Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Andes SP 8 eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI

Andes sp 8 eldiven almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim veya bu fiyat bandında 400 500 tl daha iyi f/p eldiven önerisi varsa paylaşabilirmisiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alma.

İlk başta boya veriyor, ilerleyen zamanlarda ıslanınca dehşet boya veriyor. Elin siyah-mor arası bir renge bürünüyor.

Koku yapıyor. Ne yazlık ne kışlık garip bir model.

1 sene içerisinde dağılıyor. O paralara daha iyi bir model bulursun.

Forumun zengin bebeleri birazdan atlar bu yazdığıma ama sahte furygan önereceğim aliexpressten. Afs 18 falan olur. Deri kalitesi güzel, bileği iyi sarıyor, slider var. Daha ne yapsın uyurken kafanızı mı okşasın bir eldiven?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Açılın zengin bebesi geldi:

Şöyle bir baktım da: Su geçirmez ve nefes alır, %100 deri, marka bir ürün Avrupa fiyatı 1300-1400₺ civarı. (Buraya geliş kargo + %20 falan eklemek lazım...) Fiyatlar çok artmış gerçekten. Ben seri sonu / çok uygun fiyata bir Tucano Urbano Seppia kışlık almıştım 3 yıl önce, çok memnun kaldım, halen kullanıyorum, bir daha alırsam gene bu markanın bir ürününü alacağım. Pahasına değiyor bence. Bu boya verme işleri falan sakat, dermatit / kanser olmayalım sonra...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Andes sp 8 eldiven almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim veya bu fiyat bandında 400 500 tl daha iyi f/p eldiven önerisi varsa paylaşabilirmisiniz ?
    Aldım 1. gün taktım, sabah spora gittim, oradan ofise geldim. Hepsi toplam 2.5 km yol yaptım. Tekini kaybettim. Velhasıl güzeldi 2.5 km boyunca Sol muydu sağ mıydı biri evde duruyor, alırsan ve bendekinin tersi olan diğer tekini kaybedersen haberim olsun
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Sp1 modeli var bende (şuan satış sitelerinde göremedim), markadan memnundum, dayanıklı .
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)