Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni CB125F gelsin kampanyasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyif için kullaniyorsan commuter 125 CC motosiklet ne kadar keyif verebilir.
    Şahsen tamamen keyif amaçlı 125 CC Commuter kullanıyorum.
    Gittiği kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelsin. Honda yakıt ekonomisinde başarılıdır. Fakat alternatifleri de gelsin ki insanlar bütçesine göre seçenekler bulabilsin.
    TVS Raider 125 ve Hero İgnitor 125 gibi.
    https://ic1.maxabout.us/autos/tw_ind...-side-view.jpg
    Aslında en çok Latin Amerika pazarında satılan 160'lık CG Titanların gelmesini isterdim.
    yosunum83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Hortlasın be! Geliyormuş!
    Guven ve abyasar bunu beğendiler.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    125-150 komiterler çok yakışıklı motosikletler oluyorlar. Pratik, ekonomik, kullanışlı. Arkasına da çok kalitesiz olmayan bir arka çanta iliştirince gözüme çok güzel. Hala beyaz YBR mi satmasaydım da dursa mıydı acaba diye düşünürüm. Gelsin. Çok çeşit olsun. Hiç Honda motosiklete binmedim. Belki vesile olur.
    arican ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Honda sitesinde görünüyor artik gelmesi yakin

Motosikleti
    Hunk
    Hırbonen kardeşimiz konuyu ilk açtığında fiyat olarak 50K lardan bahsediliyormuş.
    Ne kadar masum muşuz

Motosikleti
    250r
    Şimdi siteye baktım,fiyat koymamışlar henüz.

Sonunda geliyor bu benzin fiyatları ve çin hindistan çöplüğünde çok satacak diye umuyorum. Bilakis kendim ilk müşterilerinden olacağım. 2018'de getirdiklerinde de ilk alanlardanım. Keşke brezilya arjantin pazarında sattıkları 250F ve twisteri da getirseler..

Motosikleti
    Hunk
    Alıntı yosunum83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke brezilya arjantin pazarında sattıkları 250F ve twisteri da getirseler..
    Kesinlikle harika olurdu.
    Tam istediğim 250'lik modeller.

Motosikleti
    99.500 TL fiyatıyla aramıza katıldı.

Mondial drift ve tvs raider severleri piste davet ediyorum.

depo kapağı elde kalıyor, evet.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    gelmeseydi daha iyiydi.

berbat tasarım
    kampana arka fren
    abs yok
    depo kapağı elde kalıyor
    sinyaller led değil
    4lü flaşör yok
    arka monoshock amortisör yok
    fahiş fiyat
    sadece ismi honda çin/hint üretimi

hondanın türk halkına layık gördüğü motor bu

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmeseydi daha iyiydi.

berbat tasarım
    kampana arka fren
    abs yok
    depo kapağı elde kalıyor
    sinyaller led değil
    4lü flaşör yok
    arka monoshock amortisör yok
    fahiş fiyat
    sadece ismi honda çin/hint üretimi

hondanın türk halkına layık gördüğü motor bu
    Fiyat güncel kurlarla USD 3.300, bana çok makul geldi. LED ön ve arka far var, (vites göstergesi de koymuşlar; pek çok alıcı için önemli bir özellik...) Honda'nın daha üst modellerinde de halojen sinyaller var, benim DL650'de de. LED'lere bir şey olursa yenisi halojenlerden daha pahalı. Çok da mühim değil sanki. Çok sevilen CBF150 de Japon üretimi değildi ama kendini ispatlamış bir motordur. Bence oldukça satar. İsmi Honda olunca yanında yaygın servis ve yedek parça ağı gibi avantajlar geliyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Senelerce YBR kullanmış bir arkadaşınız olarak bu motor bana çok fena göz kırpıyo. Ama mevcut motorumla devam edeceğim. Fazladan masrafa gerek yok. O da götürüyor bu da nihayetinde... Ama motor ne diyeyim, Harika görünüyor bence.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat güncel kurlarla USD 3.300, bana çok makul geldi. LED ön ve arka far var, (vites göstergesi de koymuşlar; pek çok alıcı için önemli bir özellik...) Honda'nın daha üst modellerinde de halojen sinyaller var, benim DL650'de de. LED'lere bir şey olursa yenisi halojenlerden daha pahalı. Çok da mühim değil sanki. Çok sevilen CBF150 de Japon üretimi değildi ama kendini ispatlamış bir motordur. Bence oldukça satar. İsmi Honda olunca yanında yaygın servis ve yedek parça ağı gibi avantajlar geliyor.
    Buna saygı duyuyorum. Ama böyle yetinince maalesef cb500x gibi makinalar gelmiyor. Talep ettiğimiz kadarız.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna saygı duyuyorum. Ama böyle yetinince maalesef cb500x gibi makinalar gelmiyor. Talep ettiğimiz kadarız.
    Hep laf ettik Honda'ya CB500X (ve dahi 500 serisinin diğer modellerini) getirmiyorlar diye ama objektif bakınca da burada koyacakları fiyata satamazlardı diye düşünüyorum. Bir seviyeden sonra motosiklet ensesi kalın adam işine döndü; o seviyelere çıkınca alıcılar ekstra bir 2-3.000 USD daha çıkartabiliyorlar üst model için, paranın karşılığı biraz daha fazla alınıyor.
    espresso bunu beğendi.

Şahsen şehir içi veya toz toprakta kullanmaya yeni motor alacak olsam bunun yerine xpulse alırım (aldım da), kuryelik için alacak olsam zibil alternatif arasından scooter seçer alırım, illa commuter olsun taş gibi olsun köy kasaba gezeyim ucuza yürüteyim vurayım kırbacı desem bir YBR yapıştırırım, zaten ölümsüz motor. Rebel 500, CB500X ve benzeri peynir ekmek gibi satacak modellerin yerine neden bu çöpleri getiriyorlar anlamıyorum. Zaten önce bir bayilerine çeki düzen versinler, o bile satışlarını ikiye katlamaya yeter aslında.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Bir kişi düşünelim adı Mete Siklet olsun. Diyelim ki Mete arkadaşımızın henüz A2 veya A ehliyeti yok, sadece 125CC'ye kadar kullanabiliyor motosikleti.

Şimdi bu Mete, TVS Raider veya Bajaj NS125 de alabilir. TVS alırsa 20k lirayı kurtarıyor ilk alışverişte.
    Mete arkadaşımız genç. Bu ilk 125cc motosikletini kullansa kullansa 1-2 sene kullanıp A2 almaya geçmez mi zaten? O 1-2 sene için 20k fazla vermeye gerek yok bence. Yakıt sarfı da yakın iki motorun, o periyodik yağ değişimi şusu busu da muhtemelen Honda'dan ucuz olur.

Bajaj alırsa orada kafam karıştı daha bilgili kişiler benden çok daha iyi yorum yapabilir o konuda. Bajaj NS125, liste fiyatı olarak Honda'dan çok talep etmiş. Sunduğu özellikler de daha fazla. Benim motorumda herhangi bir sorun yok 10 yaşına basmasına rağmen ama Bajaj'la sorun yaşayanlar olduğunu duydum.

Honda, Bajaj'dan daha ucuza 125cc bir motosiklet sürdü piyasaya. Bu konuda onları takdir ediyorum, doğru yöne bir adım bence. FAKAT dijital panel, vites göstergesi, anlık ve ortalama yakıt tüketimi, menzil gibi bilgilere falan gerek var mı? 125CC bir motosiklette devir saatine bile gerek olduğunu düşünmüyorum. Onlardan kısıp arka freni disk yapsalar, bir de ABS ekleseler daha iyi olurmuş bence. Bu seviyede bir motosiklette hız göstergesi, km saati ve yakıt göstergesi yeterli olurmuş bence.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    100 kağıt deselerdi nasıl alırdık
    1.4 yakıt değeri vermişler birşey demiyorum da biraz afaki bir değer gibi duruyor benim dio nun fabrika verisi 1.7 lt ben hiç 60 km/h geçmem 1.8 yaktığını gördüm 1.7 yi yakalamak için 50 kg adam rüzgarsız hep rampa aşşağı gitmen lazım herhalde
    abyasar bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 kağıt deselerdi nasıl alırdık
    1.4 yakıt değeri vermişler birşey demiyorum da biraz afaki bir değer gibi duruyor benim dio nun fabrika verisi 1.7 lt ben hiç 60 km/h geçmem 1.8 yaktığını gördüm 1.7 yi yakalamak için 50 kg adam rüzgarsız hep rampa aşşağı gitmen lazım herhalde
    İnmek kolay. İndiğine binmek imkansız.

Bizde bu "bana yeter" furyası oldukça cb500x falan 2050'de gelir gibi geliyor :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnmek kolay. İndiğine binmek imkansız.

Bizde bu "bana yeter" furyası oldukça cb500x falan 2050'de gelir gibi geliyor :D
    Çok vurguluyorsunuz da millette para yok; 3-4 yıldır gelmeyen CB500X bu sene hiç gelmez, 6 aya kalmaz ortalık tarumar olacak. 4. Levent'te yaşıyorum 300m daire içinde son bir ayda üç dükkân kapandı. Az bekleyin sıfır CB500X fiyatına Africa Twin alabilecek duruma gelebilirsiniz...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    şu hurdayı profesyönel kurye dışında alacak alabilicek aklına gelicek olan kimse yok.baya dinazor getirmişler 2024 demişler giydir gitsin.
    freasy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)