Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motorunuza bir Aleyna Tilki ister miydiniz beyler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık. Bir kariyer nasıl çöp olur bunu izliyoruz.

Modernlik - laiklik ile edep sınırını aşmak arasında fark vardır. Her toplumun belli bir kültür aralıgı ve kabul edilebilirlik seviyesi var. Bu klip bu noktanın üstünde.

Bana Gelip duyar kasmayın. Bunun özgürlük ya da cinsiyet eşitliğiyle alakası yok. Can yaman dingilinin vücut sergilemesi de aleynanın motor üstünde soyunması da son derece mide bulandırıcı
    Ben burada Laiklikle alakalı bir konu ya da durum göremiyorum. Konu Laikliğe ne ara geldi.
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her alanda vasatlik hakim, hayat zarafetini yitirdi - uğur yücel
    siyanoz bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben burada Laiklikle alakalı bir konu ya da durum göremiyorum. Konu Laikliğe ne ara geldi.
    Kafalar pırıl pırıl. Bu insan tipinin kafasında Laiklik = Dinsizlik ve Modernlik olarak kodlanmış sahipleri tarafından. Yobaz ve aşırı dincilere hitap etmeyen herşey laikliktir onlara göre. Boşuna açıklamak ile uğraşmayın, he diyin geçin değmez zamanınıza.
    Thesinner83 ve birbilent bunu beğendiler.

awitrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişi kendinden bilir işi...
    Hiç olmassa ben seyrettiğimi inkar etmiyorum senin gibi.. İtiraf et , bıyık altından iç geçirdiğini..
    minibüste kameralara yakalanmışsın dikkat et kendine.
    https://yourimageshare.com/ib/axy9QPNgkX

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aleyna Tilki'yi motorumda artçı olarak kesinlikle istemezdim. Fesatlık için değil de gezdirmek için artçı tercihimi sorsalardı Caitriona Balfe'yi artçım olarak kabul ederdim.

Sonrada eşim ağzımı burnumu dağıtırdı. Hal Allah ya... Unutmuşum evli olduğumu.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla erkek olmak boyle iste.

70 yasina girsen bile 20 yasinda sexi bir citir gordukmu hayallere dalacaz galiba.

ahlaken cok yanlis bir durum..lakinnn doga da bizi boyle yaratmis iste ne yapacannn.

En iyisi kafayi cevirip bakmamak..

Ama su tilki..tamm tokatlik.. fakat goruyorum ki firsat olsa imza alacak bir dunya adam var burda basta alp ! Mr Windi severim ama o da gizli bir hayrani sanki!

Yazik yazikk...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha 13-14 yaşımda tıfılken baktım herkes kızla sinemaya gidiyor. Ben de özendim, okuldan bir arkadaşımla okul kırıp sinemaya gittik. Bilet alırken de bilet kesen kadına "Arka, köşe olsun keh keh keh" dedim. Kadın gözlük altından bana tip tip baktı ama arka köşeden bileti kesti. Bomboş sinemada arka köşeye geçtik kızla. Muhabbet sohbet derken ışıklar söndü, ışıkların sönmesiyle elimi kızın bacağına attım. Kız Yaradan'a sığınıp bana öyle bir tokat atıp kalkıp gitti ki utancımdan ağlamıştım.
    Tommy,verdigim linklerin uzerine bunu yazdigindan olsa gerek,"kadin gozluklerinin altindan bakip,ben de size eslik edebilir miyim " diyecek diye beklentiye girmistim ..olmadi, hikaye kotu bitmis
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Tövbe tövbee konuşulan mevzuya bak ramazan ayında ayıptır günahtır arkadaşlar. Tabiki isterdim 😂

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Evet, isterdim.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Bu kızın şarkılarını dinlemesem de kulağa hoş geliyor ve güzel şarkıları var ama klip işini hiç beceremiyor sadece kayıt yapıp atsa daha az maliyet ile daha çok iş yapar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)