Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

PİYASAYI R25 SAHİPLERİ YÜKSELTİYOR DİYEBİLİR MİYİZ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM dandik bir distributor yerine Honda ve Yamaha'nın yaptığı gibi direkt kendi girip kendi ilgilenseydi olurdu ama ya Türkiye pazarını o kadar organizasyona değer bulmadılar ya da Honda ya da Yamaha kadar buna güçleri yok.
    Güçleri vardır sonuçta bajaj gibi büyük bir dev’le çalışıyorlar 😂Lakin galiba baktılar Türkiye pazarını Honda Yamaha domine ediyor.Pas geçmiş olabilirler 😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kankaaa,bugun tem de cbr250 deldim varyaaa,benim makina efso..Maş.akiyor bu akşam... küfür yok beyler...

+Kısa ve dar paça jean+babet çorap+beyaz nike ayakkabi+ayak bilekleri komple dişarida.

Geneli,1.70 boylarda 60kg agirliginda
    Başkan uzun uzun yazmış, yorulmuşsun. Kısaca "tirrek" desen ben anlardım.
    levend84, oialdemir ve espresso bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 aslında başlı başına bir sınıf haline geldi. Özellikle belli bir yaşında altındakiler bayılıyor, benim de içinde bulunduğum kel, göbekli, tavernacı tipli ihtiyarlar da nefret ediyor. Bir çok motosiklet, R25 örnek gösterilerek kıyaslanıyor. Dün farklı bir konuya yorum yazdım; "R25 + Dainese yazlık mont + Agv kask + ota moka kanka demek" üniforma gibi birşey oldu.
    içimi okumuşsunuz.
    tommygun bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 aslında başlı başına bir sınıf haline geldi. Özellikle belli bir yaşında altındakiler bayılıyor, benim de içinde bulunduğum kel, göbekli, tavernacı tipli ihtiyarlar da nefret ediyor. Bir çok motosiklet, R25 örnek gösterilerek kıyaslanıyor. Dün farklı bir konuya yorum yazdım; "R25 + Dainese yazlık mont + Agv kask + ota moka kanka demek" üniforma gibi birşey oldu.
    Monttan, ota mokadan yirttik🤣

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monttan, ota mokadan yirttik��
    Hocam yok, işin makarasındayız. Yanlış anlaşılmışsak kusura bakmayın.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı NAMASTE7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten şöyle bir bakayım dedim ilanlara, ağır hasarlı 2 yıllık R25'e adamlar 90-95 lira para yazmış. Çoğu ilanda R25'in şu kadar olduğu piyasada bu motor uygun diye açıklamalar görüyorum. Şu R25'lerin kökünü kurutamıyor muyuz? Piyasa tüm tabakaları delip, karadeliği keşfe doğru ilerliyor, içler acısı. İşin kötüsü alan da çok.
    Hayır. Piyasayı hırsızın birisi ve hala onu savunan namus ve şeref yoksunu mahlukatlar yükseltti.
    tommygun, ❤️Honda❤️ ve F54 bunu beğendiler.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kankaaa,bugun tem de cbr250 deldim varyaaa,benim makina efso..Maş.akiyor bu akşam... küfür yok beyler...

+Kısa ve dar paça jean+babet çorap+beyaz nike ayakkabi+ayak bilekleri komple dişarida.

Geneli,1.70 boylarda 60kg agirliginda
    Hiç güleceğim yoktu ya

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı oquz55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümet hariç herkes suçlu. Stokçular, Allahsızlar, komisyoncular, dış güçler... uzar gider.
    Bende böyle salak yorumları anlamıyorum bu motor yanlış hatırlamıyorsam 13.500 TL den satılırken 1 dolar 2.2 TL idi, hesap yaparsak 6 bin dolardan fazlaya satılmış, Şuan da fiyatı dolar bazında aşağı yukarı aynı. Bizi fakirleştiren paramızı hiç eden hükümet, neymiş hükümet hariçmiş beynini sevdiğimin salağı.
    F54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende böyle salak yorumları anlamıyorum bu motor yanlış hatırlamıyorsam 13.500 TL den satılırken 1 dolar 2.2 TL idi, hesap yaparsak 6 bin dolardan fazlaya satılmış, Şuan da fiyatı dolar bazında aşağı yukarı aynı. Bizi fakirleştiren paramızı hiç eden hükümet, neymiş hükümet hariçmiş beynini sevdiğimin salağı.
    İroni oldugu cok acik degil mi ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    z kuşağına karışmayın beyler
    size ne gençler r25 seviyorsa bence isteyen istediği motosikleti sevip alıp kullanma özgürlüğüne sahip
    sizinle alakalı birşeye nefret hissi besleyip kendinize zarar vermeyin
    ben 100k verip 250cc alanlara şaşıRIyorum o paranın 3 te 1 çok güzel 400 500 600 650 cc motosikletler VAR fakat ZEVKLER VE RENKLER
    Mr.wind bunu beğendi.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Konu başlığının cevabını bilmiyorum ama tamam ekonomi de kötü diyelim. Ama 3 sene önce 1800 dolara sattığım motorun 3 sene daha eski modelini ve daha kötü kondisyondaki halini 2500 dolara alamıyorum şu an. Emeği geçenin ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    19 litrelik damacana suya 30 TL veriyorum, plastik şişe. R25'i R25 sahipleri yükseltiyor da... Damacana su ya dağlar da yaşayan cüceler mi haraç bağladı?

oquz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşını bilmiyorum, ama beyninin incir çekirdeği kadar olduğundan eminim. Ironiden anlamayan nesile de pek aşina değilim. SALAK kim aynaya baktığında görürsün. Bir de hesap yapmış aklınca..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Piyasayı R25 ve Mt25 domine ediyor bu açık ve net..

Domine etmek ne demek şu demek adamda a markası b markası motor var mt r25 zam geldimi fiyatlar arttımı R25 olmuş şu kadar mt25 olmuş bu kadar diyor fiyatı arttırıyor..
    Yada yüksek hacim bir motorsa zaten R25 mt25 şu kadar kardeş bu motor 600 lük yada 800 lük ne yapalım bedavamı verelim gibi muhabbetlerle karşılaşa bilirsiniz ..

O yüzden pek çok motorsiklet sürücüsü kendi motorunu fiyatlandırırken paha biçerken değer biçerken R25 yada Mt25 referans alıyor

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)