Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorunuza bir Aleyna Tilki ister miydiniz beyler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık. Bir kariyer nasıl çöp olur bunu izliyoruz.

Modernlik - laiklik ile edep sınırını aşmak arasında fark vardır. Her toplumun belli bir kültür aralıgı ve kabul edilebilirlik seviyesi var. Bu klip bu noktanın üstünde.

Bana Gelip duyar kasmayın. Bunun özgürlük ya da cinsiyet eşitliğiyle alakası yok. Can yaman dingilinin vücut sergilemesi de aleynanın motor üstünde soyunması da son derece mide bulandırıcı
    Bence de. Ama toplumun çoğu sizin benim gibi düşünse buna ilgi olmaz, silinir gider (kültürel doğal seleksiyon). Özetle, bu klip toplumun tavrını değiştirmiyor, toplumun tavrı bu kliplerin çok izlenmesine sebep oluyor. Burada ahlak, örf gibi subjektif bir kelime kullanmaktan özenle kaçınmayı tercih ettim. Nitekim bir yerde ayıp olan bir hareket başka yerde olmaz. Burada doğru yanlış yok.
    xtrafrozen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu tür tartışmalar hep olur. Ben de iki kelam düşüncelerimi belirteyim;
    1 )İlk olarak soyunmak, vücut sergilemek tabiki de modernlik değildir. Modernlik bir kadın vücudu gördüğünde ağzının suyunun akmamasıdır. Gözünün şenlenmesidir. Eğer bunun tersi düşünülseydi arap kültüründen geçen oryantal danslar çok uzun zaman önce bizim kültürümüze de geçmezdi. Zaten bunun bir adım ilerisi minibuste ya da sokakta mini etek giymiş bir kadını taciz eden yaratığın savunması beni tahrik etti olmazdı. Eskiden kadınların giydiği bikiniler daha açık olurken artık daha kapalı, ya da bahsettiğim artık oryantallerin kıyafetleri daha kapalı. Yani modernlikten uzaklaşıp barbarlaşıyoruz.
    2) Seversiniz sevmezsiniz bilmem. Ama bu kadın yaşı kaç olursa olsun iyi bir show yapıyor ve göze hitap ediyor. Ben sadece "o sen olsan bari" şarkısını bilirim. O da "Batafemi Gomis" sebebiyle. Ama TV de bir kaç müzik ile ilgili düşüncelerini dinlediğimde kadının yaşına göre donanımı iyi.
    3) Evet bence de annesi daha güzel. Hatta ilk gördüğümde gençlik aşkım Monica Belluci sandım. Sanırım biraz yaş ile de alakalı bir durum
    espresso, Thesinner83 ve birbilent bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet.net cok bozdu be..aleyna tilki tartisiyoruz hnakoykm.

Yukardaki amator de kariyer cop oldu demis afadsfs

Kiz bedenini pazarliyor,isinde basarilii.hatta bu pacozluk ve yeteniksizlikle bunu nasil basariyor cok ilginc

Galiba 14 yasindaki lolita tavirlari cok ise yariyor
    ,hatta o kadar ise yariyor ki 22 yasindaki bir kadina agiz suyu skitiliyir diye elestiriliyor

Haaa ben buna dedigim gibi su bile vermem.Sakin o malum soruyu sorunca tartismanin bitmesi konusuna girmeyelim.

Evet,ilgilenmiyorumm
    olum sen gerizekalı mısın özel olarak mı cabalıyorsun? Sana insan gibi yaklaşıyoruz, yazdıgın konulara insan gibi cevap veriyoruz hala bana sarıyorsun.

Büyü biraz artık.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Şimdi klibi izlediğimde benide rahatsız edecek boyutta ama bunda Aleynanın sanki hala 15 16 yaşında olduğu algısı olduğundan sanırım.Arkadaşlar yaşı 22 dediklerinde o gözle bakınca eee olmuş bu artık diyede düşünmedim değil.22 yaşında bir kadın cinselliğini böyle ön plana çıkarıyorsa o onun tercihi olur.Seyredip seyretmemek tercih meselesi

Beni rahatsız eden sanırım yaşının küçük olduğunu düşünmem.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum sen gerizekalı mısın özel olarak mı cabalıyorsun? Sana insan gibi yaklaşıyoruz, yazdıgın konulara insan gibi cevap veriyoruz hala bana sarıyorsun.

Büyü biraz artık.
    Olm sen ne kadar kaba bir adamsin ya..sacma sapan yorumunu amatorluk diyerek hafiflettim daha ne istiyosun.

Sensin gerizekali..elestirilmeyi goze alamiyosan yazma olm burda.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hırbo bence Lolitalıkla değilde bu gençler arabeski pek bilmiyorlar.Biz gençliğimizde aşırı doza maruz kaldığımız için pek bu tarzdan haz etmiyoruz.Aleyna Tilki belli dozda arabesk tarzında söylüyor.Bizim gençlere cazip geliyor heralde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbo bence Lolitalıkla değilde bu gençler arabeski pek bilmiyorlar.Biz gençliğimizde aşırı doza maruz kaldığımız için pek bu tarzdan haz etmiyoruz.Aleyna Tilki belli dozda arabesk tarzında söylüyor.Bizim gençlere cazip geliyor heralde.
    Mumkun,nerde dandik isler varsa populer oluyor.

O degil huzur dolu forumumuz tilki yuzunden ne hale geldi!!

