Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

VESPA 946 - 615.000 TL!!! Bu nasıl bir piyasa bu nasıl bir fiyat??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir şey dersen güler sana tabi. Bence deme. Ayrıca vespa 946 almak isteyen adama C4 al de diye mi o örneği verdim ben? Bir tarafta eşşek kadar araba diğer tarafta göt kadar scooter. Sadece CD versiyonu diye bu fiyat çok anlamsız. Size çok normal geliyorsa bende demek ki bir anormallik var. Limited edition, özel seri, samanlıktan çıkma, nadir, ender, dünyada sayılı, Türkiye'de tek.... Bu tabirlerin hepsine hakimim cidden forumlardan insanların koşarak uzaklaşması demek ki bu sebeplerden oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Cidden bu açıklamayı yapmasaydınız ben konuyu anlamayacaktım ve geceleri uykusuz kalıp dert edecektim kendime özellikle saat örneği mükemmel oldu ben nasıl da düşünemedim bunu! Fakir edebiyatı yapan yok "hedehödö edition" olunca illa ki fiyat farkı olur bunu herkes biliyor buradaki fiyat farkı standart versiyona göre anlamsız derecede fazla.
    Yav kardesim durumu anlattik iste yavv.Garajinda 5 10 milyonluk araci olanlar aliyor bunu.

Yani senlik benlik bir durum yok,uzulmee fazla

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...89213700/detay

Bende bu motora uyuz oluyorum,tipe bak..
    Vespa mi bu mu deseler hemen vespa yi alirim
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...89213700/detay

Bende bu motora uyuz oluyorum,tipe bak..
    Vespa mi bu mu deseler hemen vespa yi alirim
    Eskiden bir ara çok şanssız bir dönemim vardı, hangi kıza elimi atsam kurudu, patates oldum. Öyle böyle reddedilmedim. Aylar ayları kovaladı. Dedim "bu işlere sıfırdan başlayayım" Allah düşüncelerimden ötürü beni affetsin , o dönem görüp görebileceğim tipi en hoş olmayan kızla çıkmaya başladım, çok kötüydü , memelerinde sağa sola fırlamış kıl vardı. İşte bu link verdiğin motor o kadar kötü ve gudubet ki o günlerime geri döndüm.
    levend84, espresso, Voltaren ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden bir ara çok şanssız bir dönemim vardı, hangi kıza elimi atsam kurudu, patates oldum. Öyle böyle reddedilmedim. Aylar ayları kovaladı. Dedim "bu işlere sıfırdan başlayayım" Allah düşüncelerimden ötürü beni affetsin , o dönem görüp görebileceğim tipi en hoş olmayan kızla çıkmaya başladım, çok kötüydü , memelerinde sağa sola fırlamış kıl vardı. İşte bu link verdiğin motor o kadar kötü ve gudubet ki o günlerime geri döndüm.
    Ahshava

Ama o kadar da gommeyelim.su motoru alsan asagidaki grupta yelekli chopper pilotu olarak baslarsin,bekletmezler.

espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahshava

Ama o kadar da gommeyelim.su motoru alsan asagidaki grupta yelekli chopper pilotu olarak baslarsin,bekletmezler.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=UcZDKtcYc_s
    Bu chopper işine benim aklım ermiyor, kafam basmıyor. Allah affetsin ortama bak ganyan bayi gibi. İlla ki kulüpçü arkadaşların bildiği ve benim bilemediğim bir şey var.
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bu chopper işine benim aklım ermiyor, kafam basmıyor.
    Valla bende şunu anlamıyorum , 5-10 motor biyere gidiyorsun bir cafede yada çay bahçesinin önünde durmuşsunuzdur , motorlar Africa Twin , GS , Hayabusa , R1 , S1000XR bi tanede chopper Harley var banyo musluğu gibi nikelajları parlıyor , arkadaş gelen geçen o motora niye yapışır kalır , neyine hayran kalırlar anlamış değilim..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende şunu anlamıyorum , 5-10 motor biyere gidiyorsun bir cafede yada çay bahçesinin önünde durmuşsunuzdur , motorlar Africa Twin , GS , Hayabusa , R1 , S1000XR bi tanede chopper Harley var banyo musluğu gibi nikelajları parlıyor , arkadaş gelen geçen o motora niye yapışır kalır , neyine hayran kalırlar anlamış değilim..
    Amerikan filmlerinden kalma bir merak.tamamen algisal..

