasa xj6 bu kadar parlamazdı ikinci planda kalırdı…

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xj6 millet yüzüne bakmıyordu yok çirkin diyordu yok bajaja benziyor diyordu fiyatlar bir tırmanmaya başladı gariban öldü badem gözlü oldu..
    piyasada çok tutmadığı çok talep görmediği için fiyatları piyasalar artarken nispeten uygun hatta ucuz kaldı öyle olunca birden talep görmeye başladı cilalandı parlatıldı kötü motorda değil Allah için şimdi ama piyasalar böyle artmasa xj6 bu kadar parlamazdı ikinci planda kalırdı…
    Ya kötü yani dandik motor değil tabii ki.
    Ama işte ucuz yollu esk Yamaha. Blok kalma nuh nebiden, tamam bu sayede de çok dayanıklı çok dirençli. Abi Moğolistan'da ırgat mı koşturuyorum ne yapayım yani o kadar dayanıklılığı? Şasisi yumuşak, frenleri durduruyor işte o kadar. Seviyor muydum? Severim tabi benim motorum niye sevmyeyim, ama olmadığı yere çıkarmanın da anlamı yok. Sağlam, iş görür, sesi keyifli motor. Yok MT-07 delermiş de bilmem ne bir sürü şeye gerek yok işte.

Bakıyorum şimdi benim motoru ben 160'a koyarmışım ilana :D

Motosikleti
    MT-09 SP
    Yüksek cc motorların genellikle hepsi iyi ondan olmasın? Kötü motor yapsalar satamazlar zaten Kötü motosiklet olduğunu hiç sanmıyorum bütün motosikletler sınıfına göre iyi

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kötü yani dandik motor değil tabii ki.
    Ama işte ucuz yollu esk Yamaha. Blok kalma nuh nebiden, tamam bu sayede de çok dayanıklı çok dirençli. Abi Moğolistan'da ırgat mı koşturuyorum ne yapayım yani o kadar dayanıklılığı? Şasisi yumuşak, frenleri durduruyor işte o kadar. Seviyor muydum? Severim tabi benim motorum niye sevmyeyim, ama olmadığı yere çıkarmanın da anlamı yok. Sağlam, iş görür, sesi keyifli motor. Yok MT-07 delermiş de bilmem ne bir sürü şeye gerek yok işte.

Bakıyorum şimdi benim motoru ben 160'a koyarmışım ilana :D
    Ben xj6 nın piyasada aniden son iki üç senede neden bir anda ön plana çıkıp parlatıldığını söyledim

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tracer700 konusunda yazılarım,

Motor sırf beygir, tork övücülerinin yüzünden hak ettiğinden fazla kıymet görüyor ki aldığım dönemde dahi o paraya daha iyileri vardı. Tek iyi yanı az yakması başka bir esprisi yok.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4587385

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4627625
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4627478

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Benim. Rx3 evo aldığım için pişman oldum. Gruplarda sürekli motorla ilgili yaşadığım problemleri, pişmanlığımı dile getirdim. Hatta bu yüzden pek çok kez eleştiriye maruz kaldım. Atıldığım grup oldu motoru kötülüyorum diye. Zaten bu motor selçukun dediği gibi bölücü bir motor. Kimisi lanet ediyor, kimisi toz kondurmuyor. Kalite standardı yok çünkü bu motorda. 2020 temmuzda sıfır aldım ben bunu. O zamanlar herhalde bi 8 bin fazla verip sıfır dominar alabiliyordum. Yada eski cbf600 ler fazer 600 ler falan da 30 35 bin lira cıvarındaydı. Şimdi gücüm hiçbirine yetmiyor. Kalakaldım şu gs görünümlü dandik motorla.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    ilk motorum cbf 150 yi aldiktan sonra keske bunu almasaymisim dedim hatta cbf alamak isteyen bir kac arkadasimi baska motorlara yonlendirdim.. onun yerine ybr 125 daha iyi olurdu.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaga

Ask budur ,:kalp : kalp :kalp. Kendi motorumum yeni versiyonu diye demiyorum dunyanin en iyi...
    Bir arkadaşım motorun görünüşünden banane , ben üstüne binince birşey görmüyorum , gidişine duruşuna virajına bakarım , görüntüsüne karşıdaki adam bakıyor derdi dizayn olarak en etkileyici farlar bence Multininkiler ,
    yeni Versys in farlarıda canlı görmedim ama fotoğraflarda etkileyici duruyor..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)