Ramazan gunu boyle klipler paylasanlari da kiniyorum,ya oruclu olsaydim, ya nefsime yenik dusseydim ! Vebal buyuk,yapmayin

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "Aleyna'nın annesi" dediğinizde aklıma imaj olarak ilk Neşeli Günler filmindeki turşucu Adile Naşit geldi. İyi niyetimin kurbanı olmuş, yanılmışım. Kadının maşallahı var ama hafiften bir estetik operasyon, hafiften de bir photoshop çalışması sezilmiyor da değil.
    espresso bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aleyna tilki'nin tartışıldığı başlıkta da birbirinizin kalbini kırmayaverin be.
    xtrafrozen bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Tommygun senin her konuya bir tane manita anısı eklemen çok enteresan yeni bir konu görünce ve içinde de senin yazdığını görünce kendi kendime diyorum hah yeni manita hikayesi yolda diye Bu arada ben 42 yaşındayım benzer süreçler geçirmişiz ne yalan söyleyeyim zamanında çok hızlıydık hatta biraz fazla
    tommygun ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommygun senin her konuya bir tane manita anısı eklemen çok enteresan yeni bir konu görünce ve içinde de senin yazdığını görünce kendi kendime diyorum hah yeni manita hikayesi yolda diye Bu arada ben 42 yaşındayım benzer süreçler geçirmişiz ne yalan söyleyeyim zamanında çok hızlıydık hatta biraz fazla
    Yaa millet neler yasiyor ne hizli hayatlarr..ben oyle olamadim.

https://eksisozluk.com/entry/31094164

https://eksisozluk.com/entry/31094323

https://eksisozluk.com/entry/31107063

Su adam gibi olmak icin omrumden 20 yil verirdim :(

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de. Ama toplumun çoğu sizin benim gibi düşünse buna ilgi olmaz, silinir gider (kültürel doğal seleksiyon). Özetle, bu klip toplumun tavrını değiştirmiyor, toplumun tavrı bu kliplerin çok izlenmesine sebep oluyor. Burada ahlak, örf gibi subjektif bir kelime kullanmaktan özenle kaçınmayı tercih ettim. Nitekim bir yerde ayıp olan bir hareket başka yerde olmaz. Burada doğru yanlış yok.

Güzel tespit.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Motosiklet.net cok bozdu be..aleyna tilki tartisiyoruz hnakoykm.

Yukardaki amator de kariyer cop oldu demis afadsfs

Kiz bedenini pazarliyor,isinde basarilii.hatta bu pacozluk ve yeteniksizlikle bunu nasil basariyor cok ilginc

Galiba 14 yasindaki lolita tavirlari cok ise yariyor
    ,hatta o kadar ise yariyor ki 22 yasindaki bir kadina agiz suyu skitiliyir diye elestiriliyor

Haaa ben buna dedigim gibi su bile vermem.Sakin o malum soruyu sorunca tartismanin bitmesi konusuna girmeyelim.

Evet,ilgilenmiyorumm

Ben de bu 22 yaşında olup 14 yaşında lolita tavırlarından rahatsız oluyorum. pedofili satıyorlar. yoksa 22 yaşında biri istediği yerini açsın bana ne, o zaman yargılamak kimsenin haddine düşmez.
    DickName bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu 22 yaşında olup 14 yaşında lolita tavırlarından rahatsız oluyorum. pedofili satıyorlar. yoksa 22 yaşında biri istediği yerini açsın bana ne, o zaman yargılamak kimsenin haddine düşmez.
    pedofili üzerinden yürür böyle vücudunu pazarlayan genç kızlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tarih olgusu biraz değişik. Olayları hatırlarken o dönemki kızlara göre olayları bağdaştırıyorum. Mesela 1990 desek aklıma ilkokulda sıra arkadaşım Yasemin'e aşık olduğum ve o kızın da bana dönüp "Kaan sen Kermit'e benziyorsun" dediği aklıma geliyor.
    espresso ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F

Allah iyiliğini versin. Nereden buldun bu entryleri la koptum gülmekten. Johnny Sins tanısa bu adamı ayaklarına kapanır ustam ol diye.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Ben daha 13-14 yaşımda tıfılken baktım herkes kızla sinemaya gidiyor. Ben de özendim, okuldan bir arkadaşımla okul kırıp sinemaya gittik. Bilet alırken de bilet kesen kadına "Arka, köşe olsun keh keh keh" dedim. Kadın gözlük altından bana tip tip baktı ama arka köşeden bileti kesti. Bomboş sinemada arka köşeye geçtik kızla. Muhabbet sohbet derken ışıklar söndü, ışıkların sönmesiyle elimi kızın bacağına attım. Kız Yaradan'a sığınıp bana öyle bir tokat atıp kalkıp gitti ki utancımdan ağlamıştım.
    espresso, Thesinner83, natijax ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ileri ala ala 10-15 sn ye de videoyu bitirdim... 1 saattir Komik traktör, kamyon, iş makinası kazalarını izliyorum...
    espresso ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Buda sorumu 10 tane olsa kabulüm,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı awitrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nasıl ahlaksız bi adamsın dostum. Allah senin ailene kolaylık versin.
    Kişi kendinden bilir işi...
    Hiç olmassa ben seyrettiğimi inkar etmiyorum senin gibi.. İtiraf et , bıyık altından iç geçirdiğini..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)