Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hangi commuter daha iyi: Yamaha, Hero ve Bajaj

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Cf 250 NK'yı ortaya atıp kaçayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf 250 NK'yı ortaya atıp kaçayım
    parçası bulunuyor mu onların ya?

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Yamaha alırken , size yakın servisin yorumlarını okumanızı ve parça fiyatlarini kontrol etmenizi öneririm. Evet butun parçalar uçuşta ama Yamaha bazen bazı motosikletlerin parçalarını 20-30 günde getiriyor. Ayrıca bana BOYASIZ R125 Kafa grenaji vermişlikleri var. Yamaha servisinin iyilik yaptığı insanlarda yorumlara yazacaktır şimdi ama tersi pis söyleyeyim dedim. Üstelik isterseniz parçayı geri verin iade edelim bu şekilde veriyoruz dediler. Ellerinde bazen o boya kalmadığında boyamadan yolluyolar parçayı . Sedefli beyazdı bide. Boyacı boyacı dolaştık. 2019 da 2.000₺ civarıydı. Yamaha Kawasaki ve Suzuki alırken buna dikkat etmek elzem. Öğrenci olmama rağmen bu tavsiyeyi yazsamda uygulamak nasip olmadı. Yama ve Kawa kullandim hep. Ama bütçe ve rasyonel karar diyosaniz bajajında çok uzdugunu görmedim. 14 15 modeller ve ozellikle ns150-160 larin kronik krank sorunu var deniyordu bir iki arkadaşın başına geldi. Ama 2017+ Rs-Ns kullanan arkadaşlarım cok memnunlar.
    espresso ve adiltas bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parçası bulunuyor mu onların ya?
    Zibil gibi nk250 getiriyorlar. Parça problemi olduğunu sanmıyorum. Daha yolda kalanını da görmedim. nk400 / 650'de belki millet çileden çıktı ama 250 ile daha bir problem duymadım.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden Bajaj markasının yüzüne bakılmaz diyordum. Her yerde deneme sürüşü varken deneme sürüşü yapmadım. Mevcut şartlarda Bajaj alınır diyorum. Geçenlerde otomobille giderken NS 200 solladı beni. Kaçla gidiyor diye merak ettim. Peşine düştüm. 130'a kadar çıktım. Baktım ki yetişmek için 140 km/h den aşağı gitmemek lazım. Peşini bıraktım. O sürücünün kullandığı motor dağılırsa Bajaj'ı suçlamam. Bajaj dayanıklı motor üretmiyor bence. Fakat kullanırken bunu unutmazsan motorun ömrü yine de uzun olur.

Temiz bulursan CB 125 F al ikinci el

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Herkese tekrardan merhabalar, öncelikle fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler. Bahsettiğim tüm motosiklere bizzat bayilere gidip yakından baktım, inceledim. İnternetten de inceleme videolarını izledim. En son Bajaj 200 NS'de karar kıldım. Fiyatı Hero'dan 6-7 bin civarı daha yüksek ama hem yedek parçasının kolay bulunuyor ve "görece" ucuz olması, hem de satarken ikinci el piyasasının daha canlı olmasından dolayı Bajaj daha mantıklı geldi.

Benim sormak istediğim bir soru var. Bajaj motosikletlerini Kuralkan'ın kendi websitesinden alma seçeneği var, bir de tabiki bayilerde var. Kendi sitesinden alırsan anladığım kadarıyla kapına getiriyorlar motosikleti. Sizce hangisi daha mantıklı: bayiden almak mı yoksa Kuralkan'ın kendi sitesinden mi? Yoksa arada hiç bir fark yok mu? Eğer fark yoksa ya da bayiden almak daha mantıklıysa, İstanbul Anadolu yakasında hangi bayiyi önerirsiniz Bajaj için? Her yetkili bayi aynı kalitede ve saygınlıkta olmuyor malesef.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı adiltas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrardan merhabalar, öncelikle fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler. Bahsettiğim tüm motosiklere bizzat bayilere gidip yakından baktım, inceledim. İnternetten de inceleme videolarını izledim. En son Bajaj 200 NS'de karar kıldım. Fiyatı Hero'dan 6-7 bin civarı daha yüksek ama hem yedek parçasının kolay bulunuyor ve "görece" ucuz olması, hem de satarken ikinci el piyasasının daha canlı olmasından dolayı Bajaj daha mantıklı geldi.

Benim sormak istediğim bir soru var. Bajaj motosikletlerini Kuralkan'ın kendi websitesinden alma seçeneği var, bir de tabiki bayilerde var. Kendi sitesinden alırsan anladığım kadarıyla kapına getiriyorlar motosikleti. Sizce hangisi daha mantıklı: bayiden almak mı yoksa Kuralkan'ın kendi sitesinden mi? Yoksa arada hiç bir fark yok mu? Eğer fark yoksa ya da bayiden almak daha mantıklıysa, İstanbul Anadolu yakasında hangi bayiyi önerirsiniz Bajaj için? Her yetkili bayi aynı kalitede ve saygınlıkta olmuyor malesef.
    Hayır kapınıza getirmiyorlar. Yine en yakındaki serviste geliyor kurulumu yapılıyor siz servisten alıyorsunuz. Bayiden almakta fayda var diye düşünüyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adiltas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

en ucuz nerede satılıyorsa oradan al
    ha bu arada 2011 yılında 2 yıl ybr 125 kullandım 1 günde 900 km yol yaptığımda oldu 20000 km rutin bakım dışında hiçbir masraf çıkartmadı ki 125 cc olmasına rağmen 130 km/h yapmışlığım vardır yola çıktığım zaman acımazdım yeri geldi ava gittim yeri geldi balığa gittim yeri geldi kampa gittim her türli iklim şartında kullandım

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Bayiden almak bana daha mantıklı geliyor, bir sorun çıktığı zaman direk yüz yüze muhatap alabileceğin birisi olur. Bajaj almış olan iki tanıdığım var, ikisi de bayiden aldılar. Anadolu yakasındaki yetkili bayileri google'dan aratıp yorumlarına bakabilirsin güvenirlilikleri konusunda. Genelde Bajaj bayileri diğer çinli motor bayilerinden bir tık daha iyiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    İş piyasa ise bajaj al geç Türkiye’de benim cumhuriyet altını dediğim nadir modellerden ..

Ama prim o kadar mühim değil ben kalite ön planlı bakarım diyorsan hero al geç..

Hero için sana şunu diyim benim arkadaşım Hindistan’da 3 sene kaldı kendide motorcudur.
    Bana dediği hiindistanda bajaj vw ise hero bmw dir demişti ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)