Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuara giden 2022 ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Fuara giden var mı arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tommygun, mitmuallim ve siyanoz bunu beğendiler.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceden fuar olduğunda haftalar önceden başlık açılır biletler ayarlanır kalabalık gidilirdi.
    Şimdi kimsede heves yok alım gücü yok insanlar gitmeyi tercih etmiyorlar.
    Her şey eskiden çok daha güzelmiş.
    stubborn bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Video için teşekkürler, gitmiş kadar olduk, fiyatlar felaket olmus. Kawasaki 650 RS'nin fiyatı neydi acaba, onu göremedik.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Cumartesi gideceğim , Yamaha fuarda yok ama bilet göndermişler sağolsunlar :D

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi gideceğim , Yamaha fuarda yok ama bilet göndermişler sağolsunlar :D
    Markalar davetiye gönderiyor mu ? Yıllardır kovalarım bu işi bir gün bile davetiye vermrediler
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

chosenone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aksesuarlarda indirim vs var mı acaba

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Kırmızı Z900 e aşık oldum.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    2007-2012 arası aldığım keyfi artık alamıyorum fuardan. Her standta ayrı bir gösteri, fuara özel fiyatlar vs. olurdu.

2016 ya kadar eski çalıştığım firmanın distiribütörü olduğu marka fuar katılımcısıydı, özel davetiye ile akşam etkinliklerine de katıldım, birçok arkadaşa davetiye temini yaptım.

pandemiden önceki son fuara gittiğimde birçok marka artık katılmadığını, ekipmanlarda da fiyat cazibesi olmadığını görünce benim için artık bitmiştir dedim.

Bundan sonra ancak eski arkadaşlar hadi toplanıp gidelim derse muhabbete giderim.
    tommygun bunu beğendi.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Medley 150 S
    Bir motosiklet fuarı yapılıyor olmazsa olmaz markalar Yamaha, Honda, BMW ve Ducati, resmi standları yok, 5-10 yıl önceki fuarların tadı yok. Neredeyse her motorun üstünde binme, dokunma, elleme yazıları var.

Motosikleti
    Alıntı tesla_S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosiklet fuarı yapılıyor olmazsa olmaz markalar Yamaha, Honda, BMW ve Ducati, resmi standları yok, 5-10 yıl önceki fuarların tadı yok. Neredeyse her motorun üstünde binme, dokunma, elleme yazıları var.
    250 cc ler araba fiyatına satılıyor ya güzide ülkede , o yuzden normaldir binme dokunma elleme yazması ..

Bence elektrikli çit bile olmalı..
    tesla_S bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Epeydir görmediğimiz Kawasaki'yi fuarda görmek güzeldi. Mv Agusta, Ktm, Indian standları da bir diğer beğendiğim standlardı. Geçmişte dalga geçtik ama Jawa'nın motorları çok beğendim.
    espresso bunu beğendi.

1 sene herkes dişini sıkıp 1 adet bile motora mesaj atmazsa bakın piyasa nasıl düşüyor Sıfır makineyi anlarım dolar kur vs vs. Adam 58 bindeki 2016 model pulsar ns200 ü 35 bin liraya sattı. Ağlıcam şaka gibi. Bir arkadaşta hurdadan toplama CBR125 var ağır grenaj hasarlı şase işlemli. O adama bile 28 bin liraya yazan var deli olmamak elde değil. 50cc motorlu bisiklet alsan 3 aylık asgari ücret. Ağlanacak haldeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

RKS yi kötülemiyorum iş için RY18 modelini kullandık çiğköftecide taş gibi makineydi. Ama 70/80 bandına çin malı bir motorun çıkması çok korkutucu bir durum.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene herkes dişini sıkıp 1 adet bile motora mesaj atmazsa bakın piyasa nasıl düşüyor Sıfır makineyi anlarım dolar kur vs vs. Adam 58 bindeki 2016 model pulsar ns200 ü 35 bin liraya sattı. Ağlıcam şaka gibi. Bir arkadaşta hurdadan toplama CBR125 var ağır grenaj hasarlı şase işlemli. O adama bile 28 bin liraya yazan var deli olmamak elde değil. 50cc motorlu bisiklet alsan 3 aylık asgari ücret. Ağlanacak haldeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

RKS yi kötülemiyorum iş için RY18 modelini kullandık çiğköftecide taş gibi makineydi. Ama 70/80 bandına çin malı bir motorun çıkması çok korkutucu bir durum.
    2016 ns200 zaten piyasası 30 civarı. yenisi 55 oldu. Şikayetinin adresi doğru değil... Gerçek adresi ekonomist olan birileri...
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Parası olan adam, parası olmayan adamı neden beklesin ? Turkiye'de 85 milyon insan var. 10 milyon insan kendi arasında alısveriş yapıyor, geri kalan 75 milyon da "Ulan bu evleri , tasıtları bu fiyatlara kim alıyor? " diye hayıflanıyor.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parası olan adam, parası olmayan adamı neden beklesin ? Turkiye'de 85 milyon insan var. 10 milyon insan kendi arasında alısveriş yapıyor, geri kalan 75 milyon da "Ulan bu evleri , tasıtları bu fiyatlara kim alıyor? " diye hayıflanıyor.
    gelir dagilimi adaletsizligini cok guzel bir sekilde
    anlatmissiniz hocam.

ekonomide para sadece el degistirir. Hepimiz o azinlik zengin gruba dahil olmaya calisiyoruz. Bunu yapabilmek icin, birilerinin cebindeki para benim cebime gelmesi lazim. Peki ben kimin cebindeki parayi alabilirim?
    1-zenginin cebindeki
    2-fakirin cebindeki

1. yol tamamen cikmaz sokak, cunku sen zenginin cebindeki paraya goz diktigin anda zengin senin gotundeki donu alir.

2.yolu 20 senedir basariyla uygulayan bir Reisimiz var zaten. huloggggg
    espresso, xtrafrozen ve potasyum bunu beğendiler.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Bugün açılış saatinde gittim. Her fuar gittikçe cazibesini kaybediyor. Yamaha, Honda ve BMW’ nin olmaması benim adıma gezi keyfi için çok hissiz bir fuar duygusu oluşturdu. Ducati ve Triumph’ da yoktu. Mv Agusta standı ilgi çekiciydi. Buna ek olarak yeni Hayabusa’ yı yakından inceleme fırsatı buldum. Sıkıldım diyebilirim.

Motosikleti
    MT25 2016
    yeni ninja 250 gelmiş. fiyat ve HP bilgisi olan var mı arkadaşlar?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    fuar yapılıyor mu ya

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)