Bu akimi başlatan global çapta ilk film terminatör serisi..
    espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip eeeyyy Patek niye saatleriniz pahali, Casio da saati gosteriyor diyor musunuz?
    Diyoruz. En azından Zileli Cemal diyor.

espresso bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Christian Dior edition bir Vespa 946 olsa o motorların arasında herkes ona odaklanırdı oysa ki Şaka bir yana full krom chopper motosiklet kavramı bana göre de değil ama yüz yıllık bir mazi ve dünyanın belki de en ikonik motosiklet markası ve modellerinden bahsediyoruz. Bilmeyen yok motosikletten hiç anlamayan bir insan bile bu marka ve model hakkında az çok fikir sahibi bu marka veya motosiklet türüne sahip olmanın ne kadar karizmatik bir durum olduğunu da filmlerden dizilerden ünlülerin sahip olmasından vs çıkarabiliyorlar. Tüm chopper motosikletleri de Harley Davidson zannediyorlar hatta. Yamaha Dragstar, Kawasaki Vulcan, Suzuki Volusia gibi diğer chopper / cruiser modellerini görüp offf Harley’e bak derler şahit olmuşsunuzdur mutlaka. O kadar kafalara kazınmış ve oturmuş kavramlar ki chopper motosiklet ve harley davidson markası. O yüzden HD’lerin genel ilgi odağı olması normal çünkü bizim haricimizde kimse africa twin nedir bilmiyor veya hayabusa. BMW’lerin de logodan dolayı tanınma şansları yüksek.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Şu pazarlama çok ilginç bir konu, adeta bilim. Normalde birbiriyle alakası olmayan 2 marka anlaşıp "hede hodo edition" diye dürrük bir ürün ortaya koyup bunu kallavi fiyattan satışa sunuyor ve birileri alıyor. Gerçekten çok ilginç..

Umarım Christian Dior da "Christian Dior Px200 edition" diye bir parfüm çıkartır da herkes 2 zamanlı motor egzozu gibi kokar.
    Ortada bilim ilim falan yok, Einstein'dan gelsin: "Sadece iki şey sonsuzdur; evren ve insanların aptallığı, ilkinden tam emin değilim..."

Pazarlama bir zihniyet, insanları sömürülecek bir nimet olarak görme zihniyetinde olabilmek. Kalanı yukarıdaki cümlede ifade edilen olguda... (Örnek: Özel formülasyonlu(!) rodaj yağı satmak mesela... )
    levend84, espresso, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ......
    Şu pazarlama çok ilginç bir konu, adeta bilim. Normalde birbiriyle alakası olmayan 2 marka anlaşıp "hede hodo edition" diye dürrük bir ürün ortaya koyup bunu kallavi fiyattan satışa sunuyor ve birileri alıyor. Gerçekten çok ilginç..

Umarım Christian Dior da "Christian Dior Px200 edition" diye bir parfüm çıkartır da herkes 2 zamanlı motor egzozu gibi kokar.
    Reis,

CBF150 Fernando hoze edition çikmiş,fiyati 200bin gayme diyorlar günahlari boynuna

En çok,Sym wolf tommygun edition çikmadi ona yanarim.
    tommygun bunu beğendi.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    150cc'lik bir scooter'a 600 küsur bin lira para verilir mi yahu? Var mı acaba böyle insanlar, ilginç.

Onun yarı fiyatına git bir MT-10 al, motosiklet sürüyorum dersin en azından.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc'lik bir scooter'a 600 küsur bin lira para verilir mi yahu? Var mı acaba böyle insanlar, ilginç.

Onun yarı fiyatına git bir MT-10 al, motosiklet sürüyorum dersin en azından.
    Levent abi hoşgeldin,epeydir forumda yoktun?bir problem yoktur umarim.

O motora o paralari verecek kişinin garajinda H2 veya ayarinda bir motosikletide vardir emin ol.
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent abi hoşgeldin,epeydir forumda yoktun?bir problem yoktur umarim.

O motora o paralari verecek kişinin garajinda H2 veya ayarinda bir motosikletide vardir emin ol.
    Hoşbulduk adaşım. Yok, bir problem yok. Başka işlere daldım bu aralar internette (stok fotoğraf satış), ondan eskisi gibi pek giremiyorum. Selamlar.
    levend84 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    fiyat gayet normal, bizim paramız değersiz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler