Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2022 Model CfMoto Nk250 olumlu olumsuz ilk izlenimler ve kullanıcı deneyimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Tarz ve kullanım amacı tamamen farklı iki motor ve senin de dediğin gibi biri at biri eşşek. Triumph ile şehir içi zulüm olur hele hele sürekli sıkışık trafikte kalırsan üç gün sonra ilana koyarsın o motoru. Ben her akşam mecidiyeköy, levent, maslak trafiğini aşıp zekeriyaköy'e gidiyorum bazen trafikte kontağı kapatıp motoru da orada bırakıp koşarak kaçmak geliyor içimden. Tiger'dan keyif alabilmek ve hakkını vermek için bol bol geniş alan ister yol ister mesafe ister arazi ister. Şehir içi motoru değil ve şehir içi için günlük işe gidip gelme kullanımında Tiger hiç olmaz. Tabi bunlar benim fikirlerim. Bu arada tiger kaç model ve kaç km'de. Bir de paylaşmak istersen özel değilse üste kaç lira verecektin?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N11’den alıyorum son üç motoruma da hep oradan satın aldım. Görüş alanı biraz kısıtlı ama alışınca problem olmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Levend hocam n11’den aldım, gidon aynası diye aratın çıkıyor. Ben hep n11’den bu tür aksesuarları alıyorum ya da trendyoldan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Çok çok teşekkür ederim üstadım amin cümlemiz inşallah 🙏🏻

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Ben de geç de olsa teşekkür edeyim çok sağol dostum 🙏🏻😇
    Gidon aynalarından memnun musunuz ? Montajını kendiniz mi yaptınız?

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon aynalarından memnun musunuz ? Montajını kendiniz mi yaptınız?
    Evet çok basit bir montajı var, uygun alyan anahtarı ile gidon topuzlarını söküp gidon aynasını da aynı yere takıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

250cc & 2500cc

Dünyanın seri üretim en büyük bloklu motosikleti ile bizim yakışıklı aynı kadrajda. Tam 10 kat daha büyük bir blok var Triumph'da.

mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çok basit bir montajı var, uygun alyan anahtarı ile gidon topuzlarını söküp gidon aynasını da aynı yere takıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

250cc & 2500cc

Dünyanın seri üretim en büyük bloklu motosikleti ile bizim yakışıklı aynı kadrajda. Tam 10 kat daha büyük bir blok var Triumph'da.

https://r.resimlink.com/ez5jXZp61K.jpg
    Ben de sizden özenerek gidon aynası siparişi verdim ve taktım. Çok memnunum çok da şık durdu motorda yalnız tek sıkıntısı yüksek devirlerde titreme yapması.
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Güle güle kullanın bence bu motora gidon aynası oldukça yakışıyor. Alyan anahtarı ile aynanın vidasını iyice sıkın titreşim bende hiç yok çünkü. Orjinal aynası deli gibi titriyor ama bunda hiç titreşim yok. Muhtemelen sizinki de biraz daha sıktıktan sonra geçecektir.
    KROSNO bunu beğendi.

Motosikleti
    CF Moto NK250
    Teşekkür ederim ilgileneceğim.
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler