Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Benzin 30 tl olursa

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayır demeyi öyrenmeliylizzz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ağalar güldük, eğlendik tamam da biz böyle ota kakaya espiri, hep bir komiklik, duran adam gibi saçma sapan işler yaptığımız sürece değişmeyecek bu işler, bu insanlar. Nasıl olur bilemiyorum ama halk nezdinde destek alabileceğimiz daha sert tepki verme zamanı geldi.
    M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    yakıtı şimdilik boş verin de ,Ab de elektrikli araçlara destek teşvikler başlamışken, benzer yatırımlar dünyada başlamışken ,biz 3.5 sene sonra içten yanmalı motorlu araçların üretimi durunca neye bineceğiz ? bizde de tam tersi hem elektrik pahalı ,hem araçlar demek ki
    eşeğe bineceğiz ,eşek iyidir aslında az yer çok kaçar yüke gelir :D

ayrıca Ahmet kardeşim değişim şart ,olmadı, olmuyor zorlamaya gerek yok, her şeyi geç ,tarım ülkemiz buğday sorunu yaşıyor, bunun açıklaması yok

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belkide dinlemek lazım diğerleri ne diyor.Diyorlarki ben adalet sistemini yargıyı bağımsız hale getiriecem.İnsan haklarını demokrasiyi basın özgürlüğünü yeniden tesis edeceğim.Yabancı yatırımcının gelmesini teşvik edeceğim.
    Sonra en büyük argümanları ne ülkenin kaynakları yetersiz değil 5 li çete ve yandaşlara paylaştırılıyor ben bu düzeni bozacağım diyor.

Ama yapar ama yapmaz seçenekmi seçenek.Ama sen yine çıkıp CeHaPe zihniyeti dersin.Birileri biz milli görüş gömleğimizi çıkardık dediklerinde buna tevecüh gösterdiniz.Diğer taraf biz değiştik desede ön yargınızı kıramaz.
    Azminize hayran kaldım.
    Lucas bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağalar güldük, eğlendik tamam da biz böyle ota kakaya espiri, hep bir komiklik, duran adam gibi saçma sapan işler yaptığımız sürece değişmeyecek bu işler, bu insanlar. Nasıl olur bilemiyorum ama halk nezdinde destek alabileceğimiz daha sert tepki verme zamanı geldi.
    yazdım da sildim konu uzayacaktı, az daha sabredip ,vatandaş olarak sorumluluklarımızı yerine getireceğiz, getirmeye devam edeceğiz, tabi başımıza daha büyük belalar gelmez ise :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdım da sildim konu uzayacaktı, az daha sabredip ,vatandaş olarak sorumluluklarımızı yerine getireceğiz, getirmeye devam edeceğiz, tabi başımıza daha büyük belalar gelmez ise :D
    Bizim zaten sayımız fazla olsaydı bu sofular iktidara gelemezdi. Keşke olay vatandaşlık bilinci ve "hmmm benzinin fiyatı arttı sanırım bu sefer oyumu muhalefete vereceğim" tadında naifçe olsaydı.

Biz de bunlar kadar arsız, yüzsüz olmadığımız sürece kazanamayacağız.

İçimizde bile Trabzonlu bir Ak Parti dönemi müteahhit çocuğu alenen Cumhuriyet'e laf etmeyi kendinde hak buluyor da biz onu babasının inşaatında domaltmıyoruz.
    M.balibey bunu beğendi.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan: En düşük benzin ve mazotun satın alınabildiği ülke Türkiye

https://t24.com.tr/haber/akp-grup-ba...urkiye,1018959

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan: En düşük benzin ve mazotun satın alınabildiği ülke Türkiye

https://t24.com.tr/haber/akp-grup-ba...urkiye,1018959
    Mesela bu adam korkusuz, çok cesur. Adamda zerre Allah, Kitap korkusu yok, ne Peygamber'den utanıyor ne de ümmetine, milletine alenen yalan söylemekten.

