Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Benzin 30 tl olursa

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    istanbul biraz daha pahalı. ama şimdi için söylemedim 2010-2015 arası böyle idi. Motosiklet her şartta istanbulda nerdeyse hala ekonomik

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşa kürek çekmeyin, anlatacaklarınızı anlayacak kapasite yok karşınızdakilerde.
    Aynı fikirdeyim ama ne yapayım
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul biraz daha pahalı. ama şimdi için söylemedim 2010-2015 arası böyle idi. Motosiklet her şartta istanbulda nerdeyse hala ekonomik

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

Aynı fikirdeyim ama ne yapayım
    Matematik yalan söylemez, 50 kişi yanılıyor siz 3-5 kişi doğruyu görüyorsunuz. Komiksin içki satılan yerlerden alışveriş yapmayan ATP
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Matematik yalan söylemez, 50 kişi yanılıyor siz 3-5 kişi doğruyu görüyorsunuz. Komiksin içki satılan yerlerden alışveriş yapmayan ATP
    matematik böyle değil. 3 5 kişi doğru diyor demiyorum ama çoğunluk her zaman haklı olmayı gerektirmez.
    drtayfun bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Proje işte, millet bahçesi.
    Detaylı planlama, bakanın gözleri.
    Enflasyonla mücadele için marketlere denetim, benzin elektrik fora.
    Yerli ve milli hükümet, köprü geçiş garantileri dolar, avro.
    2 satırı geçtim, tüh.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    [IMG][/IMG]
    Villeneuve, espresso ve SuleymanE bunu beğendiler.

125cc eyidir

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    matematik böyle değil. 3 5 kişi doğru diyor demiyorum ama çoğunluk her zaman haklı olmayı gerektirmez.
    Doğrudur. Çoğunluk vasatlık demektir, vasatların kontrolünde olan hiç bir organizasyon ilerleme ve gelişim gösteremez. Bakınız, Sokrates neden Demokrasi karşıtı imiş ayrıntıları ile anlatıyor burada :
    https://evrimagaci.org/sokrates-demo...fret-etti-4733
    İlginç bir örnek : Çin. Evet, bildiğimiz diktatörlük, tek parti yönetimi. Pekii nasıl oldu da diğer diktatörlüklerin tam tersine bu kadar büyük gelişme gösteriyorlar ? Çünkü sistemlerini öyle kurgulamışlar ki, vasatlar ve alt taraf yönetici olamıyor. Doğduğundan itibaren tüm çocukları sürekli seçme sınavlarına sokuyorlar, yaşı uygun olunca da en başarılı çocukları Komünist Parti üyesi yapıyorlar, gene eğitim hayatındaki başarılarına göre de parti içinde yükseltiyorlar. Sonuç olarak yöneticilerin tamamı en iyi eğitimi almış kişilerden oluşuyor. Nasıl ama ? Aynı biz değil mi? Güreşçiden Banka yöneticisi, makam şoföründen milletvekili olma ihtimali yok kimsenin. Belli bir süre sonra Demokrasi Faşizm batağına saplanmaya başlıyor, sonra o ülke yıkılıyor, yenisi kuruluyor. Bakalım biz ne kadarını göreceğiz ?

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Sevgili Atp,

Sen simdi gavura basar gibi akp ye mi basacan yine ?

Yapma,karin kizin oglunu belediye ye falan soktuysan bile degmez bak,allah adami carpabilir.

Bunlar bakara makara,allah,muhammed diyerek sizleri kullaniyorlar.

Yaptiklari hicbirsey inandigin dinle bagdasmiyor.

Gozlerimizin icine bakarak yalan soyluyorlar,hic utanmiyorlar bunu yaparken inandirabildikleri yanlarina kar olarak dusunuyorlar.

Tek yetkiyi bir adam almis,kanunda o olmus,yurutmede.Yargitayindan tut anayasa mahmekesine,valilerinden tut,kaymakamina,askerine,polisine,universitelerine kadar kadrolasmis bir yapiyi nasil destekleyebilirsin ?

Telekomundan tut,ulkenin tum isletmeleri,limanlari yabancilara satilmis,hatta telekomun parasini vermemisler senden benden almislar.Yine senden benden aldiklari vergilerle medya satin alinmis,adamlar kredinin odemesini bile yapmiyor.

Bugun secimi kaybederse kesinlikle sorun cikarmadan giderler diyebiliyor musun ? Ulke nereye geldi ?

İlk 5 yil iyidi diyenler,bunlarin arasinda mal muhalefet de oluyor,

Olm bu parti ilk geldiginde kriz olmus,gerekli duzenleler hayata gecmisti.

80 milyar dolarlik ozellestirme olmus,bunlarin icinde yerel yonetimlarin sattiklari,imara acilan yerler bile yok! Yasanan bir lale devriydi

Daha yapilan zorbaliklari,5 maas baglanan guresci gibi tipleri,Alpaylari,Yelizleri(milletvekili olan soforu) yazmadim bile,hangi birini yazacam yaz yaz bitmez ki..

Yavv yalandan da olsa vermicem de de rahatlat bizi,bak kac kisi seni ikna etmeye calisiyor.
    DickName bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Motora benzin almak zor geliyor,o zaman başka çareler arayanlar Bisiklete binmeli,bir insanlık güç gerekiyor,benzinde istemiyor ,bir HP lik güç yerine ,bir insanlık güç,siz ne yapıyorsunuz diye soran olursa ben hem motora hemde arabaya devam, akaryakıt var olduğu sürece binmeye devam,çünkü ben milletin sigaraya verdiği parayla geziyorum

Motosikleti
    speederbike
    Ne zararını gördük dediği yönetim Fetö'yle kol kola yürümüş. Yani motor 20 yıl yağ yakmış ama hala memnun. Üç satır mı oldu?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Brent petrol fiyatı benim umrumda değil. Kaç olursa olsun. Benzindeki kol gibi kdv ve ötv kalkmadığı sürece biz rahatlayamayacağız. Bizi mahveden bu vergiler.

Şimdi bana "hele tommygun kardeş ülkeyi ayakta tutan bu vergilerdir" diyebilirsiniz, belki doğrudur ama ben de o zaman "hade lan, öyle bakkal dükkanı idare eder gibi devlet mi yönetilir len sokak iti?" derim. 5'li çetenin vergilerini sil, lanet suriyeli ve afganları sübvanse et ohh ne güzel İstanbul.

Ak Parti kelimenin gerçek anlamıyla "Yerli ve Milli" değildir. Ak Parti artık bu Devlet'i YÖ-NE-TE-Mİ-YOR.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Aynen % 51 ne isterse o oluyor...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen % 51 ne isterse o oluyor...
    Aynen, hatta bazıları çoğunluğun kararlarını hile yaptılar diyerek kabullenmeyip seçim tekrarlatarak daha da beter oluyorlar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen, hatta bazıları çoğunluğun kararlarını hile yaptılar diyerek kabullenmeyip seçim tekrarlatarak daha da beter oluyorlar.

Renk renk... çeşit çeşit...
    tommygun ve erensel bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye projesi olanlara bakmıyorsun. Erbakan'ı dinle biraz
    En büyük pırocesi "Bosna'ya yardım paralarını iç edip mercimek pişirmek" ve "partiye yapılan hazine yardımını hüpletmek" olan yErbakan'ın oğlusunun pıroceleri.

Meraklısı için : Kayıp Trileçe Davası
    Thracian ve gurcanozturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Kendileri kazanınca köprü-Üsküdar, başkası kazanınca "bilmiyoruz ama kesin bir şey oldu". Neyse, Nebati'nin gözlerinden ekonomi planları fışkırıyor.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Motosiklet forumunda açılan konuların %80 artık ekonomil ile ilgili , diğer konularda bile herkes ekonomiyi tartışıyor. Yazılacak çizilecek birşey kalmamış ortada kısa ve öz biz bitmişiz.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brent petrol fiyatı benim umrumda değil. Kaç olursa olsun. Benzindeki kol gibi kdv ve ötv kalkmadığı sürece biz rahatlayamayacağız. Bizi mahveden bu vergiler.

Şimdi bana "hele tommygun kardeş ülkeyi ayakta tutan bu vergilerdir" diyebilirsiniz, belki doğrudur ama ben de o zaman "hade lan, öyle bakkal dükkanı idare eder gibi devlet mi yönetilir len sokak iti?" derim. 5'li çetenin vergilerini sil, lanet suriyeli ve afganları sübvanse et ohh ne güzel İstanbul.

Ak Parti kelimenin gerçek anlamıyla "Yerli ve Milli" değildir. Ak Parti artık bu Devlet'i YÖ-NE-TE-Mİ-YOR.
    Benzin fiyatlarindaki bu artis maalesef doviz ve petrol fiyatlarındaki artis ile ilgili.

Sıfır vergi olsa benzin su an 13.5 tl olacakmiss,yine cok pahali.

Petrol duserserde bu doviz dusmez.durum kotu...

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Artık bu konularda benim espri anlayışım kalmadı açıkça, yapılacak ciddi şeyler varken(ileri demokrasi ülkesi deniyordu birileri tarafından) espri yapmak ne bileyim artık bana hoş gelmiyor.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Şu motosikletlerin dizeli yokmu.
    Kendi bio dizelimizi üretivereydikya...

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)