Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda X-Adv 150’yi daha iyi şekilde klonlanmışlar RKS Freccia 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    2022 model Rks Freccia 150
    Hangi fabrikadan çıkıyor ise adamları canı gönülden tebrik ederim bugün fuarda 1 saate kadar bu motorun altını üstüne getirdik. İşçilik seviyesi, boya kalitesi, parçaların birbiri ile olan uyumu. Farların ve stopların kalitesi, LCD ekran, Selenin muazzam rahatlığı vs vs Honda x-adv için düşüne dursun atı alan Üsküdar’ı geçecek. Cidden çok mantıklı ve çok yakışıklı bir scooter. Fiyat bir tık Yüksek ama nmax 155’in fiyatını düşününce bunu tercih ederim. 72.000 lira gibi bir lansman fiyatı olacakmış.

https://youtube.com/shorts/NAw4ZXrNxOw?feature=share
    yosunum83 ve Voltaren bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Yap 250cc ver 80 kağıta sende rahat et insanlar da.
    MR.BERK, Jeansque, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cıks
    150 ve 73 küsür...

Motosikleti
    CFMoto NK250
    O fiyata ve tam 80 bin liraya bir 250cc modeli zaten çıktı yakından bugün onu da gördüm ve görünce çok şaşırdım motor çok küçük. Modeli RKS Vieste 250cc su soğutmalı Honda forza 250’nin bir benzeri gibi olmuş fakat dediğim gibi çok beğenemedim onu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Maalesef artık bu fiyatları görünce şaşırmamalıyız bir kaç ay sonra vay be ilk çıktığında 72 bin lira idi ama şimdi 90 bin olmuş falan diyeceğiz. Yaz sonuna doğru 90-95 bin olur bu motor bunu bilmek için de zaten kahin olmaya gerek yok standart bir tahmin sadece ülkenin gidişini düşündüğümüzde.
    espresso bunu beğendi.

ben düştüm bu motora cidden çok tatlı

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Umarım volta rm5 gibi olmaz.
    espresso ve yosunum83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    O Volta denen cihazı da bir yerde görüp inceledim arada dağlar denizler kadar fark var Tommy. Hatta şunu söyleyeyim Bu motoru incelemeden önce bir yandaki standdaki 2022 ktm'leri inceledik inanır mısın Rks'nin bu modelinin işçilik seviyesi, parça kalitesi çok daha iyiydi. Tabi 250 duke, 250 adventure veya 390 seviyesinin üstü için konuşmuyorum. 125-250-390 ktm'ler hindistan'da üretiliyor galiba ve bu da maalesef işçilik seviyesi ve parça kalitesine yansıyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlısı olsun, ne kadar bol çeşit, yüksek kalite ve uygun fiyat olursa hepimiz için iyi olur. Rks, benim ilk motorumun markasıydı, o nedenle hep sempatiyle yaklaşacağım Rks'ye.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, ne kadar bol çeşit, yüksek kalite ve uygun fiyat olursa hepimiz için iyi olur. Rks, benim ilk motorumun markasıydı, o nedenle hep sempatiyle yaklaşacağım Rks'ye.
    Tommy dikkatimi cekiyor cok erken saatlerde gunun ilk mesajini giritosun.ustelik bugun pazar

Sabah namazina kalkacak biri gibi de durmuyosun .hayirdir uyku mu tutmuyor ?
    berk_cglr, espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy dikkatimi cekiyor cok erken saatlerde gunun ilk mesajini giritosun.ustelik bugun pazar

Sabah namazina kalkacak biri gibi de durmuyosun .hayirdir uyku mu tutmuyor ?
    Puhahhaha yok yahu alışkanlık, haftaiçi bile alarmım 07:30'a kuruludur ama hep alarmsız daha erken saatlerde uyanırım.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım volta rm5 gibi olmaz.
    Benim aklıma da fuarda sergilemek, bakanların aha ne kaliteli diye aklı alınsın diye özellikle özene bezene montajlanmış numune olması geldi. Umarım satılanlar da aynı kalitede olur da bir Volta rezaleti olmaz.
    yosunum83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hiç bir motoru 10 bin km sonra görmeden o müthiş harika demem .. Bunu rks için demiyorum Japonu Hintlisi fark etmez hepsi için geçerli..

Bir 10 bin km sürülsün bakalım işçilik kalitesi malzeme kalitesi motor kalitesi neymiş kronik sorunları varmı anlaşılır. Yoksa şayet şahane piyasanın uygun yollu motorlara ihtiyacı var..