Buarada ben askerliğimi Denizli'de yapmıştım. Hakikaten Bozkurt, Honaz, Sarayköy, Çivril iyi bilirim. Bu adamın milletvekili seçilmesi çok doğal.
    gitaristgkn ve espresso bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS

%11 Büyüyen ekonomimiz şahsımca
    espresso bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    3 yıla yakın Arnavuluk ülkesinde yaşadım, 2020 başında türkiye ye dönüş yaptım, orada kaldığım süre boyunca akar yakıt hiç zamlanmadı, daha dün arkadaşa sordum "fiyatlar ne oldu" dedim, "abi 2 ay oldu 185lek den 195leke çıktı" dedi.. yani 2ay olmuş zam geleli o da sadece 10lek, 3+2 toplam 5 yıldır gelen zam 10-20lek civarı

100 lek Arnavutların en büyük demir parasıdır 2017 de 3tl ediyordu, şu an 13tl
    1000lek ise 2007 den beri 10$ hiç değişmez..

Enflasyon olmayan bir ülkede durumlar bu şekilde.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aplaya çok güldünüz zamanında.

erensel bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olursa?

Olacak olacakkk olacak o kadarrrr

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim zaten sayımız fazla olsaydı bu sofular iktidara gelemezdi. Keşke olay vatandaşlık bilinci ve "hmmm benzinin fiyatı arttı sanırım bu sefer oyumu muhalefete vereceğim" tadında naifçe olsaydı.

Biz de bunlar kadar arsız, yüzsüz olmadığımız sürece kazanamayacağız.

İçimizde bile Trabzonlu bir Ak Parti dönemi müteahhit çocuğu alenen Cumhuriyet'e laf etmeyi kendinde hak buluyor da biz onu babasının inşaatında domaltmıyoruz.
    burada bahsettiğin benim heralde ? yoksa yanlış mı anladım ?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen 20 senedir kullandığım motor üretimden kalkmıştır. Ama beni 20 sene idare eden markanın başka motorunu diğer markalara tercih ederim.

Ha biri çıkıp da derse ki başka marka seni 30 sene götürür. Bak motor için şunları şunları yapmışlar. O zaman değiştiririm.

Siyasetin haklısı olmaz. Benzin 2 TL iken de siyaseten karşı olanlar yine pahalı diyor idi. Ümraniye den levente iş e araba ile gidip gelmek neredeyse otobüs parası olduğu zamanlarda da benzin pahalı deniyor idi. O gün yok pahalı değil diyenler vardı. Bugün öyle bir salak yok.

Bugün bir kriz var mı var. İnsanlar zorda mı evet. Gelecek ten endişe ediyor muyuz evet...

Benim şahsi endişem kimseden çözüm önerisi olmaması.
    Erbakan çıktı "adil düzen" diye bir proje koydu. Çoğu inanmadı. Ama bir çözüm önerisi idi.

Biri çıkıp dese ki herşeyi devletleştirecegim. Serbest piyasa olmayacak. ...vs seçenek mı evet seçenek.
    Biri çıkıp dese ki ben yatırımları durduracağım halka vereceğim...seçenek mi evet

Biri çıksa dese ki Suriye,Libya falan herşeyden vazgeçiyorum..

Biri çıksa dese ki Amerika ne isterse yaparım...

O zaman bunlar bir zeminde tartışılır. Herkes tercihini yapar...

Varmı bir önerisi olan eeeeeh biraz küçük Erbakan.... başka...yok
    En başta belirteyim benzin AKP döneminde insanlık dışı vergiler yüzünden hiç bir zaman ucuz olmadı.Hatta bir ara dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorduk.Şu anda dünyanın en pahalı benzinini kullanmasak bile alım gücümüze göre abartı pahalı.

İkincisi daha önce de söyledim okuduğunuzu anlama konusunda çok ciddi sıkıntılarınız var.Yazıda bahsi geçen motor sizi 20 yıl idare etmedi.Sadece "Baştan güzeldi" demişim.Yani ilk aldığınızda.Özellike zaman dilimi mi vereyim?4 yıl.Bu motor ilk 4 yıl fena değildi ama kalan 16 yıl sizin hayatınızı cehenneme çevirdi.Bu bozuk motoru inatla 16 yıldan beri kullanıyorsunuz.Bunun iki nedeni olur ; Ya siz bu markanın bağnazca fanatiğisiniz yada en başta kötü bir motosiklet aldığını kabul edip tükürdüğünüzü yalamak istemiyorsunuz.

Amerika mamarika bir şeyler saçmalamışsınız o konuya hiç girmeyin üzülürsünüz.Bu halk kimin Amerika ve Feto iş birliği ile iktidara geldiğini yıllarca Amerika'nın kuçuluğunu yaptığını çok iyi biliyor.

Bu arada diğer partilerin projelerini AKP'nin yandaş lağım medyasından takip ederseniz doğal sadece çamur ve iftira izlersiniz.
    Adamlar Endüstri 4.0 diyor,tarımı güçlendireceğiz diyor,güçlendirilmiş parlamanter sistem diyor,özgürlük diyor,adalet diyor,eğitimi geliştireceğiz diyor,Suriyeleri göndereceğiz diyor ve daha bir dünya projeleri var siz hala "Eeee bunların hiç bir projesi yok ama" diyorsunuz.

Valla abi sana ne diyeyim bu saatten sonra.Zaten ülkenin içinde geçtiniz ve geri dönülmez zararlar verdiniz,benim ve milyonların en güzel yıllarını çaldınız.Bu halk yaptıklarınızdan dolayı sizi hiç bir zaman affetmeyecek.

İşin en güzel tarafı ne biliyor musun?Sizin içine s.çıp lağıma döndürdüğünüz bu ülkede gene senin çocuğun torunların yaşayacak.
    Lucas, erensel, drtayfun ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Zahmet etmeyin. Bunlar evliya. Endüstri dört, adil yargı vs ile ikna olmaz, Nebati'nin gözünün içine bakınca 10 sayfa ekonomi planı görür, ikna olur. ATP ve muadillerine iki satırdan fazla cevap yazmak zaman israfıdır.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Senin örnek den gidelim.
    Bir motor aldın servisi en çok 1-2 sene açık kalmış. Her servise gittiğinde arızayı yapmamışlar. Servisler birbiri ile kavgalı. Size motoru satmadan önce en güzel garantileri veriyorlar ama motoru aldikdan sonra sizi yarıyolda bırakıp suçu sizin kiyafetinize, düşüncenize, hayat tarzınıza atıp arızayı değil de bunları düzeltmeye uğraşıyorlar. Ve bunu defalarca denediniz....şimdi yine mi denersiniz.....

Hiç sağa sola kıvırma ya gerek yok son 3-4 sene hariç herkesin keyfi yerinde herkesin durumu ( ortalama) iyi idi. Ne Amerika ne Almanya olamadık hiçbir zaman.

Parlamenter sistem çözüm mü zaten 50-60 sene denendi. Özgürlük, eğitim..vs bunları geri götüreceğiz diyen var mı. Söz ile olsa keşke. Endüstri 4 diyorlar bu sayı ile mı oluyor. Bende 10 desem ne olacak.

Siyasetin haklısı olmaz.haksizi da.
    Niye projesi olanlara bakmıyorsun. Erbakan'ı dinle biraz

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşa kürek çekmeyin, anlatacaklarınızı anlayacak kapasite yok karşınızdakilerde.
    drtayfun ve ero__ bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin örnek den gidelim.
    Bir motor aldın servisi en çok 1-2 sene açık kalmış. Her servise gittiğinde arızayı yapmamışlar. Servisler birbiri ile kavgalı. Size motoru satmadan önce en güzel garantileri veriyorlar ama motoru aldikdan sonra sizi yarıyolda bırakıp suçu sizin kiyafetinize, düşüncenize, hayat tarzınıza atıp arızayı değil de bunları düzeltmeye uğraşıyorlar. Ve bunu defalarca denediniz....şimdi yine mi denersiniz.....

Hiç sağa sola kıvırma ya gerek yok son 3-4 sene hariç herkesin keyfi yerinde herkesin durumu ( ortalama) iyi idi. Ne Amerika ne Almanya olamadık hiçbir zaman.

Parlamenter sistem çözüm mü zaten 50-60 sene denendi. Özgürlük, eğitim..vs bunları geri götüreceğiz diyen var mı. Söz ile olsa keşke. Endüstri 4 diyorlar bu sayı ile mı oluyor. Bende 10 desem ne olacak.

Siyasetin haklısı olmaz.haksizi da.
    Niye projesi olanlara bakmıyorsun. Erbakan'ı dinle biraz
    Modern ülkeler parlamenter sistem ile yönetilir.Bütün yetkileri tek bir insana verilince ne olduğunu yaşayarak öğrendik.Tek bir insanın her konuda bilgi sahibi olmasına imkan yok.Amerika'da bile görünüşte bir başkan olsa da arka planda "kongre","üst meclis","senato","alt meclis","temsilciler meclisi" gibi bir çok farklı yasama organı var.Açıkça söylemek gerekirse Atatürk mezarından kalkıp gelse ona bile bu kadar yetki ve güç verilmesi taraftarı değilim.

Endüstri 4.0 a gelirsek.Keşke zahmet edip Google amcaya bir sorsanız ne olduğunu size ayrıntılı açıklardı.Gerçi halkımız bunun yerine işsizlerin boş zamanlarını geçirdiği Millet Bahçeleri denen saçmalığı seçti.

Endüstri 4.0 Nedir?Bir zahmet tıkla oku.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modern ülkeler parlamenter sistem ile yönetilir.Bütün yetkileri tek bir insana verilince ne olduğunu yaşayarak öğrendik.Tek bir insanın her konuda bilgi sahibi olmasına imkan yok.Amerika'da bile görünüşte bir başkan olsa da arka planda "kongre","üst meclis","senato","alt meclis","temsilciler meclisi" gibi bir çok farklı yasama organı var.Açıkça söylemek gerekirse Atatürk mezarından kalkıp gelse ona bile bu kadar yetki ve güç verilmesi taraftarı değilim.

Endüstri 4.0 a gelirsek.Keşke zahmet edip Google amcaya bir sorsanız ne olduğunu size ayrıntılı açıklardı.Gerçi halkımız bunun yerine işsizlerin boş zamanlarını geçirdiği Millet Bahçeleri denen saçmalığı seçti.

Endüstri 4.0 Nedir?Bir zahmet tıkla oku.
    parlementer yada başkanlık doğru uygulanmadığında sadece birer isimdir.

https://www.utopyahaber.com/yazar-guclendirilmis-parlamenter-sistemde-parlamenter-guclenecek-mi-49.html

bu yazıyı bir okumunazı tavsiye ederim.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyasetin haklısı olmaz. Benzin 2 TL iken de siyaseten karşı olanlar yine pahalı diyor idi. Ümraniye den levente iş e araba ile gidip gelmek neredeyse otobüs parası olduğu zamanlarda da benzin pahalı deniyor idi. O gün yok pahalı değil diyenler vardı.
    abi ümraniye ve levent arası ücreti bilmiyorum ancak 11 km oldugu için izmir'den alıntılamak istedim

Benim evden tuvtürk istasyonu 12 km. Eğer toplu taşıma ile gidip gelirsem toplam 13 Tl.

24 km araba ile gidersem 36 tl.

verdiğin örnekte neredeyse eşit oldugundan sikayetciymiş insanlar.

yukarda 3 katı fark var, şikayet ediyoruz.

sen bunların aynı oldugunu sanıyorsun, yapma etme.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)