Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr250'den cross motosiklete geçmek hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Dostlar merhaba , 3 yıldır cbr250r kullanmaktayım. Boyum 1.90 olduğu için cross motosiklete geçmeyi düşünüyorum artık. Fiyat olarak muadili olan Rks RT250 almak mantıklı mı çünkü Crf nin fiyatları epey uçtu haliyle. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Geçiş için bir şey diyemeyeceğim ama
    Rks rt250 için 40bin uçuk bir fiyat onun yerine
    Mondial X-Treme Maxx 200i değerlendirebilirsiniz 24 bin fiyatı var

Şahsen deneyimlemedim ancak tahminimce
    2 motorunda ana üreticisi Chongqing Yinxiang Motorcycle Group facebook sayfalarını inceler iseniz aynı 2 modelinde resimlerinin bulunduğunu görebilirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    X-Pulse 200'de alternatif olabilir.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-Pulse 200'de alternatif olabilir.
    X-Pulse 200 boyut olarak daha zayıf bu yüzden onu seçenekler arasına eklememiştim hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçiş için bir şey diyemeyeceğim ama
    Rks rt250 için 40bin uçuk bir fiyat onun yerine
    Mondial X-Treme Maxx 200i değerlendirebilirsiniz 24 bin fiyatı var

Şahsen deneyimlemedim ancak tahminimce
    2 motorunda ana üreticisi Chongqing Yinxiang Motorcycle Group facebook sayfalarını inceler iseniz aynı 2 modelinde resimlerinin bulunduğunu görebilirsiniz
    X treme Max fiyat olarak çok daha uygun buda bir seçenek tâbii teşekkürler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    CBR250R üzerine bunların hiçbiri sizi memnun etmeyecek. Eğer araziye çıkmayı gerçek anlamda düşünmüyorsanız önermem. Ama eğer arada bir de olsa araziye çıkarım, hatta motosikleti artık arazi için istiyorum, derdim tipi şekli değil kullanım alanı gibi birşey düşünüyorsanız kendinizi bir şekilde zorlayarak CRF250L' ye geçmenizi öneririm. Derdiniz tip, şekil v.s. ise mevcut durumda değişikliğe gitmemek daha mantıklı olur.

Fiyat olarak ciddi fark olsa da diğer alacağınız motosikletlerde yaşayacağınız sorunlar CBR250' nin üzerine sizi kısa sürede bezdirecektir. Özellikle sorunsuzluğa alışan insanlar sürekli sorun çıkaran, nazlı ve problemli makinelere geçtiğinde mutlu olamıyorlar. Bütçe sıkıntısız varsa ve CRF250' ye kesinlikle ulaşamıyorsanız XPulse' a doğru kayabilirsiniz, diğer alternatiflerden çok daha mantıklı olacaktır.

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR250R üzerine bunların hiçbiri sizi memnun etmeyecek. Eğer araziye çıkmayı gerçek anlamda düşünmüyorsanız önermem. Ama eğer arada bir de olsa araziye çıkarım, hatta motosikleti artık arazi için istiyorum, derdim tipi şekli değil kullanım alanı gibi birşey düşünüyorsanız kendinizi bir şekilde zorlayarak CRF250L' ye geçmenizi öneririm. Derdiniz tip, şekil v.s. ise mevcut durumda değişikliğe gitmemek daha mantıklı olur.

Fiyat olarak ciddi fark olsa da diğer alacağınız motosikletlerde yaşayacağınız sorunlar CBR250' nin üzerine sizi kısa sürede bezdirecektir. Özellikle sorunsuzluğa alışan insanlar sürekli sorun çıkaran, nazlı ve problemli makinelere geçtiğinde mutlu olamıyorlar. Bütçe sıkıntısız varsa ve CRF250' ye kesinlikle ulaşamıyorsanız XPulse' a doğru kayabilirsiniz, diğer alternatiflerden çok daha mantıklı olacaktır.
    Çok güzel bir yorumda bulunmuşsunuz bunun için teşekkür ederim , evet cbr250 bir çok yönden kullanıcısını üzmeyen bir motosiklet hep parça kalitesi yüzünden pişman olmaktan korkuyordum bir Çinli modele geçtiğimde sizde buna değinmişsiniz , crf için çabalayım ben öyleyse.

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    Aynı şeyi mt-09'dan crf 250'ye geçmek için düşnüyorum.Fakat sadece düşünüyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xtreme Max200i kullanan biri olarak söyleyeyim 24 bin liralık motosiklet olduğunu unutmayacaksan fiyat performans ürünü

Motosikleti
    CBR250R
    Xtreme max200 ü süper motoya çevirenler var gayet zevkli bir motosiklete dönüşüyor sanırım 😂

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)