Yani motorun lastiğinin bir asfaltta dönmesi lazım..
    espresso bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    var mı bu motoru kullanan?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Kymco AK550
    ben 4500 km'dir kullanıyorum. rks'nin bize 90 bine sattığı motoru bir anda 75'e indirmesi dışında güzel motor.
    atalayalper bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 4500 km'dir kullanıyorum. rks'nin bize 90 bine sattığı motoru bir anda 75'e indirmesi dışında güzel motor.
    hocam merhaba, evet fiyatı 90 yapıp sonra düşürmesi hoş olmadı. muhtemelen benzer motorlar gelince 90a satamayacağını anladı.

motorun bakım aralıkları nedir? varsa bakım kitapçığını gönderebilir misin? ben de buna bakıp bakıp duruyorum ama sonra güvenemeyip vazgeçiyorum.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rks'nin bize 90 bine sattığı motoru bir anda 75'e indirmesi dışında güzel motor.
    Tam da RaKKaSe işi olmuş.

espresso ve freasy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba, evet fiyatı 90 yapıp sonra düşürmesi hoş olmadı. muhtemelen benzer motorlar gelince 90a satamayacağını anladı.

motorun bakım aralıkları nedir? varsa bakım kitapçığını gönderebilir misin? ben de buna bakıp bakıp duruyorum ama sonra güvenemeyip vazgeçiyorum.
    2500 km'de bir bakıma götürüyoruz. öyle söylediler. bakım kitapçığı ya da kullanım klavuzu gibi bir kaynak bulamadım ben ilk aldığımda. aynı ürün birçok farklı marka ve model olarak satılıyor dünyada. ingilizce kaynak da bulamamıştım. ama ürünün orijini şu marka/model.
    http://en.dayang-motorcycle.com/prod...o.jsp?rid=6653

kasa olarak honda adv 150'nin birebir kopyası. yedek parçalara bakıyorum aynı. hatta şimdi gördüm, honda forza'nın da kopyasını yapmış aynı marka sanırım.

motora gelecek olursak, rks'den yediğim kazığa rağmen tavsiye ediyorum. titreşim nedir bilmiyorum motorda. performans olarak da şehir içinde yeterli. hatta artçılı bir şekilde iznik'e gidip geldik eşimle. çok rahat bir şekilde. artçılı bir şekilde 116 km/h gördüm. tek denediğimde 121 km/h gördüm. şehir içinde 90-100 bandında çok rahat gidiyor. yine evim büyük bir yokuşun sonunda. artçılı bir şekilde hiç zorlanmadan gidip geliyoruz, bazen de ekstra yükle.

yakıt konusunda sanırım 3 litre civarında tüketiyor. frenler ön arka abs ve yeterli. sele altı çok küçük, en olumsuz yanı o. anahtarsız çalışması güzel.

uzun lafın kısası 75'e alsam öve öve bitiremezdim. tavsiye de ederim. rks kazığının tekrar altını çizerek.
    F54 ve samet10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HERO DASH 125 E5
    Kullanıcı geri dönüşleri nasıl arkadaşlar. Yaşadığınız bir problem var mıdır var ise çözüm nasıl oldu? Kaç Km leri gördünüz?

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı istirac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı geri dönüşleri nasıl arkadaşlar. Yaşadığınız bir problem var mıdır var ise çözüm nasıl oldu? Kaç Km leri gördünüz?
    ben yukarıda da yazdığım gibi çok memnunum. nc750 aldım ama rks'yi de tutacağım. 6000km'ye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. genel olarak memnun olmadığım bir yönü de yok. lastikleri garanti olsun diye michelin city grip'le değiştirdim. sele altı dar, tam kask sığmıyor. onun dışında olumsuz yönü yok bence. çok rahat, özellikleri iyi, tipi ve performası iyi.
    atalayalper ve samet10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco AK550
    ben yukarıda da yazdığım gibi çok memnunum. nc750 aldım ama rks'yi de tutacağım. 6000km'ye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. genel olarak memnun olmadığım bir yönü de yok. lastikleri garanti olsun diye michelin city grip'le değiştirdim. sele altı dar, tam kask sığmıyor. onun dışında olumsuz yönü yok bence. çok rahat, özellikleri iyi, tipi ve performası iyi.
    rks'yi de tutacağım demişim 4 ay evvel ama baktım hiç kullanmıyorum sattım bugün. sahibinden'e cumartesi günü koydum. fiyatını da diğer ilanlara göre biraz uygun tuttum. inanılmaz bir ilgi oldu ve bir gün içinde satıldı. alan da kuryelik yapan çok düzgün bir abimizdi. ona da ayrı sevindim.

bu arada gerçekten çok güzel bir scooter. nitekim kuryeler bile keşfetmiş, motoru almaya gelen arkadaş başka bir kurye arkadaşıyla geldi, o da freccia 150 kullanıyordu. sitede "çinli mi, rks mi, 40 binde pcx nmax alırım onun yerine" diyen arkadaş da çok ama gerçek kullanıcılar durumu keşfetmeye başlamış.
    espresso ve samet10 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler