Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Led sinyali nasıl tamir ederim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba sol ön sinyalim yanmıyor servisi aradım içi değişiyor mu diye servis led olduğundan komple sinyalin değişmesi gerek dedi 350 tl fiyat çekti bunu daha uyguna halledemez miyim var mıdır bir çözümü sinyalin dıştan görünüş olarak bir şeyi yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Sqrelles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sol ön sinyalim yanmıyor servisi aradım içi değişiyor mu diye servis led olduğundan komple sinyalin değişmesi gerek dedi 350 tl fiyat çekti bunu daha uyguna halledemez miyim var mıdır bir çözümü sinyalin dıştan görünüş olarak bir şeyi yok.
    Motosikletinizin marka ve modeli nedir?
    sinyalin şekli nedir?
    ledin özelliği nedir?

hocam detay olmadan nasıl yardımcı olmamızı istiyorsunuz?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edemezsiniz. Siz bu kadar bilgisizlikle hiç kalkışmayın bence.

Mt 25 2021 model hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, fikrinizi sormadım yardım edebilir misiniz diye sordum kendi görüşünüz sizde kalsın yardım etmek istemiyorsanız konuya yorum yazmayabilirsiniz eğer yapamazsam gidip serviste değiştiririm benim kaybedeceğim bir şey yok zaten.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    iyi tanıdığınız bir elektronikçiden avometre ile tüm ledleri tek tek ölçtürüp kontrol ettirin.
    ledler genelde seri bağlandığından biri bile yansa komplesi çalışmaz hale gelir.
    içindeki ledi değiştirirler sorununuz çözülür.
    fakat çiplerde problem varsa hiç birşey yapamazsınız.

İstanbul'daysanız karaköy de abed han elektronikçi çarşısındaki elektronikçiler çok rahat tamir ederler
    KırmızıGrom bunu beğendi.

Teşekkür ederim hafta sonu bir uğrayayım dediğiniz yere.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli kardeşim Led sinyaller öyle zart zurt bozulmuyor. Acaba bir yerlerde temassızlık mı var? Kontrol ettin mi iyice?
    otopsici bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim Led sinyaller öyle zart zurt bozulmuyor. Acaba bir yerlerde temassızlık mı var? Kontrol ettin mi iyice?
    Servise gösterdiğimde bir şey demediler hafta sonu detaylı bir bakıcam.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde hiç bir şekilde bu tip mesajlara cevap yazmam ama...
    konu sahibi sadece soru sormuş sen gitmiş alakasız birşey söylemişsin
    insanların ne yapıp ne yapmayacağına siz karar veremezsiniz şimdi sizin bu yazdığınızın konu sahibine ne faydası var Allah aşkına saçma sapan sırf konuşmak için boş boş yazıyorsunuz saçmalık.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    2021 model mt25'in garantisi vardır. 2021 model Mt25 ile kaza yapmadıysan sinyal garanti kapsamındadır. Başka bayiye git, sinyalim yanmıyor garantiden değiştirin de değiştirsinler.

250'lik motora 100bin lira vermenin sebebi japon kalitesi ve güvenilirliği. 1 yılda bozulan Led sinyal mi olurmuş? Eve taktığım led ampülün 2 sene garantisi var. Canımın sıkkın olduğu döneme denk gelirse 2 yıldan önce patlaması halinde gider koçtaşın şube müdürüne yediririm ampülü değişmemesi durumunda.
    birbilent ve tommygun bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt 25 2021 model hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Merhaba, fikrinizi sormadım yardım edebilir misiniz diye sordum kendi görüşünüz sizde kalsın yardım etmek istemiyorsanız konuya yorum yazmayabilirsiniz eğer yapamazsam gidip serviste değiştiririm benim kaybedeceğim bir şey yok zaten.
    Canımın istediği başlığa istediğimi yazarım, siz karisamazsiniz. En fazla engellersiniz olur biter.

Doktora gittiğinizde sadece bana yardım edin mı diyorsunuz yoksa şuram ağrıyor vs. mi?

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde hiç bir şekilde bu tip mesajlara cevap yazmam ama...
    konu sahibi sadece soru sormuş sen gitmiş alakasız birşey söylemişsin
    insanların ne yapıp ne yapmayacağına siz karar veremezsiniz şimdi sizin bu yazdığınızın konu sahibine ne faydası var Allah aşkına saçma sapan sırf konuşmak için boş boş yazıyorsunuz saçmalık.

Sanane? Avukatı misin?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Halledebilirsin.

En kötü ihtimalle sinyali söküp bir elektronikçiye veya bulabilirseniz bir led reklam panosu tamiri yapan yere gösterin. Sinyalden ucuza gelecektir.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canımın istediği başlığa istediğimi yazarım, siz karisamazsiniz. En fazla engellersiniz olur biter.

Doktora gittiğinizde sadece bana yardım edin mı diyorsunuz yoksa şuram ağrıyor vs. mi?

Sanane? Avukatı misin?
    sen alacağın mesajı yeterince almışsın o bana yeterli hahah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nasıl antipatik olurum adlı çalışma örneği.

Hocam size bir şey anlatılmaz siz bu kafayla devam edin iyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halledebilirsin.

En kötü ihtimalle sinyali söküp bir elektronikçiye veya bulabilirseniz bir led reklam panosu tamiri yapan yere gösterin. Sinyalden ucuza gelecektir.
    Teşekkür ederim bir kaç kişi böyle önerdi bende bir elektronikçi bulup halletmeye çalışıcam

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    halojen ampülün gözünü seveyim, 25tl verip kendin bile değiştirebilirdin ama led olunca işler değişiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)